Imperia Online България  
Април 23, 2024, 12:48:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Evony  (Прочетена 2670 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« -: Юли 24, 2009, 21:03:36 »

Evony-Free forever има ли някой да я разцъква . От всички онлайн игри , разработчиците на Евонито , са се справили май най-добре . Направили са една страхотна игра .
« Последна редакция: Юли 25, 2009, 00:20:12 от Groznii » Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
DESPERADO
Zealots / S.P.Q.R.
Редник
*

Karma: +80/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Knifeman (METALLICA)


Профил
« Отговор #1 -: Юли 28, 2009, 10:07:27 »

И аз започнах да я играя, но ако имаше вариянт да е на БГ много добре ще ше да бъде, че сега малко трудно се справям.  *gamer*
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 28, 2009, 20:01:00 »

Това е май единственият и недостатък който има , че няма БГ превод , има доста за четене и макар бързото развитие което е заложено в геймплея си е доста сложна играта - особено докато разбера защо немога си създам трети град  Grin , сега трупаме медали за това .

П.П В кой сървър и в кой щат си . Аз съм в сървър 1 , щат UPPER LORRAINE
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
DESPERADO
Zealots / S.P.Q.R.
Редник
*

Karma: +80/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Knifeman (METALLICA)


Профил
« Отговор #3 -: Юли 29, 2009, 14:34:31 »

Server W18
Активен

Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #4 -: Септември 12, 2009, 13:18:35 »

сървар 12  *gamer*
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #5 -: Септември 12, 2009, 15:35:37 »

преди два месеца спрях да играя в Evony има6е много бъг-с ... ся сигурно са я оправили ве4е ... ина4е евала единствената игра където ми възстановиха армията след бъг .. че и  ресурс за 48 часа издръжка ми дадоха с лично съобщение за причинените неудобства  Smiley Smiley Smiley
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!