Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:14:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно заключването на темите  (Прочетена 4752 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Crystal
Редник
*

Karma: +32/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #15 -: Септември 19, 2007, 21:01:57 »

Апелирам за повече толерантност...както от страна на играчите, така и от екипа на ИО...
Направете го заради НАШАТА ИГРА !!!

Активен
Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #16 -: Септември 19, 2007, 21:04:46 »

А ако няма критики няма подобрение. Опозицията винаги води до по-добро.

"To do" листата ни е запълнена поне до края на годината, по-добро ще има със сигурност. Ползвайте "Предложения" както и графата за проблеми за да можем да разместваме преоритетите си спрямо най-наболялите проблеми.
Активен

Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #17 -: Септември 19, 2007, 21:06:26 »

Добре,а можем ли да бъдем саркастични?И иронични...аз все пак много държа на тази възможност

Когато това няма никакъв шанс да обиди никой или нищо (освен самата теб) мисля ще на никой няма да му пречи.
Активен

mmmaria
Редник
*

Karma: +44/-72
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #18 -: Септември 19, 2007, 21:09:23 »

Когато това няма никакъв шанс да обиди никой или нищо (освен самата теб) мисля ще на никой няма да му пречи.
Е така излизаме от същността на сарказма и иронията :(освен това те са си нормално изразно средство,употребявано за подсилване на ефекта от думите.Протестирам ,ограничаване експресивността ми Wink
Активен
firebat
UED
Редник
*

Karma: +18/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #19 -: Септември 19, 2007, 21:13:43 »

@admin.

Тези разбивки или така наречените нарушения бяха провокирани от втория в класирането и някои членове на Tomahawk. Поради простата причина ,че във втория във класирането бяха му се разбили както и на мен и за няколко часа взе 6-7к военни точки и ме настигна. Но остана без войска . А аз имах 200к войска и водех със цели 100 точки. Нямаше как да ме задмине, освен ако не се разбиеше още някой друг във нея, което няма как да не подозирам. И това което направих с тези разбивки (които всъщност не са мои акаунти-мисля ,че не трудно да накараш някой приятел да го го направи ) всъщност се застраховах от подобната бъдеща стратегия на втория в класирането. Вярно , че разбивките които бяха в мен са повече на брой, но какво значение има бройката при едно и също нарушение. Не ,че не ми пука за това ,че сте ме наказали.Няма как да не ми пука като 1 година вра и кипя тука. Но би трябвало за едно и също нарушение да има едно и също наказание.
Активен

I'm a hand of justice.
Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #20 -: Септември 19, 2007, 21:24:52 »

@firebat

Много отчетливо и любезно казах, че тази тема е затворена за коментари вече!

Тук си прав "Но би трябвало за едно и също нарушение да има едно и също наказание.", но нарушението не е едно и също! Както каза и казват - 1 път - случва се, 20 пъти не е съвпадение - преднамерено и умишлено е!

Пък броя е от значение, това е заложено в законите и конституциите на много държави: 1 убииство не е равно на 2 убииства, т.е. наказанието или се сумира или се замества с по-голямо.

Както казах - Огрес беше проверявана на 2 пъти обстойно без тя да знае - не беше намерено нищо заради което да я санкционирам.

@mmmaria

Съжалявам за което.

@Crystal

Ето в такъв момент се заключват темите - когато някой е предупреден да не прави нещо и той го прави.

И нека бъде:

"Апелирам за повече толерантност...както от страна на играчите, така и от екипа на ИО...
Направете го заради НАШАТА ИГРА !!!'
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!