Imperia Online България  
Април 23, 2024, 21:37:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Cheating????  (Прочетена 937 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
el_magico
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Юни 23, 2009, 15:52:53 »

bratle, sorry 4e te zanimavam, no mi kazaha 4e ti si 4oveka (Krum), koito moje da napravi ne6to po tazi tema. Imam opaseniq 4e ot sauz Bulgaria si naglejdat accountite. Vuv momenta sme vuv voina i ne e 4ove6ko da si 64h na liniq, vuzmojno li e 1 igra4 da pra6ta ataki ot drugite acc-ta?!?!?! Nie im puskame non stop ataki 24h na den i vinagi ima nqkoi da gi posre6tne. Otdelno stanaha dosta suvpadeniq i su6to taka vijdam, 4e ne sum purviq koito e povdignal tazi tema! Neka pravilata da sa za vsi4ki, a ne kakto v Republika Bulgaria e obi4aino samo za nqkoi. Blagodarq

Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Юни 23, 2009, 16:12:59 »

Няма основания за наказание.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!