Imperia Online България  
Април 27, 2024, 13:52:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Минутки за благодарност или колко усилия трябваха, за да се разбие една войска  (Прочетена 1172 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Elektra
Сержант
**

Karma: +121/-337
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


There are no unwinable wars...


Профил
« -: Юни 08, 2009, 23:33:12 »

Така...отървах се от зелената табела най-после...

Оказа се, че съм не по-малко емоционална от нидин, но сега реших, че не си струва да правя удоволствието на някои хора, които сигурно са умрели от кеф като са видели, че ме няма вече във форума...

Но както и да е. Сега идва ред на благодарностите и похвалите *hihi*

Не мога да не благодаря на първо място на ЕЛМАТАДОР, който ми БЕШЕ много добро приятелче няколко ери подред в 2-ката и дори играхме в един съюз Wink

В същия съюз - Morgot - бяхме ако не ме лъжат спомените и с МИЛКО. Само заради това се отърва в по-ранен етап на ерата от разбиване, защото тормозеше едно приятелче. Той обаче явно не страда от такива скрупули и заслужава голяма похвала, че се е жертвал да си потроши войската в акаунта ми Grin
Или пък ако с този акаунт не играе самият МИЛКО, то нищо не се знае *scratch*  Все пак  *bravo*

Ако същите усилия, които положихте днес, бяха положени да се разбие БАБИЛ или СТАРБЪГ цена нямаше да имате...но *bravo* *bravo* - страшни играчи сте *hihi*

Това, което направихте за мен, пожелавам да ви се връща многократно, защото такъв голям жест не бива да се подценява Cool

А сега...
Благодаря ви и на вас приятели, а по-специално на Кро и на Чингиз - покрай тази случка разбрах кои са истинските ми приятели и кои "приятелите" - човек се учи, докато е жив все пак Smiley

И на последно, но не по значимост място, бладодаря на Отон, който отдели от времето си, за да поговорим, докато Крум отбягваше последната ми тема, пусната в "Докладване за проблеми", все едно от нея може да се хване проказа...

И...продължавам да твъдя, че съвестта ми е чиста, защото не съм нарушила правилата, но вече не ми пука, защото постигнах това, заради което играх тази ера в свят 2 (мислех да почивам малко) - да понабия великия дракон Billyes Grin

п.п. Остават 2 седмици до края на ерата. Май трябва и да ви благодаря на всички дракони за военните точки и доблестта, които ми направихте. До края на ерата имам само 2 почивни дни и нямаше да успея да направя и половината от тях - когато съм на работа не се бия, затова и не претендирам за нито една от класациите *pardon*
Та...блгагодаря и за това Cool
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 01:32:07 от Elektra » Активен

elektra(Blatoto)   Billyes(_DRAGON_)   20807   1860844   3159   46907   0   0   1387

BG55(_DRAGON_)   elektra(BOYARS)   21015   0   498   7472   599559   0   1401

http://www.youtube.com/watch?v=XjJBoe9VlGY
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!