Imperia Online България  
Април 25, 2024, 12:58:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За играчите с отрицателна доблест.  (Прочетена 6850 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
WINDO
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #15 -: Юни 07, 2009, 04:59:45 »

по между другото ако капитолираш минус доблест какво става  *hihi*
Да съгасен съм но все пак мулти акаунтинга се наказва.
А играча може да се стреми да стане с колкото се  може повече минус не мислиш ли ?
Активен
WINDO
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #16 -: Юни 07, 2009, 05:03:48 »

По между другото се сетих и да има ограниченя терикати винаги е имало на акаунта на когато мине -1000  зарязва го или го трие и от компютърен клуб си правиш нов акаунт 1 немогат да докажат че си ти и второ там компютрите с с подвижно ип ако имаш подвижно ип си неуловим.
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #17 -: Юни 07, 2009, 10:07:18 »

това са детски проблеми, зали, мали, все едно бг мафия сте заиграли, ето аз няма да паля в 5ти свят тази ера 1во, 2ро запалиха ме и кво от това, 4к селяни при медицина 12, НИКАКВИ санкции не са нужни за -доблест повече
п.п., тук се учех, стана ми интересно, битките още бяха с тежки а аз бях -359, като гледам за новобранец не е било голям проблем да си я оправя  Grin
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=6209.0
тогава горееее бяха великите бг армс разбираш ли вещи в занаята, сега всеки е ферма, всеки знае и негов проблем си е как ше си опази империята от некъв смешен палеж  Smiley
Активен

demon
Anahronic
Сержант
**

Karma: +20/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Бъдеще няма.Бъдещето е ново минало


Профил
« Отговор #18 -: Юни 07, 2009, 10:42:46 »

а доблеста не се сваля само от палежи - санкциите са си предостатъчни /икономически и военни/  по тая логика и  качването на доблест  трябва се ограничи/ примерно някои с 130 -140 морал - никакъв шанс за грешка/
Активен

                Славата отлита, но забравата е вечна.
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #19 -: Юни 08, 2009, 04:25:37 »

Е ако не може да праща атаки как ще си оправи доблеста, поне за световете където не се качва автоматично +3 на ден. Наказанието е достатъчно, като тръгне на 40-50 морал да те пали а ти не може да го спреш, по добре ти да спреш да играеш от колкото този който те напада  *ok*
Ще го спреш ако си на линия, ако не си кв'о ще спреш?  Или ще имаш по голяма от неговата армия във сяка провинция?
Май не си помислил много преди да го кажеш.
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #20 -: Юни 08, 2009, 06:35:39 »

помислил е колега, сметни с калкулатора  Wink
Активен

tuning1212
Редник
*

Karma: +136/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #21 -: Юни 08, 2009, 13:09:51 »

А били ми обяснил атака тръгнала на 3 морал ,успешна при това -пали си човека и си заминава с 2 морал -с парите и селяните.
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #22 -: Юни 08, 2009, 16:53:09 »

а би ли сметнал с какво ще го спреш, да не говорим че можеш да не дадеш 1 жертва, я си поиграй с елката малко  Smiley
Активен

tuning1212
Редник
*

Karma: +136/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #23 -: Юни 08, 2009, 17:02:27 »

Не е въпроса с какво мога да го спра ,а дали е редно да тръгва с такъв морал .
Нямам намерение да споря с никой ,камо ли да си мерим кой е по добър играч .
Само направих предложение.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #24 -: Юни 08, 2009, 17:04:17 »

А били ми обяснил атака тръгнала на 3 морал ,успешна при това -пали си човека и си заминава с 2 морал -с парите и селяните.


Амиии ... не четете .. а после мрънкате .... Калкото и да е началния морал ... атакуващия прави 4 рунда ... което за чист палеж си е предостатъчно  Grin

Има (имаше) във форума един играч СКЕЛЕТАН ... ако наистина искате да научите нещо за тази игра ... прочетете неговите постове ... 

Има и други Бетаджии на които си заслужава да прегледате старите постове ... има и два загубени безвъзвратно Форума .... за съжаление  Undecided
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #25 -: Юни 08, 2009, 18:33:16 »

Ще го спреш ако си на линия, ако не си кв'о ще спреш?  Или ще имаш по голяма от неговата армия във сяка провинция?
Май не си помислил много преди да го кажеш.

Нещо не сте в час, поиграй малко с елката, да видиш колко лесно би го спрял. Ако пък сте решили да играете по голи гащи, това си е ваш проблем.

Първо ако мен ме пали такъв, максимума му е един път докато го разбера, няма да повтори!!!
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #26 -: Юни 08, 2009, 18:36:47 »

В случая мисля, че грешиш...Не винаги прави 4. В случая нападателят прави само два рунда. Ани говори ето за тази битка:



Докладът е от днес. Зачистила съм имената на атакуващия и защитника, за да не бъдат нарушени правилата...

Ами като знаят че го палят на 3 морал, да беше сложил 200-300 меча, и щеше да му се реши проблема. Дори и да не он.
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 19:39:07 от _LadyBlack » Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #27 -: Юни 08, 2009, 19:41:57 »

В случая мисля, че грешиш...Не винаги прави 4. В случая нападателят прави само два рунда. Ани говори ето за тази битка:



Докладът е от днес. Зачистила съм имената на атакуващия и защитника, за да не бъдат нарушени правилата...

Права си  *rose*... изказа ми определено е подвеждаш ...


Нападателя прави 4 рунда преди да избяга ..... ако битката е по-къса (при пожар се случва) .... няма никакъв шанс да избяга  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Aryan
Лейтенант
***

Karma: +39/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Профил
« Отговор #28 -: Юни 12, 2009, 16:49:12 »

Права си  *rose*... изказа ми определено е подвеждаш ...


Нападателя прави 4 рунда преди да избяга ..... ако битката е по-къса (при пожар се случва) .... няма никакъв шанс да избяга  *pardon*

Не "се случва" по някаква случайност, а такъв е механизмът на битката. Битката приключва, когато бъде убит служебния копиеносец в полето. Нападателят прави 4 рунда ЕДИНСТВЕНО, когато е САМО с пехота, която удря копиеносеца на 3-ти рунд! Ако сложи стрелци(леки или тежки) - битката приключва за 3 рунда, ако сложи елитни - за 2.
Активен
m4r1o
Гост
« Отговор #29 -: Юни 12, 2009, 23:18:34 »

Всеки може да играе както си иска , а пък може и да са новаци.
Когато се учех да играя само на палежи пусках армията ми, и накрая с по -2000 доблест сваршах  *xxx*
АЗ СЪМ Против
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!