Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:55:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Безсилието на някой/и/  (Прочетена 5094 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #15 -: Юли 18, 2009, 12:51:06 »

Спамери!!
Жената се оплаква, че я палят, Вие не й съчувствате!!
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #16 -: Юли 18, 2009, 12:54:25 »

наглеждат ме че съм го ударил на ресторанти и дискотеки,лято е ,ако не беше Ахиликс да се заяжда нямаше и да играя,а за поткарване недей се би в гърдите че не ми пука дали ще доиграя ерата ,да не хвана да разваля ерата на твоя съюз,така че го давай по спокойно и извади оная скрита Кайсиева ракика от мазето  *beer*,а капитана да вади мезето че чух че бил табиетля
Активен

olgaru
Гост
« Отговор #17 -: Юли 18, 2009, 12:55:02 »

Спамери!!
Жената се оплаква, че я палят, Вие не й съчувствате!!
милата тя Cry
били не дрънкаи глупости защото ще подкарам целия ти саюз а на теб внимание няма да обърна защото не си ми интересен и стига си сменял знамето с българско и испански ще вземеш да се преумориш от тези екскурзии
Пешко - не барай Били да не те налазвам по никое време Grin
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #18 -: Юли 18, 2009, 13:02:22 »

 довечера сам на К1 за световната купа ,ще го записват за евроспорт ,сте пиша ден и час кога ще го дават да ме видите и мене къде си прекарвам вечерите далеч от вас,и кротко пивам шампанско в ВИП зоната  Lips Sealed
Активен

nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #19 -: Юли 18, 2009, 13:03:16 »

....и извади оная скрита Кайсиева ракика от мазето  *beer*,а капитана да вади мезето че чух че бил табиетля
Винаги, ти само се покажи Wink  *beer*
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #20 -: Юли 18, 2009, 13:05:25 »

милата тя :'(Пешко - не барай Били да не те налазвам по никое време Grin
не ме плаши моля те 4е ве4е се разтреперих от страх  *freak* не ме стресираите 4е съм слаб психи4ески
Активен

olgaru
Гост
« Отговор #21 -: Юли 18, 2009, 13:24:17 »

не ме плаши моля те 4е ве4е се разтреперих от страх  *freak* не ме стресираите 4е съм слаб психи4ески
ще ти намеря баячка  Tongue - и на целия ви съюз wassup
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #22 -: Юли 18, 2009, 13:55:40 »

ще ти намеря баячка  Tongue - и на целия ви съюз wassup
ти внимаваи да не доиде товарния влак при теб от доста време съм ти набрал и помна когато искаше да играя в блица
Активен

olgaru
Гост
« Отговор #23 -: Юли 18, 2009, 14:04:50 »

ти внимаваи да не доиде товарния влак при теб от доста време съм ти набрал и помна когато искаше да играя в блица
и аз съм ти запомнила фанелката  Embarrassed - в края на краищата ще видиме кой ще кара влака *freak*
Активен
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #24 -: Юли 18, 2009, 14:06:09 »

Тази ера, май съм я играл. Почва с големи приказки и завършва в мод...  *freak*
Активен

Qui audet adipiscitur
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #25 -: Юли 18, 2009, 14:49:05 »

ти внимаваи да не доиде товарния влак при теб от доста време съм ти набрал и помна когато искаше да играя в блица
*hahaha*миналата ера така каза на електра и го изяде тая са пак си го пожелаваш :Dгледаи да не плачкаш пак  Grin Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!