Imperia Online България  
Април 29, 2024, 03:26:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 1678 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« -: Юни 06, 2009, 19:12:59 »

Здравейте искам да предложа относно реализма в играта когато се прави шпионаж той да показва не само крепоста и ресурса, а по подробен доклад примерно част от проучванията и най вече фортификацията.Мисля че това е нормално един шпионин да разбере повече работи от наличното "злато" в хазната и нивото на крепоста.
Активен
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #1 -: Юни 06, 2009, 20:41:32 »

Здравейте искам да предложа относно реализма в играта когато се прави шпионаж той да показва не само крепоста и ресурса, а по подробен доклад примерно част от проучванията и най вече фортификацията.Мисля че това е нормално един шпионин да разбере повече работи от наличното "злато" в хазната и нивото на крепоста.
Предложението е добро според мен.
Така всички ще си вдигат граничните постове.
И според разликата в шпионажа и противниковият контра шпионаж ще се дава различна информация.
Ако разликата е 10 нива примерно ще даде всичките проучвания.
А именно фортификация,меле,брони,бойни коне и т.н.
ПОДКРЕПЯМ!
Активен

Some people just never loose !
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #2 -: Юни 06, 2009, 20:53:24 »

Абе какви са тия теми бре народе? Меле, фортификация, не знам си какво, 10 часовия не искате ли да знаете на противника? *stop*
Стига с тия смешни предложения ;D
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #3 -: Юни 06, 2009, 21:38:12 »

да, и половия му живот, абе всеки ден по некоя простотия да има, това им е мотото  Grin
Активен

mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #4 -: Юни 06, 2009, 21:41:49 »

Нивото на фортификация не е проблем лесно да бъде отгатнато от военните доклади, както и част от военните проучвания. Всеки  един добър играч знае как да го направи...
Ако всички проучвания бъдат поднесени "на тепсия" къде ще отиде тръпката от неизвестното докато нападаш противника. Всичко ще се сведе само до прости сметки - залагаш точните проучвания в калкулатора, натаманяваш армията и я пускаш в атака...
Никой не е казал всички проучвания.А каква е ползата примерно ако ти си 20 ниво шпионаж а той е 5 граници и да не знаеш всичките му проучвания вместо да ги смяташ.
Тръпката винаги я има като ходиш на битки под 50 морал.

Даже ако може специални шпионажи за четене на масови съобщения или кой е на линия.. и това да показва Grin Grin шегичка.
Активен

Some people just never loose !
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #5 -: Юни 06, 2009, 23:39:21 »

Нивото на фортификация не е проблем лесно да бъде отгатнато от военните доклади, както и част от военните проучвания. Всеки  един добър играч знае как да го направи...
Ако всички проучвания бъдат поднесени "на тепсия" къде ще отиде тръпката от неизвестното докато нападаш противника. Всичко ще се сведе само до прости сметки - залагаш точните проучвания в калкулатора, натаманяваш армията и я пускаш в атака...

Аз не съм казал всички проучвания но поне фортификацията.Но не всеки може да я сметне не мислиш ли ? Даже мн хора няма да го направят Smiley
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 23:42:59 от pelikana » Активен
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #6 -: Юни 06, 2009, 23:51:44 »

Аз не съм казал всички проучвания но поне фортификацията.Но не всеки може да я сметне не мислиш ли ? Даже мн хора няма да го направят Smiley
Макар че знам как хич не ми се играе да я смятам фортификации,мелета и т.н.
Активен

Some people just never loose !
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #7 -: Юни 07, 2009, 00:05:18 »

Въпрос на желание да се научиш...Не отнема повече от няколко минути. Останалото опира до играча - да иска да го направи...
Да знам не е трудно, просто ще е улеснение на всички играчи защото това е нещо което всеки който пожелае ще научи за минути както казваш ти.
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #8 -: Юни 07, 2009, 00:41:38 »

Да знам не е трудно, просто ще е улеснение на всички играчи защото това е нещо което всеки който пожелае ще научи за минути както казваш ти.
За какво ти е улеснение? Така става прекалено безинтересно *pardon*
Фортификацията можеш да я разбереш като бутнеш някоя крепост на врага, дори и това не е нужно ако си а зор, правош 1000 леки копия или 1000 леки коня и ги пускаш на разграбване в провинция в която няма войска *gamer*
Активен
venci
Лейтенант
***

Karma: +22/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #9 -: Юни 08, 2009, 03:03:29 »

И аз да не остана назад имам предложение към екипа на ИО. Да наемат хора които да играят наместо нас. Ние ще си плащаме месечен абонамент  Grin Така максимално ще сме улеснени в играта.  *gamer*
Активен

Veni, Vidi, Vici! Venci Smiley
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!