Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:05:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за нововъведение на пазара  (Прочетена 3489 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #15 -: Юли 03, 2009, 12:44:32 »

И кого ще грабим тогава?
Брокера.Предлагам да има бутон атакувай брокера Grin Grin Grin
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #16 -: Юли 04, 2009, 15:13:39 »

Съгласен съм с това и предлагам да се направи свят с 12 часов блок, пък да видим тогава кво ще стане.

 Вие пощуряхте бре хора  Grin да го направят 24 ако искате а ?!?!? Като ви се спи ходете си спите и това е  Grin на мен например ми се виси по 20 часа пред ИО за да се кефя именно на такива дето докато са онлайн са велики ама като си легнат ... изненада  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
 Да не говорим че така сейвовете са много по разнообразни и като атаки и като времетраене .... мога кога ме хванат лудите да си влизам и да си цъкам не да вися и да дебна часовника че да не взена да прекратя блока ..... айде холан  Tongue Tongue Tongue Просто трябва да се направи повече в отношение на мултитата и пазара и тогава да видим фермерите какво ще правят  *dance* *dance* *dance*
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #17 -: Юли 07, 2009, 23:39:38 »

Вие пощуряхте бре хора  Grin да го направят 24 ако искате а ?!?!? Като ви се спи ходете си спите и това е  Grin на мен например ми се виси по 20 часа пред ИО за да се кефя именно на такива дето докато са онлайн са велики ама като си легнат ... изненада  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
 Да не говорим че така сейвовете са много по разнообразни и като атаки и като времетраене .... мога кога ме хванат лудите да си влизам и да си цъкам не да вися и да дебна часовника че да не взена да прекратя блока ..... айде холан  Tongue Tongue Tongue Просто трябва да се направи повече в отношение на мултитата и пазара и тогава да видим фермерите какво ще правят  *dance* *dance* *dance*

Абе, приятел, говря за свят с 12 - часов блок, а не за света в който играеш ти. А ти виждал ли си 12-часов сейв и знаеш ли кво ще стане с икономиката ти ако го правиш един месец? Освен това имам в предвид блок който не ти позволява да влезнеш, а не такъв,за който говориш ти...Има хора, които за разлика о теб не играят по 20 часа- много по-вероятно е ти да си мултак, а другите дето се наглеждат просто няма какво друго да направят.
Все още съм убеден, че не трябва да се забранява мултиакк. (е,разбира се не и при този пазар) и трябва да се върнат световете със стария пазар и там да е разрешено мулти. Тогава който иска там да си направи по 100 акаунта и да видим дали ще устиска до края и с колко. И каквото за едните-такова и за другите.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #18 -: Юли 07, 2009, 23:49:38 »

правя 16 часови сейвани... Shocked
какво ще стане с икономиката ми...е вярно е..не мога да вляза в топ 20... Undecided Cry
« Последна редакция: Юли 07, 2009, 23:51:14 от v.valentine » Активен
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #19 -: Юли 08, 2009, 00:04:17 »

Абе, приятел, говря за свят с 12 - часов блок, а не за света в който играеш ти. А ти виждал ли си 12-часов сейв и знаеш ли кво ще стане с икономиката ти ако го правиш един месец? Освен това имам в предвид блок който не ти позволява да влезнеш, а не такъв,за който говориш ти...Има хора, които за разлика о теб не играят по 20 часа- много по-вероятно е ти да си мултак, а другите дето се наглеждат просто няма какво друго да направят.
Все още съм убеден, че не трябва да се забранява мултиакк. (е,разбира се не и при този пазар) и трябва да се върнат световете със стария пазар и там да е разрешено мулти. Тогава който иска там да си направи по 100 акаунта и да видим дали ще устиска до края и с колко. И каквото за едните-такова и за другите.

 Именно за това говоря ..... като ти се играе по 12 часа проблема си е твой .... и като искаш да си имаш 100 ацц-та .... за тия 12 часа де искаш да ги играеш .... май те разбирам - трудно се издържа повече време като си мулти  Lips Sealed
 За това дали съм мултак .... ами ако се броят ацц-тата от всички светове да .... доскоро играех в бг2,бг3,бг5 и свят 9  Grin ама и 4 ацц-та ми дойдоха в повечко и затова сега съм само в два свята дори мислех да зарежа единия че много съвпадения станаха (все по едно и също време се водят войни) а това си ми е кофти - лудвам да въртя като трябва да се следят атаки и в двата свята ....
 Насе аз тая игра я играя с кеф и постоянство .... който не може да заделя време за такова ... има си сейвчета и тн. На мен лично също ми се е налаголо да правя по 10-12 часови сейвове ама като се наредят 2-3 дни по добре да си бия мод и като наваксам с работата да си вляза и разцъква  *gamer* *gamer* *gamer* Верно играта ще стане много скучна ако 12 часа армията ми е на път и останалите 12 се опитвам да се развивам .... то по-добре да нямам такава - така и така за 12 часа нищо няма да имам като ресурс ми поне да не влизам на минус от армията .... и като се замисля остава едно решение - ФЕРМЕРСТВО 
 п.п Както един познат казва : "Срамота е да се дават пари само за ферми - това са грешни пари"  Grin бой и това е ..... все пак е военна стратегия а не фермерска и дипломатическа (макар че не може и без тези неща - но в умерени количества) бой по 24 часа ако може .... ама повече от 72 не съм успявал Wink
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #20 -: Юли 08, 2009, 00:21:38 »

Ето, видя ли? Пак идваме на мойта теза. Аз просто прдлагам да се направи такъв свят и смятам, че ще е интересно, дори и само за фермерите. Тогава в другите светове ще останат само бойците и на тях ще им е още по-интересно.
Твърдя, че няма силен боец, който да играе една година със силна армия и той да не е "фермер". Тия работи за фермерите и бойците са пълни глупости за оправдание на постредствените играчи. Има добри и недобри играчи.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #21 -: Юли 08, 2009, 00:26:37 »

Не ви следя добре тезите ,не съм добър играч ,но наблюденията ми показват ,че най силните войни и доста войнствени при това ,са играчи със много силно развита икономика .... *scratch*
къде е границата и къде е чистата дефиниция на двете пониятия ;-фермер-войн....
Активен
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #22 -: Юли 08, 2009, 00:51:40 »

Ето, видя ли? Пак идваме на мойта теза. Аз просто прдлагам да се направи такъв свят и смятам, че ще е интересно, дори и само за фермерите. Тогава в другите светове ще останат само бойците и на тях ще им е още по-интересно.
Твърдя, че няма силен боец, който да играе една година със силна армия и той да не е "фермер". Тия работи за фермерите и бойците са пълни глупости за оправдание на постредствените играчи. Има добри и недобри играчи.

 Какво имаш предвид под силен играч и силен боец ?
 Моята дефиниция е следната : веднъж достигайки елит - при подходяща крепост в подходящ терен боря на армията трябва да е равен на поне броя на нетните (минимум) така малко хора в обхват могат да влязат а и много от тези извън биха се издънили.
 Кажи ми сега на 500к нетни ако съм войн и имам 600к армия разпределена преблизително по следния начин 190к фаланги,90к стрелци 160к гвардия, 160к паладини и 1500 трабанта колко от тези в обхват ще ме спрат и колко биха влезли при една 8-ца в балкана ..... ооо да верно че аз говоря предимно за обхват х2 ама то там е истината да се съревноваваш с равни Wink защото ти ми кажи някой който е на 200к нетни дали има какъвто и да е шанс .... аз играя за доблес което ме прави "лош и неумеещ" играч с много стартов морал  Grin и за мен това е удоволствието .... на 500к - 700к нетни има много играчи с който мога да си меря силите в х2 .... какъв е смисъла да вдигам 2-3 мил нетни и да се оправдавам че атакувам в х4 щото няма кого да бия иначе  Grin а и интересно ми е ако всеки ден водиш битки за военни точки (не само по каси) дали ще можеш да стигнеш тия 2-3 мил нетни  *scratch*
 Както и да е наистина всеки сам си решава и приемам идеята за сървър с "фермери" и такъв с "войни" ... така поне ще се знае че в единия е конкуренцията за класация по нетни а в другия по военни точки .....
 И като за финал ... да аз съм посредствен ама много от тия де се мислят за велики играчи се разбиват при мен  [:-} [:-} [:-} замисли се върху думите ми ..... без армия и 25-те 8-ци няма да те спасят, а веднъж направиш ли я трябва да се биеш Wink
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #23 -: Юли 08, 2009, 01:01:41 »

правя 16 часови сейвани... Shocked
какво ще стане с икономиката ми...е вярно е..не мога да вляза в топ 20... Undecided Cry
Nasko просто не уточнява, че има предвид, когато сейвънът е фактическо спасяване на войската от ежедневни дебнения, а рес и население - под нон-стоп атаки...БГ1... Там някои все едно са се хванали на заплата...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
zmeio
Гост
« Отговор #24 -: Юли 08, 2009, 12:41:58 »

Или пък бутон при хазарта "Пречукай търговеца и му вземи парите"
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!