Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:28:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за пазара  (Прочетена 799 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vesko5000
Редник
*

Karma: +7/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« -: Юни 24, 2009, 18:15:14 »

Относно пазара не знам дали е удачно :
При покупка на ненормално ниски цени умишлено източване на ресурс ,този който е купил оферата да му се отнема търговията за 1 месец ..и другото ацц да се наказва за една година /каса/.А при условие ,че е на повечко точки да се наказва със 48 часов бан .и да се праща собщение на всички играчи от екипа кой е наазан ..Тогава да видим дали ще има такова източване вече стана практика ..
Не вярвам да е невъзможно но тоя пазар в момента е ужасен ..Търсене и предлагане дугия път лъжа и измама то си ни е заложено шамар да е пак ще го вземем  Grin вярвам ,че в най-скоро време ще се разгледа тоя въпрос ..!!!???
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 18:21:27 от _LadyBlack » Активен
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #1 -: Юли 04, 2009, 15:24:31 »

 Съгласен за наложящите промени, но в този случай какво става ако случайно си взема ресурс на 0.1 който не е предназначен за мен - обеснявам Smiley ... трябва ми камък но не ми стига златото а ме атакуват и нямам много време за размисъл и затова искам да купя максимално камък и да го извадя после на пазара за да го имам пак след 48 часа (евентуално  Grin ) смятам колко камък трябва че после да не остана на минус като го пусна ... в момента който го правя и пиша сумата цената се сменя и аз лапвам такъв ресурс - заслужавам ли бан тогава ? случи ми се подобно нещо само че с желязо и не ме атакуваха .... не бях наказан тай като по някакъв начин или не съм бил забелязан или се е разбрало за кого и от кого за били - незнам .....
 Сериозно обаче трябва да се обмисли това с пазара ..... така е лудница  *suicide*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!