Imperia Online България  
Април 18, 2024, 23:28:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно заключването на темите  (Прочетена 4751 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Crystal
Редник
*

Karma: +32/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Септември 19, 2007, 17:22:23 »

"ами не е приятно разни незнайни герои да си правят майтапа на твой гръб,в твоя форум,за твоята игра.Мен някоя игра като не ме кефи се отказвам и това е,с мрънкане и обиди нещата няма да се оправят."

Крум, позволи ми да ти отговоря, плсс...С първата част от първото изречение на цитата съм абсолютно съгласна, но относно втората имам възражения. От 2006г. тази игра е не само твоята и на екипа...ИО се превърна и в моята игра, както и на много други...Помисли си само, че без мен и такива като мен "вашата" или "твоята" игра нямаше да има нито стойност...нито смисъл...

Естествено, че хамалското псуване не може да се толерира от никой...спор няма. Но в много от случаите аз съм сигурна, че хората пишат и се изказват съвсем добронамерено, с цел да се подобри и вашата и тяхната игра...Искам да помоля само за повече прецизност в преценките...

И по темата: интересно ми е как решавате една тема да бъде заключена...Ето аз искам да си кажа мнението (мисля, че имам право на отговор) и за да го направя се налага да отворя нова тема...Ако приемете някакъв принцип няма да е зле...при липса на нарушения една тема да си съществува до момента в който все още има изказващи се...или ако 2-3 дни не е активна тогава да бъде заключена...

Искрено се надявам да бъда разбрана правилно Smiley


П.п Ако тази игра не ме кефеше отдавна нямаше да съм тук и нямаше да ми пука дали съм банната или не съм Smiley
« Последна редакция: Септември 19, 2007, 17:23:57 от Crystal » Активен
monticar
Гост
« Отговор #1 -: Септември 19, 2007, 18:15:53 »

 Искам само да вметна Драги Собственици на играта че достатъчно сте интелигентни за да разбирате факта че "Вашата игра" е нищо без Нас.Т.е. Ние сме Ваши клиенти и трябва малко или много да проявявате търпимост и толерантност към Нас.Нека да има наказания,нека да има триене на теми,нека да има триене на АЦЦ-та но както се казва "со кротце и со благо"
  Мисля че като начало не е зле "Вашата Игра" да я наричате.............да речем "любимата на всички ни игра".
Активен
firebat
UED
Редник
*

Karma: +18/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #2 -: Септември 19, 2007, 20:14:06 »

Ами мисля че много точно сте се изразили колеги играчи. Надявам се колегите собственици и подръжка наистина да обърнат сериозно внимание на тази забележка ,която никак не е неоснователна. Нека да се гледат по-обективно казусите. Представете си ,че сте от другата страна на така наречените обикновени човеци и играчи. Как ще се чувствате когато някой не ви зачита мнението? Говорите за правила - точни и ясни. Но за да се спазват тези правила от всички , вие също трябва да имате такива за вас. Иначе е анархия. Не е нормално когато някой има нещо против ваше действие , да му се трие мнението или да се заключва. От това негово мнение, би трябвало да си направите заключение как да подобрите услугите на ИО и как да има по-малко недоволни. Вярно е ,че не може да се угоди на всички , но многото мнения плюсови или минусови правят нещата малко съвкупни и се вадят изводи.,кое куца и прочие. Ако ИО е известна като игра то това е благодарение не само на Вас а най-вече на нас ( обикновенните човеци-играчи) . Без нашата посещаемост ИО няма да струва пукната пара. Не искам да Ви обяснявам това което Ви е пределно ясно.
Просто мисля ,че трябва да има повече уважение към хората които играят тук.
« Последна редакция: Септември 19, 2007, 20:17:22 от firebat » Активен

I'm a hand of justice.
Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #3 -: Септември 19, 2007, 20:18:19 »

@Crystal

Всеки е свободен да изкаже мнението си, в този форум всеки е свободен да изкаже мнението си по правилата на форума.

Ясно се вижда когато някой си позволява повече от колкото сме длъжни да търпим.

Този форум е създаден за забавление и полза на всички, както помага на нас, така помага и на вас - играчите.

За да бъде този форум още по-помагащ, теми които са извън правилата на форума биват заключвани или изтривани. Преценката за това идва от всеки с звание "Moderator"+ или "Administrator". Когато се наложи "Administrator" или "Global-Moderator" да трие теми или да се "оправя" с проблеми и играчи/форумджии които прекаляват с търпимоста ни - то този най-вероятно ще бъде санкциониран доста по-тежко.

Новата структура на форума би трябвало да доведе до по-добри резултати, за това когато има нещо важно е хубаво темите да се пишат на правилните места.
Активен

mmmaria
Редник
*

Karma: +44/-72
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #4 -: Септември 19, 2007, 20:21:01 »

Е добре де,но това със сарказма е малко прекалено...нормален начин на изразяване си е,а и не винаги може да се прецени обективно.Все пак на някои хора им харесва да са саркастични.Поне в това може малко толеранс да се даде
Активен
Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #5 -: Септември 19, 2007, 20:21:23 »

@firebat

Критика приемаме, обиди и неуважение не. Разликата която явно доста хора тук не правят.
Активен

Crystal
Редник
*

Karma: +32/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #6 -: Септември 19, 2007, 20:27:53 »

Smiley Админ, не получих нищо друго освен рутинен отговор...между другото това можех да го прочета и в правилата...Много от темите се заключват без особена причина и човек дори и да иска да отговори по възможно най-възпитания начин няма как да го направи...точно това имах предвид.
« Последна редакция: Септември 19, 2007, 20:34:20 от Crystal » Активен
firebat
UED
Редник
*

Karma: +18/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #7 -: Септември 19, 2007, 20:37:35 »

@admin . Не е обективен отговора ти. Относно случилото се снощи. Снощи в последното ми мнение което никой не видя наистина имаше обидна фраза към админите ,която всъщност не беше нещо вулгарно, но беше провокирана от Вас. Бях баннат по IP изтрит за това ,че се опитвах да се защитя и затова , че зададох доста неудобни въпроси. Нито съм псувал нито обиждал когото и да било от екипа. Имах просто 3-4 въпроса трудни за отговаряне.И изложих някои факти ,които ако се погледнат обективно и се направят малко сравнения със действието на други играчи които не случайно споменах ,трябваше да има още доста изтрити акаунти.

П.П. Дайте да се забавляваме ?
« Последна редакция: Септември 19, 2007, 20:39:08 от firebat » Активен

I'm a hand of justice.
Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #8 -: Септември 19, 2007, 20:39:07 »

И по темата: интересно ми е как решавате една тема да бъде заключена...Ето аз искам да си кажа мнението (мисля, че имам право на отговор) и за да го направя се налага да отворя нова тема...Ако приемете някакъв принцип няма да е зле...при липса на нарушения една тема да си съществува до момента в който все още има изказващи се...или ако 2-3 дни не е активна тогава да бъде заключена...

Тема се заключва когато:
- Е явно е пусната в разрез с правилата на форума;
- Отговорите в нея са в нарушение на правилата;
- Води (или ще доведе) до словестна война;

1 тема се заключва за да се спре да се пише по нея, дори някой да има мнение, ако темите се оставяха да "потунат" - нямаше да има опция "заключване".

Със сигурност 1 тема ще бъде заключена или изтрита когато в нея се засяга/обижда по явен/скрит начин играта/администраторите/модераторите.
Активен

mmmaria
Редник
*

Karma: +44/-72
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #9 -: Септември 19, 2007, 20:43:45 »

@firebat

Критика приемаме, обиди и неуважение не. Разликата която явно доста хора тук не правят.
Добре,а можем ли да бъдем саркастични?И иронични...аз все пак много държа на тази възможност
Активен
firebat
UED
Редник
*

Karma: +18/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #10 -: Септември 19, 2007, 20:46:35 »

Добре,а можем ли да бъдем саркастични?И иронични...аз все пак много държа на тази възможност
мммариа. Не съм на 15 години . Правя разлика от неуважение и обиди. А ако няма критики няма подобрение. Опозицията винаги води до по-добро.
Активен

I'm a hand of justice.
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #11 -: Септември 19, 2007, 20:46:59 »

Добре,а можем ли да бъдем саркастични?И иронични...аз все пак много държа на тази възможност
Само ако притежаваш необходимите умения и умствен багаж  Wink
Активен
mmmaria
Редник
*

Karma: +44/-72
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #12 -: Септември 19, 2007, 20:49:33 »

мммариа. Не съм на 15 години . Правя разлика от неуважение и обиди. А ако няма критики няма подобрение. Опозицията винаги води до по-добро.
Постът ми беше адресиран до admin ,неговият коментар ме интересува .
« Последна редакция: Септември 19, 2007, 20:54:09 от mmmaria » Активен
monticar
Гост
« Отговор #13 -: Септември 19, 2007, 20:52:53 »

 Дами и Господа всеки отговор на зададен от вас въпрос се крие в СМС-четата които изпращаме Lips Sealed
Активен
Admin
Administrator
*

Karma: +35/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #14 -: Септември 19, 2007, 21:01:39 »

@firebat

1 човек има право на 1 акаунт във форума;

1 тема/мнение когато е изтрита наново и пусната отново ПАК със същото съдържание или ПАК в разрез с правилата на форума - води до наказание на човека който прави това, както действието му се води за "flood" - което също се наказва;

За случая за който говориш - темата беше заключена доста преди аз да напиша ПОСЛЕДНАТА дума в нея - или по точно причината поради която съответния е наказан.

И пак:
Основното заради което съответния беше изтрит: МАНИПУЛИРАНЕ НА КРАЙНАТА КЛАСАЦИЯ
Второстепенните измами: Multi-accounting, BABYSITTING в доста големи размери и съответно съвпаденията на IP адресите с останалите 3-ма допринесли в последните 2-3 дни за "огромния" скок във воените точки на изтрития.

Както са казали хората "да бе мирно стояло, не бе чудо видяло" - дори без последните си "подвизи" (20-тината битки спечелени в защита за 2 дни) съответния щеше да бъде първи в класацията.

Както казах на @mmmaria и относно "Теорията на конспирацията" - бяха ми подадени няколко пъти сигнали за съмнение за честноста на играта на Ogress и тя беше проверяване без знанието й 2 пъти по време на ерата.

Крайната класация е за Вас, не е за нас - за това не ни интересува крайния резултат на всяка ера - това за което се грижим е да няма груби злоупотреби.

Както беше ясно - темата е затворена за обсъждане - нарушителя е санкциониран и това действие няма да бъде променено.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!