Imperia Online България  
Април 27, 2024, 15:48:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Промяна на времото преди автоматично мобилизиране на армията  (Прочетена 1965 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« -: Юли 11, 2009, 14:55:53 »

 Ако времето за автоматично мобилизиране на армията се удължи и е по-голямо от 48 часа след като войската в казармите е готова, то тогава битките в защита ще се улеснят, а тези в атака стават доста по интересни  *ok*
 Смятам, че от това ще имат полза както и войните така и фермерите, няма да има толкова лесно предвидими атаки и сейвовете ще се наложи да са по-добре пресмятани  Grin Като цяло интригата във военно отнешение ще се увеличи  Wink
Активен
Goshosi
Гост
« Отговор #1 -: Юли 11, 2009, 15:06:36 »

Автоватичното мобилизиране не беше ли 72 часа.  *scratch*
Активен
zmeio
Гост
« Отговор #2 -: Юли 11, 2009, 15:13:51 »

точно  *ok*
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3 -: Юли 11, 2009, 15:26:27 »

Напоследък нещо много погрешни информации се разпространяват...   Lips Sealed. Новото попълнение на ИО май много отгоре отгоре гледа на нещата   *hihi*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Goshosi
Гост
« Отговор #4 -: Юли 11, 2009, 15:31:06 »

Ако се загради двойно провинция противникът тръгва с -40 морал... Другата легенда  *beer*
Grin И това съм го слушал.  Grin
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #5 -: Юли 11, 2009, 15:34:39 »

Че стрелците на защитника на полева при крепостна обсада в планинска стрелят 4х  *hihi* *hihi*
Активен
zmeio
Гост
« Отговор #6 -: Юли 11, 2009, 15:41:44 »

А като вземеш 25-те провинции противника на колко морал тръгва  *hahaha* ... ей ще ме убиете от смех.
Активен
mecan
Programmer
*

Karma: +106/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #7 -: Юли 11, 2009, 15:43:38 »

По4 не е ама стават по яки Grin Grin
А по темата според мен именно намаляването на времето за мобилизация би направило играта по динамична.
А по офтопика-цял живот си мисля че за да станеш каса трябва да не влизаш 14 дена.
Активен
mecan
Programmer
*

Karma: +106/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #8 -: Юли 11, 2009, 15:45:29 »

При търсене на думата каса се индексира точно горното ми мнение.
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #9 -: Юли 11, 2009, 15:47:05 »

По4 не е ама стават по яки Grin Grin
А по темата според мен именно намаляването на времето за мобилизация би направило играта по динамична.
А по офтопика-цял живот си мисля че за да станеш каса трябва да не влизаш 14 дена.
Някои играем от 4 години, други щял живот  Grin Grin Grin

Добре известен мит е , че като заградиш провката, която ти нападат, по време на атаката, моралът на врага пада с 20  *crazy*
Активен
zmeio
Гост
« Отговор #10 -: Юли 11, 2009, 15:47:42 »

Темата за митовете и легендите е готова, който иска да пише. /Митове и легенди в ИО/- раздел Общи приказки.
Активен
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #11 -: Юли 11, 2009, 22:00:25 »

 Извинявам се за допуснатата грешка - напълно неволна е и съжелявам че това е станало повод за коментар .... Мисля че като приемете 72 за правилния период и се замислите върху останалото което писах може и да намерите причина за поста ми Wink
 Разрешавайки по дълъг период се позволява по добрата игра в защита и тогава дори и предварително обречените битки в защита при обхват х3, х4 стават не толкова обречени ..... на човек с малка икономика така ще му се даде шанс да притежава по-голяма армия и да е готов да се защити ..... По този начин ще се намалят постовете и оплакванията че някой атакувал извън обхват и какъв бил шанса, че някой фермел а друг само войска - всеки ще си има така просто не всеки ще я вади за атаки, ще се увеличи интригата при войни - така привидно фермерски саюз може да размаже без проблем привидно военно ориентиран такъв и много други промени до който може да доведе една така промяна. С по-малкия скорк според мен нещата стават още по прозрачни .... намаля се шанса на защитаващия се при атаки извън обхват и тн .....
 п.п. А това дали съм нов - така е - днес за първи път видях ИО и реших да почета и покоментирам  Grin Grin Grin извинявам се за което - явно не съм достатъчно компетентен за вас господа  *pardon* ще забравя тази директория на форума и ще се ориентирам към новосъздадената  *beer*
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 22:20:07 от mitashkiq » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!