Imperia Online България  
Април 27, 2024, 12:54:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем със сървара  (Прочетена 1243 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bacheto
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


have NO fear , I'm here !


Профил
« -: Юни 27, 2009, 23:25:10 »

Не че админите си нямат работа , та още да им създавам , но няма как последния месец отделих много време в играта и тази техническа грешка много ме прее....а.Та става вапрос за 27 юни към 22;20
сървара падна в този момент ме атакуваха в главната провка кадето ми целия ресурс пуснах проучвания и ферма да похабя ресурс , но ми остана към 1к камък и с отсналите пари купих още кам 200к , та да мога да продам 1 мин преди удара 1.2м камък , но съравара падна 4 мин преди удара и неможах да реагирам.Много ще сам благгодарен на екипа ако може да коригира тази грешка , ако някой има самнения ще дам статика да видят но сега неща да е публикусам защото не е минала 1 седмица , предварително благодаря Smiley
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 27, 2009, 23:33:48 »

Хората армии губят , ти за един камак  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
bacheto
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


have NO fear , I'm here !


Профил
« Отговор #2 -: Юни 27, 2009, 23:35:31 »

ти май не си разбрал аз си купих още камък да няма какво да земят от удара , после с цел да се купи като го продам и да ми се вазвърнат парите , все пак сам във война ...... каквото и да си говорим не пожелавам това на никой ..
Активен
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #3 -: Юни 27, 2009, 23:56:01 »


Някой да може да купува под атака...Това много бих искала да го видя...
Що се отнася до временното спиране на играта, няма как да бъде предвиден техническия проблем, нали?...

колегата е объркал света...явно става въпрос за бг2,там може Smiley
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!