Imperia Online България  
Април 27, 2024, 16:41:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТРИУМФА НА DRAGON  (Прочетена 23867 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« -: Юни 23, 2009, 09:48:56 »

Победители сме във всички класации,4 маршала( което е рекорд в свят 2 ) *YAHOO*, победихме всичките си врагове >Grin. Искам да благодаря на тези от нас, които цяла ера играеха за съюза и не са в топ 3 на класациите *bravo*. Това са iv13, който разби Електра както и помогна на BG55 да е първи в нетната. Milko75, който цяла ера игра за нас и пожертва войската си не един път. Komisarq, който смаза спокойния живот на нетните звезди хахаха, Undertaker от който изабелла зачена по погрешка и се касира. За другите нямам какво да кажа те са на челните места в класирането. ДОЙДОХМЕ ВИДЯХМЕ ПОБЕДИХМЕ, дерзайте малки душички непослушни хахахаха Grin Grin   P.S.Някой от играчите, които искам лично да отлича със страхотна игра са Capt.blood, timurdjin,barona111,Petrucci,cvest ,GLIGAN3,Ender, KURNIKA. Таво са, само те ме кефят и са достойни за уважение *ok*. Изказването ми е само за играчи върху, който имам лични наблюдения, а аз всички си ви gледкам нон-стоп хахахаха
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 10:15:30 от billyes » Активен

6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #1 -: Юни 23, 2009, 10:07:14 »

Поздравления на теб,твоя саюз и на всички добре забавлявали се през таз ера  Smiley *rose*
Активен
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #2 -: Юни 23, 2009, 10:19:33 »

Тази ера протече меко казано ... странно. *pardon*
На победителите честито! *ok*
пп. Чакаме новото филмче, сигурно вече се трудиш върху него Wink
Активен
BG55
DRAGON
Редник
*

Karma: +108/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #3 -: Юни 23, 2009, 14:18:37 »

ЧЕСТИТО ДРАКОНИ,  *bravo* *bravo* *bravo*
Честито на най-силният съюз в ерата /а може би и в ИО като цяло/, съюз съставен от силни играчи- обединени в едно. Хора, които в отделни критични ситуаций се изявяваха като лидери и водеха останалите. Затова искам да ги поздравя персонално.
ЧЕСТИТО на BILLYES *bravo*, ЧЕСТИТО на LADYFLAME *bravo*, ЧЕСТИТО на CATRRINE *bravo*, ЧЕСТИТО на IV 13 *bravo*, ЧЕСТИТО на KOMISARQ *bravo*, ЧЕСТИТО на UNDERTAKER *bravo*, ЧЕСТИТО на ELMATADOR *bravo*, ЧЕСТИТО на MILKO75 *bravo*, ЧЕСТИТО и на мен – BG55 *bravo*. Това са тези , които достигнаха целите си – ДРАКОНИ да бъдат на първите места в отделните класаций. *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Искам да поздравя и всички играчи, които се включиха в кампанията, само БЪЛГАРИ да са първенци bgflag bgflag bgflag, това май се случва за първи път.
А, относно нетната, искам да благодаря на „учителя” WITB, който ми се явяваше като дразнител и имаше кой да гоня. И един съвет , Емо, потренирай малко но сухо и след това играй за някаква класация.

Активен

RALIK
Редник
*

Karma: +47/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #4 -: Юни 23, 2009, 14:52:09 »

Честито на всички първенци в класациите и от мен *beer*ЖИВИ И ЗДРАВИ Wink
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #5 -: Юни 23, 2009, 15:08:42 »

ЧЕСТИТО ДРАКОНИ,  *bravo* *bravo* *bravo*
Честито на най-силният съюз в ерата /а може би и в ИО като цяло/, съюз съставен от силни играчи- обединени в едно. Хора, които в отделни критични ситуаций се изявяваха като лидери и водеха останалите. Затова искам да ги поздравя персонално.
ЧЕСТИТО на BILLYES *bravo*, ЧЕСТИТО на LADYFLAME *bravo*, ЧЕСТИТО на CATRRINE *bravo*, ЧЕСТИТО на IV 13 *bravo*, ЧЕСТИТО на KOMISARQ *bravo*, ЧЕСТИТО на UNDERTAKER *bravo*, ЧЕСТИТО на ELMATADOR *bravo*, ЧЕСТИТО на MILKO75 *bravo*, ЧЕСТИТО и на мен – BG55 *bravo*. Това са тези , които достигнаха целите си – ДРАКОНИ да бъдат на първите места в отделните класаций. *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Искам да поздравя и всички играчи, които се включиха в кампанията, само БЪЛГАРИ да са първенци bgflag bgflag bgflag, това май се случва за първи път.
А, относно нетната, искам да благодаря на „учителя” WITB, който ми се явяваше като дразнител и имаше кой да гоня. И един съвет , Емо, потренирай малко но сухо и след това играй за някаква класация.


Далеч сте от най силните - вярвай ми.. ;D Като гледам с какъв резултат ставаш пръв по нето в 4 месечен свят и какви са резултатите на първите по военни убедено мога да го твърдя..А и 2 е един доста слаб свят...Все пак поздрави за първенците.. В никакъв случай не подценявам постигнатото - в Рим като римляните..
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 15:24:54 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
komisarq_bg
Редник
*

Karma: +183/-157
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #6 -: Юни 23, 2009, 15:28:17 »

Свърши една доста интересна ера.  [:-}
Въпреки всички обиди, които се изляха и цялото това мерене на….туй-онуй, смятам че трябва да отдадем заслуженото на ВСИЧКИ, които се бореха да се веят наши знамена по върховете на класациите. *bravo*

  • Браво на Болярите за първото място по спечелени войни и за това, че нямат загуба в нито една война тази ера. (Нефто да казва къде ще черпи, че съм се наточил да ям безплатно агне и да пия уискита с филе елена )  *pardon*
  • Браво на членовете на Блатото за това, че отказаха много играчи от чужбина борещи се за спечелване на класациите. Браво на Крокодил за най-многото медали и за това че учеше начинаещите как да се представят по-добре в играта. *rose*
  • Браво на WITB – Емо, за нетната въпреки наказанието и усилията ми и тези на моите съотборници да го преместят от първото място. *bravo*

Благодаря на съюзниците ми от Драгон, с които се сприятелих и ми бе изключително приятно да играя, въпреки че тази ера се представих доста слабо.
Благодаря на всички играчи и на екипа на ИО за интересните четири месеца на тази ера.

Успех на всички в следващата ера и нека по-добрите победят!




« Последна редакция: Юни 23, 2009, 15:31:35 от komisarq_bg » Активен

catrin
Гост
« Отговор #7 -: Юни 23, 2009, 16:50:44 »

Далеч сте от най силните - вярвай ми.. ;D Като гледам с какъв резултат ставаш пръв по нето в 4 месечен свят и какви са резултатите на първите по военни убедено мога да го твърдя..А и 2 е един доста слаб свят...Все пак поздрави за първенците.. В никакъв случай не подценявам постигнатото - в Рим като римляните..
Да не забравяме, че освен да се борим с чужденците трябваше да се борим и с безбройните български интриги. *hmm* Да свят 2 е доста слаб свят, но на задкулисни номера е много силен!  *xxx*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #8 -: Юни 23, 2009, 16:54:44 »

Да не забравяме, че освен да се борим с чужденците трябваше да се борим и с безбройните български интриги. *hmm* Да свят 2 е доста слаб свят, но на задкулисни номера е много силен!  *xxx*
Виж тук съм съгласен на 101%...Има две нещо които ме впечатляват в класациите - постижението на Lady Flame като доблест и класациите на Starbuck...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Elektra
Сержант
**

Karma: +121/-337
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


There are no unwinable wars...


Профил
« Отговор #9 -: Юни 23, 2009, 17:27:18 »

Искам и аз да ви поздравя с постиженията ви Дракони Smiley Когато един съюз е задружен, може да постигне всичко, което си е поставил за цел Smiley
Също така, искам да използвам тази тема, за да кажа, че постъпката ми вчера беше доста глупава, но беше продиктувана от яд заради един разговор между лидера на Дракон и играч от свят 2, който вече споменах в другата тема и бях 100% убедена, че бг55 е наваксал с нетните като е поизточил тоя оня и това ме накара в момент на афект да наруша собствените си принципи, за което безкрайно съжалявам. Поддадох се на емоциите... Надявам се да не съм била права и бг55 да е спечелил първото място по честен начин Smiley
Понеже от това, което четох, виждам, че някои си мислят, че миналата ера не съм спечелила честно нетната класация, трябва да разясня някои неща. От 3 години играя и до вчера не бях нарушавала нито едно от правилата, освен това за наглеждането (а впрочем нидин никога не е влизал в акаунта ми, нито аз в неговия и за мен беше много странно това наказание, което получих, ако искате вярвайте). Но никой не е играл с моя акаунт, както се твърди. Да, може и да се каже, че курника играеше - играехме от един компютър вкъщи, с неговия и с моя акаунт, защото бяхме двойка - той може да го потвърди ако иска.

Та...още веднъж поздравления за класациите *bravo*

Мисля, че и старбъг заслужава поздрав - тази ера направи рекорд по 18-часово висене пред компютъра и постигна и своите успехи Wink

Беше интересна ера , доволна съм и от собствените си успехи в играта, не съм си мислила, че с игра по 2-3 часа на ден ще направя това, което направих и наистина се забавлявах през по-голямата й част, радвам се ако сте се забавлявали и всички вие и се надявам да спрем с дразгите вече Smiley
Активен

elektra(Blatoto)   Billyes(_DRAGON_)   20807   1860844   3159   46907   0   0   1387

BG55(_DRAGON_)   elektra(BOYARS)   21015   0   498   7472   599559   0   1401

http://www.youtube.com/watch?v=XjJBoe9VlGY
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #10 -: Юни 23, 2009, 17:27:51 »

Виж тук съм съгласен на 101%...Има две нещо които ме впечатляват в класациите - постижението на Lady Flame като доблест и класациите на Starbuck...
*rose*Благодаря, за високата оценка.
Аз се впечатлих  и от факта, че най-пироманския съюз зае първите 4 места в класацията по доблест. *bravo*За Елматадор, Катрин и Били  Smiley
Искам да добавя и името на Ендер,  *rose* За мен той е примера за истински имперец- поклон и адмирации   *bravo*
Активен
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #11 -: Юни 23, 2009, 17:33:45 »

Искам и аз да ви поздравя с постиженията ви Дракони Smiley Когато един съюз е задружен, може да постигне всичко, което си е поставил за цел Smiley
Също така, искам да използвам тази тема, за да кажа, че постъпката ми вчера беше доста глупава, но беше продиктувана от яд заради един разговор между лидера на Дракон и играч от свят 2, който вече споменах в другата тема и бях 100% убедена, че бг55 е наваксал с нетните като е поизточил тоя оня и това ме накара в момент на афект да наруша собствените си принципи, за което безкрайно съжалявам. Поддадох се на емоциите... Надявам се да не съм била права и бг55 да е спечелил първото място по честен начин Smiley
Понеже от това, което четох, виждам, че някои си мислят, че миналата ера не съм спечелила честно нетната класация, трябва да разясня някои неща. От 3 години играя и до вчера не бях нарушавала нито едно от правилата, освен това за наглеждането (а впрочем нидин никога не е влизал в акаунта ми, нито аз в неговия и за мен беше много странно това наказание, което получих, ако искате вярвайте). Но никой не е играл с моя акаунт, както се твърди. Да, може и да се каже, че курника играеше - играехме от един компютър вкъщи, с неговия и с моя акаунт, защото бяхме двойка - той може да го потвърди ако иска.

Та...още веднъж поздравления за класациите *bravo*

Мисля, че и старбъг заслужава поздрав - тази ера направи рекорд по 18-часово висене пред компютъра и постигна и своите успехи Wink

Беше интересна ера , доволна съм и от собствените си успехи в играта, не съм си мислила, че с игра по 2-3 часа на ден ще направя това, което направих и наистина се забавлявах през по-голямата й част, радвам се ако сте се забавлявали и всички вие и се надявам да спрем с дразгите вече Smiley
Тук е мястото да си стиснем ръцете. Винаги съм уважавала играта ти, вчера прекалих, но постъпката ти не беше от най-доблестните и коректните. Ерата приключи, дано  и страстите да се охладят.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #12 -: Юни 23, 2009, 17:41:06 »

Тук е мястото да добавя..Стига толкова плюене вече..Особено по адрес на дамите.. *rose*Особено ,когато две от тях си стискат ръцете..Просто само може да замълчим и да се порадваме..Такова чудо не се случва всеки ден...При дамите.. Tongue Tongue Tongue
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Elektra
Сержант
**

Karma: +121/-337
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


There are no unwinable wars...


Профил
« Отговор #13 -: Юни 23, 2009, 17:41:50 »

Тук е мястото да си стиснем ръцете. Винаги съм уважавала играта ти, вчера прекалих, но постъпката ти не беше от най-доблестните и коректните. Ерата приключи, дано  и страстите да се охладят.
Вчера беше ден на старсти и емоции и нещата, които се изписаха са напълно разбираеми - ние сме хора, а не машини без емоции и чувства. Това не оправдава постъпката ми, но пък съм човек с достатъчно развито чувство за чест, за да имам очи да призная, че не беше коректно.
Също уважавам играта ти, а и тази на някои хора от съюза ти. Стискаме ръце, разбира се.

п.п. Снощи не се покрих, а просто трябваше да заминавам на работа *freak*
Активен

elektra(Blatoto)   Billyes(_DRAGON_)   20807   1860844   3159   46907   0   0   1387

BG55(_DRAGON_)   elektra(BOYARS)   21015   0   498   7472   599559   0   1401

http://www.youtube.com/watch?v=XjJBoe9VlGY
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #14 -: Юни 23, 2009, 18:12:23 »

Честита победа на ДРАГОН във всички индивидуални класации!!  *bravo**bravo**bravo*
Бяха най-мотивираният и най-настойчив съюз в стремежа си да го постигнат.

  • Браво на Болярите за първото място по спечелени войни и за това, че нямат загуба в нито една война тази ера. (Нефто да казва къде ще черпи, че съм се наточил да ям безплатно агне и да пия уискита с филе елена )  *pardon*

Аз казах - ще черпя на 04.07.09г., Варна, клуб "Калифорния". Часът ще е около 23:00, преди това ще "подгреем" по крайбрежната алея. Желаещите да се присъединят към празненството ни, да ми пишат -тук, в скайп, в играта. Smiley
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 18:15:37 от nefto » Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!