Imperia Online България  
Април 29, 2024, 09:15:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как оценявате нивото на модериране във форума?  (Гласуването приключено: Август 17, 2009, 16:34:36 )
Отлично - 11 (17.2%)
Прилично - 26 (40.6%)
Посредствено - 15 (23.4%)
Трагично - 12 (18.8%)
Общ брой гласове: 52

Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде са ни модераторите?  (Прочетена 8643 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« -: Юли 18, 2009, 16:34:36 »

Пускам анкетата във връзка с появилите се критики към модераторския състав.
Активен

Qui audet adipiscitur
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #1 -: Юли 18, 2009, 16:36:14 »

не искам да ги полъскавам 4е са траги4ни за това гласувах 4е са посредствени
Активен

zmeio
Гост
« Отговор #2 -: Юли 18, 2009, 16:46:29 »

Айди бе ... що тогава като аз гласувах /посредствено/ има само 1 глас за посредствено  ;D
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #3 -: Юли 18, 2009, 16:49:00 »

защото има един бутон изтрии глас натиснах го за да вида какво ще стане  *hahaha*
Активен

gogoght
Гост
« Отговор #4 -: Юли 18, 2009, 16:49:06 »

Що така бе старши? Асан не е ли хора?  *freak* *freak*
Активен
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #5 -: Юли 18, 2009, 16:54:52 »

Добър е модератора, чието присъствие не се забелязва. Да не забрявяме, че модераторите са доста, и не можем да очакваме, че всички ще са на едно ниво. Въпреки, че има доста издънки, намирам модерирането между посредствено и прилично.
Активен

Qui audet adipiscitur
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 18, 2009, 16:55:32 »

Какви точно смятате че са задълженията на модераторите?   Освен да трият спам/оффитопик/реклама/псувни  мнения. и да коригират грешно пуснати мнения, нямат друга работа. И невиждам кои сме ний че да ги оценяваме Huh?   Аз лично като админ на 2 форума съм си напускал модератори които вършат работата като навсякъде.   Ако някой е за оценяване е админиският състав. Но пак казвам кои сме ний че да даваме оценки Huh? Аз лично критики не търпя по мой адрес при мене си. На който не му понася се изнася, но това е при мен, така че ако решат хората да направят и тука така.. е да го направят.. съдети ги че ви ограничават и че работят малко за нещо което си е тяхно, ама лично тяхно. ако някои спомене за смс-ите.. е те не са ни хванали за гушите и да ни карат да пускаме смс-и.
Хората са направили "нещо" дали  са ни поле за изява и ний сме потребители които ползваме това което са ни дали. Нали се сещате че има вариант да не ни дадат това поле. Нали разбирате че на са длъжни нищо да дават и правят.  Те са Собственици и като такива ще правят каквото си искат.  В знак на добра воля са ни дали възможност да пишем и коментираме,а не да ги оплюваме. Някой може ли да ви нарежда увас какво да правите???
« Последна редакция: Юли 18, 2009, 16:59:19 от CrishtiaN » Активен

skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #7 -: Юли 18, 2009, 16:57:53 »

за мен е прилично  Smiley
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #8 -: Юли 18, 2009, 16:58:47 »

защото има един бутон изтрии глас натиснах го за да вида какво ще стане  *hahaha*
Благодаря, че зададохте този въпрос! Хрумна ми, че в хода на анкетата, качеството може да се промени...  *scratch*
Затова предвидих и опция за промяна на гласа.
Активен

Qui audet adipiscitur
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #9 -: Юли 18, 2009, 17:06:51 »

Какви точно смятате че са задълженията на модераторите?   Освен да трият спам/оффитопик/реклама/псувни  мнения. и да коригират грешно пуснати мнения, нямат друга работа. И невиждам кои сме ний че да ги оценяваме Huh?   Аз лично като админ на 2 форума съм си напускал модератори които вършат работата като навсякъде.   Ако някой е за оценяване е админиският състав. Но пак казвам кои сме ний че да даваме оценки Huh? Аз лично критики не търпя по мой адрес при мене си. На който не му понася се изнася, но това е при мен, така че ако решат хората да направят и тука така.. е да го направят.. съдети ги че ви ограничават и че работят малко за нещо което си е тяхно, ама лично тяхно. ако някои спомене за смс-ите.. е те не са ни хванали за гушите и да ни карат да пускаме смс-и.
Хората са направили "нещо" дали  са ни поле за изява и ний сме потребители които ползваме това което са ни дали. Нали се сещате че има вариант да не ни дадат това поле. Нали разбирате че на са длъжни нищо да дават и правят.  Те са Собственици и като такива ще правят каквото си искат.  В знак на добра воля са ни дали възможност да пишем и коментираме,а не да ги оплюваме. Някой може ли да ви нарежда увас какво да правите???
приятел те са собственици дали са ни да пишем хубаво нали се сещаш 4е щом го има този форум те пе4елат нещо от него по един или друг на4ин !!! освен това са си запазили правото да изтриват профили както и ти когато поканиш някои у вас имаш право да му кажеш да си отиде и да ти кажа това е форум хората дават мнения и препоръки когато на някои не му харесват мнението го трият или го оспорват или му трият профила щом са ни дали право да пишем анкети зна4и има защо щом някои от нас е преценил 4е трябва да пусне някаква анкета я пуска ако не им харесва те си я трият не си ли забелязал или за първи път влизаш в форум
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #10 -: Юли 18, 2009, 17:11:19 »

приятел те са собственици дали са ни да пишем хубаво нали се сещаш 4е щом го има този форум те пе4елат нещо от него по един или друг на4ин !!! освен това са си запазили правото да изтриват профили както и ти когато поканиш някои у вас имаш право да му кажеш да си отиде и да ти кажа това е форум хората дават мнения и препоръки когато на някои не му харесват мнението го трият или го оспорват или му трият профила щом са ни дали право да пишем анкети зна4и има защо щом някои от нас е преценил 4е трябва да пусне някаква анкета я пуска ако не им харесва те си я трият не си ли забелязал или за първи път влизаш в форум
Сори Пешко ама не си прав, постарай се поне препинателни знаци да слагаш, аз нищо не ти разбрах Sad
Активен
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #11 -: Юли 18, 2009, 17:15:53 »

Какви точно смятате че са задълженията на модераторите?   Освен да трият спам/оффитопик/реклама/псувни  мнения. и да коригират грешно пуснати мнения, нямат друга работа. И невиждам кои сме ний че да ги оценяваме Huh?   Аз лично като админ на 2 форума съм си напускал модератори които вършат работата като навсякъде.   Ако някой е за оценяване е админиският състав. Но пак казвам кои сме ний че да даваме оценки Huh? Аз лично критики не търпя по мой адрес при мене си. На който не му понася се изнася, но това е при мен, така че ако решат хората да направят и тука така.. е да го направят.. съдети ги че ви ограничават и че работят малко за нещо което си е тяхно, ама лично тяхно. ако някои спомене за смс-ите.. е те не са ни хванали за гушите и да ни карат да пускаме смс-и.
Хората са направили "нещо" дали  са ни поле за изява и ний сме потребители които ползваме това което са ни дали. Нали се сещате че има вариант да не ни дадат това поле. Нали разбирате че на са длъжни нищо да дават и правят.  Те са Собственици и като такива ще правят каквото си искат.  В знак на добра воля са ни дали възможност да пишем и коментираме,а не да ги оплюваме. Някой може ли да ви нарежда увас какво да правите???
Задължението на модераторите е да регулират комуникацията във форума. Един вид изпълнителна власт. Форумна полиция.
Ако полицията бездейства, обществото е недоволно. Но не е доволно и ако тъгне да го бие наред за щяло и нещяло.
Идеалния вариянт е ако има респект, но присъствието й не се забелязва.

Форумното общество е демократично /добре де, нещо средно между демокрация и олигархия/. Поради това анкетата си е съвсем уместна.
Оценката на продукта ИО /на мениджмънта/ я дават потребителите, по един или друг начин. Само не ми разправяй, че някой ме е пуснал у тях, проявявайки благотворителност.


Активен

Qui audet adipiscitur
turboto
Сержант
**

Karma: +117/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #12 -: Юли 18, 2009, 17:21:54 »

Прилично. Просто винаги има какво още да се желае. На моменти проявяват голяма търпимост и спестяват заслужени форумни наказания, което според мен е неправилно. Форумните правила ги има за да се спазват. Иначе става анархия.
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #13 -: Юли 18, 2009, 17:23:28 »

Сори Пешко ама не си прав, постарай се поне препинателни знаци да слагаш, аз нищо не ти разбрах Sad
извиняваи ,ама са не ми се занимава да превеждам ,а и касапа след мен се изрази доста прили4но
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #14 -: Юли 18, 2009, 17:26:29 »

извиняваи ,ама са не ми се занимава да превеждам ,а и касапа след мен се изрази доста прили4но
*ok*
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!