Imperia Online България  
Април 28, 2024, 14:42:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТРИУМФА НА DRAGON  (Прочетена 23869 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tuborg
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #120 -: Юни 24, 2009, 18:18:26 »

  Определено и аз смятам, че беше слаб свят като игра и силен като форумни изяви:)   Това беше един експеримент за мене и не съм доволен от него - само 2 съюза рулират и много мултита.  Никой не посмя да ме нападне с изключение на а_т и Q7_Q7 и никога не съм си и помислял за нетната- имах 3 хълмисти провки:(.  Съответно полирах и двамата гореспоменати.  Поздравления на Драгон за двете класации (позволявам си да считам Емо за победител в нетната, като показано като игра)  Поздравления и на боярс за съюзната, но гарантирам че 1цата това няма как да се случи:)) , но нека оставим този спор за това кой свят е по-добър, защото няма смисъл...  всичко зависи от това колко играчи се регват в крайна сметка.  Благодаря и на Кро за добрата игра. Аз отивам в 1 свят, наздраве на всички останали имперци, беше ми приятно макар и малко скучно Wink  Писна ми да ставам 2-ри  Cry Cry Cry Cry където и да играя  (барона111)
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #121 -: Юни 24, 2009, 18:25:19 »

до колкото си спомням това беше предната ера, ти имаше защитата в началото на съюза на диването-страшилище си беше той за наши и чужди ....след един месец игра, ти си се регнал и си попаднал в царството на касите.....ще взема да пробвам твоя метод, знае ли човек в тоя слаб свят може и нетната да сваля  Grin
Много си се объркала..Съюза беше мой..С Диването се засекохме в него за 10 дни.. Grin А щом смяташ че един месец загуба на време в 4 месечен свят може да се навакса с каси си много далеч от истината.. Grin Иначе успех с нетната.. *rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #122 -: Юни 24, 2009, 22:07:53 »

Ейййййй много дракони много нещо...  *xxx* само не разбрах кой точно съюз дракон спечели класациите - този с едната чертичка, този с двете чертички или този без чертичките?  *freak* че с тия чертички май нещо пообъркахте сметките  ;D Tongue *hahaha*
Активен
Filter
Редник
*

Karma: +176/-129
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #123 -: Юни 24, 2009, 22:46:10 »

Ейййййй много дракони много нещо...  *xxx* само не разбрах кой точно съюз дракон спечели класациите - този с едната чертичка, този с двете чертички или този без чертичките?  *freak* че с тия чертички май нещо пообъркахте сметките  ;D Tongue *hahaha*
Голяма ирония, голямо чудо! Grin Ами слаби играчи са Драконите, даже нищо не разбират от тази игра, дори се съмнявам, че са чували нещо за ИО! Просто взеха и 3-те класации, имат 4 играча в топ 10 по военни точки, 4 играча на първите 4-ри места по доблест, втора поредна титла на Лейдито в доблестта и 2-ма играчи в топ 10 на нетната класация. *hmm*/От 9 играча/4-ма маршали от общо 10 в ерата-с черти с точки и всякакви препинателни знаци.Grin Победителите в тази ера си пуснаха тема-всички ги иронизираха *pardon* Следващите ери ги спрете "мижатурките", поне да имате основание да се изказвате! *ok*
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 23:11:49 от Filter » Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #124 -: Юни 24, 2009, 23:20:41 »

как все такива дето ви нямаше на картата пишете,Ахиликс един път не ми влезе в обхват, ерата му била слаба.После защо били на ниски нетни ,толкова пожари в началото и проглеми докато уморим чужденците ,ама все сте разбирачи,но ще хвана от другата ера да ви снимам какви саубщения пишете и как на молби сте го ударили цяла ера ,че ми е омръзнало да отговарям моля кажи на твоите да не ме нападат,моля помогнете че еди кой си ме бие,моля ама аз съм БГ,и като свърши ерата не си затваряте устите колко сте велики,  Smiley
Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #125 -: Юни 25, 2009, 12:54:18 »

Хайде стига сте се дърляли Tongue
Между другото няма "най-велик" "най-добър" играч. В много голяма степен си добър и постигаш нещо доколкото останалите играчи ти го позволят - по един или друг начин.
Пример - не сте ли се питали защо чужденците изчезнаха някъде около средата на ерата? Наистина добри играчи като олси, който ако  не го бяхме притиснали най-вероятно щеше са спечели нетната класация и то с толкова голямо предимство, че никой нямаше да може да се конкурира с него, защото си го умее момчето. Или АТ, който беше вдигнал доста военни точки още преди да е минала средата на ерата...Да не изброявам останалите, предполагам схванахте за какво иде реч. Ако не бяхме спрели бг съюзите да се бием помежду си в точния момент мисля, че някои от класациите щяха да изглеждат по друг начин сега...Не се заяждам впрочем - просто това е мнението ми *pardon*
разбирасе 4е има най-велик и най-добър това съм аз
Активен

RALIK
Редник
*

Karma: +47/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #126 -: Юни 25, 2009, 13:58:44 »

Тоя свят май ще излезне интересен да взема и аз да поиграя тук да се понауча Smiley
Активен
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #127 -: Юни 25, 2009, 14:52:45 »

Свят, като свят....слаб или силен зависи от гледната точка, но определено е интересен-заслугата е на всички герои играещи в него  *rose* Поздрав за всички тях  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=yM54h9N2tok&feature=related
Активен
Elektra
Сержант
**

Karma: +121/-337
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


There are no unwinable wars...


Профил
« Отговор #128 -: Юни 25, 2009, 15:58:56 »

разбирасе 4е има най-велик и най-добър това съм аз
Знам знам Wink *beer*
Активен

elektra(Blatoto)   Billyes(_DRAGON_)   20807   1860844   3159   46907   0   0   1387

BG55(_DRAGON_)   elektra(BOYARS)   21015   0   498   7472   599559   0   1401

http://www.youtube.com/watch?v=XjJBoe9VlGY
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #129 -: Юни 25, 2009, 16:27:45 »

разбирасе 4е има най-велик и най-добър това съм аз
Ти новата ера ще играеш ли с нас или да те слагам в трансферната листа?  Grin
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #130 -: Юни 26, 2009, 09:04:42 »

Ето ,сега ти казвам - регвам се тази ера в 2 и играя срещу всички.. Lips Sealed
sion
Точки - 0    Разстояние - 1835  айде де ,писа писа,а точки не вдигаш,ако няма да идваш да се отказвам  Cool
Активен

dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #131 -: Юни 26, 2009, 09:14:20 »

ами поздравления на съюза ДРАГОН...отново доказахте, че сте сред най-добрите съюзи...с с едни от най-добрите играчи...  *ok* ...миналата ера я пропуснах...явно е било шоу...  Grin  ...пожелавам ви същия успех и тази...  Wink
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #132 -: Юни 26, 2009, 09:20:24 »

 Мерси от мое име, както и от името на моите съотборници. Тази ера сигурно ще е интересна. Засякох едно АЦЦ на някой, който ме кефи   DIVINELCF
 Точки - 8 Разстояние - 2461  Ще има конкуренция wassup
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 09:51:53 от billyes » Активен

dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #133 -: Юни 26, 2009, 09:29:16 »

мерси ,от мое както и от името на саудборниците ми,тази ера сигурно ще е интересна сасекох едо acc на някои които ме кефи  DIVINELCF
 Точки - 8 Разстояние - 2461  *YAHOO* ще има конкуренция  wassup


надявам се...  Smiley ...тая ера се надявах да видя Кроки в играта...ама досега не виждам да дава признаци, че още играе....  Shocked
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #134 -: Юни 26, 2009, 09:39:33 »

малко ми е гадно че май моя съюз отказа един от най добрите играчи,  Embarrassed
Активен

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!