Imperia Online България  
Април 28, 2024, 23:24:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как оценявате нивото на модериране във форума?  (Гласуването приключено: Август 17, 2009, 16:34:36 )
Отлично - 11 (17.2%)
Прилично - 26 (40.6%)
Посредствено - 15 (23.4%)
Трагично - 12 (18.8%)
Общ брой гласове: 52

Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде са ни модераторите?  (Прочетена 8639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #15 -: Юли 18, 2009, 17:32:43 »

приятел те са собственици дали са ни да пишем хубаво нали се сещаш 4е щом го има този форум те пе4елат нещо от него по един или друг на4ин !!! освен това са си запазили правото да изтриват профили както и ти когато поканиш някои у вас имаш право да му кажеш да си отиде и да ти кажа това е форум хората дават мнения и препоръки когато на някои не му харесват мнението го трият или го оспорват или му трият профила щом са ни дали право да пишем анкети зна4и има защо щом някои от нас е преценил 4е трябва да пусне някаква анкета я пуска ако не им харесва те си я трият не си ли забелязал или за първи път влизаш в форум

*stop* Не си ми приятел 1-во. 2-ро от какво смяташ че печелят? от няколко келеша които им тровят нервите? Повярвай ми, правят го на добра воля и защото им харесва. А ти ако не се сетиш че след като не ти се чува мнението (тоест ти е изтрито или променено) говори че не си особено умен след като не се сещаш че е време да си биеш шута и да напуснеш мястото.
 
Задължението на модераторите е да регулират комуникацията във форума. Един вид изпълнителна власт. Форумна полиция.
Ако полицията бездейства, обществото е недоволно. Но не е доволно и ако тъгне да го бие наред за щяло и нещяло.
Идеалния вариянт е ако има респект, но присъствието й не се забелязва.

Форумното общество е демократично /добре де, нещо средно между демокрация и олигархия/. Поради това анкетата си е съвсем уместна.
Оценката на продукта ИО /на мениджмънта/ я дават потребителите, по един или друг начин. Само не ми разправяй, че някой ме е пуснал у тях, проявявайки благотворителност.

Задължение но не поставено от теб или мен. Който ги е назначил/поставил на тези постове, той ще им търси отговорност. В случая даването на пример с полицията е меко казано не на място.  Ако някъде не ти харесва как бездейства полицията.. ти става много некомфортно, а тука след като на някой нещо не му харесва.. може да си бие шута/да натисне Хикса/да излезне.
Анкетата пак казвам е супер неуместна, аз лично до сега да съм е махнал и заличил ако беше при мен и човека който я е пуснал щеше да си почива поне месец от форума. за да помисли дали ще държи сметка на хора които аз имам доверие и след като не им търся сметка значи съм доволен, но това съм аз....  Трябва да кажа че екипа на ИО е повече от снисходителен и доста търпелив в много случаи. Но понякога това е нож с 2 остриета, има една приказка, която е много вярна и подходяща за случая ("Подай му пръст, ще ти отхапи цялата ръка")
« Последна редакция: Юли 18, 2009, 17:44:50 от CrishtiaN » Активен

kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #16 -: Юли 18, 2009, 17:39:58 »

Кристиян, напиши ми на лични, кои са форумите дето ги администрираш, и продуктите които предлагаш, да не взема да се объркам.
Играта наистина е средновековна, но обществото в което живеем не е. Дори за тези, които живеят в играта.  *gamer*
« Последна редакция: Юли 18, 2009, 17:42:33 от kassap » Активен

Qui audet adipiscitur
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #17 -: Юли 18, 2009, 17:43:30 »

ако ги напиша ще се брои ли за реклама/спам?  *scratch*
Аз не ги толерирам, а тука толерират ли се Huh? - Не смятам...  ;D

Ако живо се интерисуваш мисля че съм сложил инфо на ника си   на сайта и форума  Wink
Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #18 -: Юли 18, 2009, 17:43:50 »


*stop* Не си ми приятел 1-во. от какво смяташ че печелят? от няколко келеша които им тровят нервите? Повярвай ми, правят го на добра воля и защото им харесва. А ти ако не се сетиш че след като не ти се чува мнението (тоест ти е изтрито или променено) говори че не си особено умен след като не се сещаш че е време да си биеш шута и да напуснеш мястото.
 
Задължение но не поставено от теб или мен. Който ги е назначил/поставил на тези постове, той ще им търси отговорност. В случая даването на пример с полицията е меко казано не на място.  Ако някъде не ти харесва как бездейства полицията.. ти става много некомфортно, а тука след като на някой нещо не му харесва.. може да си бие шута/да натисне Хикса/да излезне.
Анкетата пак казвам е супер неуместна, аз лично до сега да съм е махнал и заличил ако беше при мен и човека който я е пуснал щеше да си почива поне месец от форума. за да помисли дали ще държи сметка на хора които аз имам доверие и след като не им търся сметка значи съм доволен, но това съм аз....  Трябва да кажа че екипа на ИО е повече от снисходителен и доста търпелив в много случаи. Но понякога това е нож с 2 остриета, има една приказка, която е много вярна и подходяща за случая ("Подай му пръст, ще ти отхапи цялата ръка")

приятел ако нищо не пе4елат тогава и нищо не ядът тогава как живеят тези хора !!! наи вероятно има някои им плаща заплата да вършат тази работа този някои има някаква изгода от този форум щом плаща няма нищо без пари на този свят разбери без пари и мама на татко не дава
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #19 -: Юли 18, 2009, 17:46:36 »

Обяснение очакваш от мене ли? Кой къде и с какво си вади парите ?  *crazy*
Знам за един двама с какво се занимават, но нито ми е работа да казвам нито ме вълнува с какво мислиш ти че си вадят $$$
 Cool
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #20 -: Юли 18, 2009, 17:47:41 »

приятел ако нищо не пе4елат тогава и нищо не ядът тогава как живеят тези хора !!! наи вероятно има някои им плаща заплата да вършат тази работа този някои има някаква изгода от този форум щом плаща няма нищо без пари на този свят разбери без пари и мама на татко не дава

Администартор и модератор са различни длъжности. Многократно в този форум се е разяснявало кой какви функции има
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #21 -: Юли 18, 2009, 17:49:08 »

 *ok*   пешко1 не е от хората коитоправят разлика *hihi*

Бас държа че трудно различава  кон и катър  Tongue
Активен

turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #22 -: Юли 18, 2009, 17:49:57 »

*ok*   пешко1 не е от хората които явно правят разликата  *hihi*

Бас държа че трудно различава  кон и катър  Tongue

Ма то разлика ли имало?  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #23 -: Юли 18, 2009, 17:52:52 »

Незнам така съм чувал да говорят  Grin

Активен

kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #24 -: Юли 18, 2009, 17:57:05 »

Хайде само мнения по темата, да не видим, къде са ни модераторите...  Grin
Активен

Qui audet adipiscitur
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #25 -: Юли 18, 2009, 18:09:29 »

На плаж са разбира се няма да се занимават с нас я  Smiley
Активен
mecan
Programmer
*

Karma: +106/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #26 -: Юли 18, 2009, 18:25:10 »

Къде са ми детските книжки!!!???Опс къде са ни модераторите-опиташ се да го запея -не стана хубаво по коро излезе някак ...последствено
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #27 -: Юли 18, 2009, 18:40:30 »


 от няколко келеша които им тровят нервите?...........
............Анкетата пак казвам е супер неуместна, аз лично до сега да съм е махнал и заличил ако беше при мен и човека който я е пуснал щеше да си почива поне месец от форума. за да помисли дали ще държи сметка на хора които аз имам доверие и след като не им търся сметка значи съм доволен, но това съм аз.... 

Интересно, кого определяш като няколко келеша? Хора с професии, със собствен бизнес и с подчинени? Аз например се интересувам от мнението на мои работници, служители или клиенти, преценката естествено си остава моя...
И Пешко би трябвало да има право да си каже мнението, въпреки че е малко скаран с граматиката, щом не нарушава основните правила на приличието
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
mecan
Programmer
*

Karma: +106/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #28 -: Юли 18, 2009, 18:47:02 »

ДВа дена бех в почивка-наказан само да чета Cry Cry Cry Cry-мани мани много е депресиращо.И аз така и неразбрех---.Защо???
Но нема нищо не им се сърдя на модераторите.Да да вече ще слушкам  повече няма да правя така.
хахах сетих се -Извинявай мило другарче повече няма да правя така. Grin Grin Grin Grin
Активен
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #29 -: Юли 18, 2009, 18:50:16 »

приятел ако нищо не пе4елат тогава и нищо не ядът тогава как живеят тези хора !!! наи вероятно има някои им плаща заплата да вършат тази работа този някои има някаква изгода от този форум щом плаща няма нищо без пари на този свят разбери без пари и мама на татко не дава
първо на въпросът ти как се става модератор, се замислих дали да не ти пиша, ами платих си 100 кредита, щото табелката ми харесва, но тъй като можеш да го приемеш сериозно, реших да не го правя. сега на този въпрос ми дойде идеята, ами не печелят, дават им по 3000 евро на месец, ама и това ще го вземеш на сериозно. модераторите не са на заплата. правата, които имат се ограничават само във форума.
п.п. и преди да кажеш, че и аз съм модератор и за това така пиша, ще ти кажа, че в бг форума съм само член, просто си имам табелка, защото съм модератор в немския форум, но си имам табелка /нали все пак платих 100 кредита за нея/ , а това последното да не вземеш да си помислиш, че наистина е така
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!