Imperia Online България  
Април 28, 2024, 13:39:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нагласена война признава ли се като нарушение ?  (Прочетена 2175 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« -: Юни 24, 2009, 16:42:46 »

ето това пише член от LOST_RUSE които се разпадна с помоща на Лавина
 
тия екзекутори и преди това са удряли членове на тоя съюз според мен е най добре да им поведем с някоя и друга точка и да разпуснам съюза така ще ги заболи най много инак 500 требучета гътат 7ца аз не мога да покривам денонощно трябва сейв ама през негово време ще гътат празни крепости ще палят и пак ще бият а бием ли ги правим услуга и на лавина после можем да създадем _lost ruse_ съюз или с една чартичка все тая важно е победата конвенционална или не (Масово съобщение)


 обявявам война на lavina тя е фиктивна не ги нападайте разбрах се с пирата да тупнат някой от нас в странична провинция и толкова ако видите след 8 часа такава атака не я спирайте а може да изтеглите ресурса и да излезите оф лайн за всеки случай (Масово съобщение)


станчо също е наказан по вина на екзекуторс махам го от съюза да не дава точки (Масово съобщение)



това също ли не е нарушение ?
ако е така казваите и направо няма смисъл да се воюва ами да си направиме 100 текива войни !
отново ще помоля за проверка тези двамката от съюза които писа това първо защото
kralyat поради това че си смени флага за доста дълго време което ме кара да си мисля за измами ! wassup
и второ този Jonnie си мисля че е пак някое ацц на некой от Лавина  wassup
тея хора очевидно немогат да спрат да играят по-правилата ! НО ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА  Wink
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 16:49:52 от s0ldier » Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #1 -: Юни 24, 2009, 17:11:50 »

такива войни изобщо не трябва да съществуват особено при факта ,че LAVINA ги води от 2-3 ери насам и то са войни от сорта -
16-0 , 8-0 , това е просто безобразие има хора които наистина воюват и то с цел да размажат противника , а не да вземат мизерната война и да си мислят , че като съюза им е на 1во място са нещо повече от останалите . Това според мен не е победа , а акт на слабост от страна на лидерите на такива съюзи , ако дори мога да ги нарека и лидери . LAVINA ще си намери майстора , но да видим кога ще стане и докога ще минават между капките както се казва Smiley Това е моето мнение hArd ( TANGRA )
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Юни 24, 2009, 17:40:56 »

най-мразя курвенските истории... за тези войни всички знаеха, но досега нямахме доказателсва, а ето, че най-после се сдобихме и да ги приложа, че ако има невярващи...





п.п.: очаквам да има сурови наказания, че както знаем всички за нагласени истори от всякакъв характер се полагат такива
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 17:44:37 от The_God » Активен

hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #3 -: Юни 24, 2009, 17:54:04 »

уау това вече си е направо както се казва " Хванат на местопрестъплението " , ако тези доказателства не стигнат и не се вземат мерки просто не виждам какъв е смисълът на играта ... Успех на всички и дано най - накрая справедливостта да възтържествува  Grin
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Юни 24, 2009, 18:11:13 »

Ако имах възможността да трия подобни войни нямаше да ми трябват никакви допълнителни доказателства. Сега и да слагате скрийншоти и да не слагате все тая, няма как да изтрия войната.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Юни 24, 2009, 18:14:07 »

Ако имах възможността да трия подобни войни нямаше да ми трябват никакви допълнителни доказателства. Сега и да слагате скрийншоти и да не слагате все тая, няма как да изтрия войната.
това е ясно, но нали се носи лична отговорност за действията на някои играчи независи дали нарушението е свързано със съюза... демек да се накажат за уговорки лидерите на лавина и лост русе... според мен това е най-правилното.
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #6 -: Юни 24, 2009, 18:20:00 »

Не, не бих наказал лидера заради провинение на целия съюз.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Юни 24, 2009, 18:26:27 »

Не разбирам...Толкова вложена енергия, блъскане, унищожени мозъчни клетки...
Да станеш първи в някаква си виртуална игра???...Мамиш, мишкуваш на дребно, използваш добре отработени селски хитринки...
Защо?...Някой ще ти каже - Евала, ти си голямата работа ли? Ще те потупа по рамото колко си страхотен? ...
Победа постигната по този начин носи ли удовлетворение за Бога? Самоиздига те в собствените ти очи ли?
Жалко, че това го има. Жалко... Защото дори и една десета от тази негативна енергия да бе вложена в нещо креативно тук, в играта "ИО" определено щеше да е още по - приятно място за всички нас...Жалко, че не го разбираме и сами си подливаме вода...и се самоунижаваме като играчи по този начин...

аз лично нищо не съм хабил просто показвам на админите и на всички з акакво става дума в един от многото светве и това е практика от много време на сам, с години... аз искам единствено честна игра, нищо друго. Енергията си я влагам на работа и ме информират все по телефона за какво става дума и влизам да пускма теми и отговори на темите Smiley мисля, че като съм засегнат пряко имам това право независимо, че не играя. Аз селски хитрини не използвам. Не се забърквам в такива неща и затова си играя винаги спокойно и всяка една проверка, която е била насочена срещу мен е била неуспешна за моите "доброжелатели" и така ще бъде... просто е време да се вземат малко по-крупни мерки срещу измамниците.
да кажа само за креативното... аз съм дал прекалено много идеи, които имат смисъл и ако се приложат играта ще е много по-добра, но няма кой да ме чуе. Тъй като съм играл всички версии навсякъде трябва да има промени, но няма кой да ги направи. Според мен бездействието на хората от които зависи да бъде направена една променя не изключва възможността, че хората мислят за играта и се чудят как да я направят по-добра.  И отговори не се дават в препоръки и нормално е хората да спрат да пишат, да си блъскат главите и т.н....
удовлетворението ми е в тов азлосторниците да бъдат наказани нищо повече... а аз нямам какво да печеля или губя... тези, които ще са печеливши или губещи сте вие власт имащите и когато го разберете по-скоро толкова по-добре за всички нас Smiley с цялото ми уважение към теб отново не сме на едно мнение *rose* и се моля някога да ми простиш... човек допуска грешки, но е нормлано, а на все ми е всекидневие да се дъня  *crazy* да са *** и кухата кратуна  *friends*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Юни 24, 2009, 18:30:58 »

Не, не бих наказал лидера заради провинение на целия съюз.
тогава накажи целия съюз. имам впредвид играчите му... все някой трябва да отнесе наказание иначе нали се сещаш какво може да стане  Wink аз въображение имам, надявам се и твоето да не е по-бедно

п.п.: до колкото помня в някой пост от червен или син пишеше, че се наказва за уговорена война, уговорени пари, уговорени битки и т.н схвана идеята  Wink
Активен

s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 24, 2009, 18:55:31 »

ето още нещу което ми писа току що лидера на бившия съюз Lost_Ruse

здр.несам онемял!имам си работа.нямам време само да стоя пред компа!това беше предложение на един колега който ми наглежда ацц-то,но аз небях сагласенно явно днеска ги е убедил или той самия ги е изключил от саюза!това незнам защото никой неми отговаря! за това,че някой админ ви помага напално сам сагласен,от доста хора сам го чувал за вашия саюз!приятна игра. *stop* wassup wassup

добре щом неможе да накажете никои за тва да започваме и ние да играем к**венски и да си осигорим мястото като спечелим 50 битки само с по 1 точка а Huh?
както каза The_God имаше наказание за един играч които щеше да спечели първо място по воени преди 1-2 ери по същия начин както те
и му бяха отнети тези точки !! невиждам причина сега данестане по същия начин ! ако може да ми обяс защо сега данеможе че нещу неви разбирам ?
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #10 -: Юни 24, 2009, 19:02:49 »

По-лесно ще е, да вземете да се организирате и да се сбиете както трябва, отколкото да се мъчите да пишете на Български език.  Smiley
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #11 -: Юни 24, 2009, 19:38:55 »

Толкова за тази тема..В докладване на проблеми е..Поставен е въпрос..Има отговор от С.М. Ясно ,че не ви задоволява , но както Крум отбеляза - за сега е така..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!