Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:28:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 9: Нова ера.  (Прочетена 5378 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zmeio
Гост
« -: Юли 07, 2009, 22:52:46 »

Почна новата ера в свят 9 .. според мен се очертава интересна ера като още от началото забелязвам някои добре известни ми лица xamlo /хазартаджията/ и няколко полячета, които благодарение на това, че търгуват помежду си се издигат доста в класирането.Очаквам да има доста българи в първите места макар, че в последно време сме малко в международните светове.Гледам все турци и поляци са ги завзели ... напред юнаци .. да ги потрошим  *freak*
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1 -: Юли 07, 2009, 23:05:21 »

Съсипаха удоволствието от играта с този нов дизайн и особенно с този нов "пазар"
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
zmeio
Гост
« Отговор #2 -: Юли 07, 2009, 23:08:13 »

Точно това е .. полячетата и турчетата си правят междусъюзни търговии и се издигат в първите места, а ние- рибите оставаме назад.
Активен
Goshosi
Гост
« Отговор #3 -: Юли 08, 2009, 08:34:49 »

Ти повече ми приличаш на котка джадай, отколкото на риба.  *hahaha*
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #4 -: Юли 09, 2009, 00:03:46 »

миналата ера 1 турчин цъкаше с 5 акаунта от различни съюзи ,но му хванах на края едното камикадзе.тая ера съм решил да ги почна още от началото на ерата >Sad
Активен

zmeio
Гост
« Отговор #5 -: Юли 09, 2009, 00:06:03 »

ще ги чупим миро .. стига да сме достатъчно пияни за да не ни е страх  Grin *beer*
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #6 -: Юли 09, 2009, 00:10:04 »

Ако не прекаляваме с твърдио алкохоол ....може и да не  Cry после wassup
Активен

pavel1
Гост
« Отговор #7 -: Юли 18, 2009, 04:32:56 »

баркам ли нещо или lukituki е fikimiki дет играе в 2 свят
« Последна редакция: Юли 30, 2009, 20:22:41 от pavel1 » Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #8 -: Август 28, 2009, 22:24:53 »

та zmeio викаш малко българи имало в международните  Grin а и плюс тва с ваща стртегия като някой българин събере над 1 милион ресурс и вие сте мъже да го ограбите  Grin Grin веднъж и вместо да се бие с вас срещу ,,турците,, почва да си враща и от фермер стане войник кога ще спечелят българите международен  Grin Grin Grin ще ти кажя на 36 фефруари поздрави атанасов и да трупа армия много ще му вращам  Wink *beer*
Активен
zmeio
Гост
« Отговор #9 -: Август 28, 2009, 22:32:28 »

Първо ни влез в 2х и тогава думай  *hahaha* *hahaha* и не виждам, какво лошо има в това, да пречукаш някой сънародник.Мен лично един българин ме нападна но не му стискаше да ме граби затова ме запали. *pardon* не виждам кво лошо има.
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #10 -: Август 28, 2009, 22:34:53 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
php_sessid
Лейтенант
***

Karma: +77/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 229


...като мене няма...няма и да има...


Профил WWW
« Отговор #11 -: Септември 06, 2009, 21:46:16 »

а след като сега е започнала ерата кога ще свърши
Активен

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #12 -: Септември 11, 2009, 14:48:30 »

ей победител1 айде не се сили много , защото има вероятност дори да не се развиеш , атанасов не е някой вчерашен ..и ти предложих да дойдеш ти отказа ..явно искаш да се докажеш че си добър , но в тази ера ще пропуснеш класацията .
Активен

Soon.
pobeditel1
Гост
« Отговор #13 -: Септември 14, 2009, 06:11:52 »

Първо ни влез в 2х и тогава думай  *hahaha* *hahaha* и не виждам, какво лошо има в това, да пречукаш някой сънародник.Мен лично един българин ме нападна но не му стискаше да ме граби затова ме запали. *pardon* не виждам кво лошо има.
zmeio    cingiz_han  +    34868 точки
pobeditel Bg_EaGleS  +    33618 точки
айде бре змейче заспа на 30к  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #14 -: Септември 14, 2009, 06:14:23 »

ей победител1 айде не се сили много , защото има вероятност дори да не се развиеш , атанасов не е някой вчерашен ..и ти предложих да дойдеш ти отказа ..явно искаш да се докажеш че си добър , но в тази ера ще пропуснеш класацията .
а теб като те гледам след 3-4 дена ще си ми в по 3 а ти дали ще ги стигнеш Sad  Cry
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!