Imperia Online България  
Април 28, 2024, 04:55:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем ;)  (Прочетена 5655 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« -: Юни 02, 2009, 09:40:29 »

Стана кофти, Били и компания, крокодил и компания и останалите двата алкохолизирани българи /изреждам по азбучен ред, не мога да преценя кой е по-по-най от войниците/ отказахте всички чужденци фермери и сега скука за фермерчето аз. Колегата фермер BG55 поне има стимул да ме гони мен, а за мен остана единствено утехата, че май няма да се вее чужд флаг на върха на нетната.
Сега май ще трябва да правя изцепки и да пускам активна 11-та провка или някакви други неща за да си разнообразявам ерата.

П.П. Като гледам Били и Крокодил-а ще спорят за първенството при войниците - там със сигурност ще има интересна борба.
П.П.П Лично мое мнение е че ето сега е момента за война между Блатото и Драконите.
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #1 -: Юни 02, 2009, 10:05:43 »

Бабил остана,но там се надявам да помогне барона които е с най-голямата действаща войска,а при войниците е пълна мъка,научиха се всички на сейф да пращат,Крокодила фрасна тази сутрин някакъв бабаит дето си помислил че сте мине метър,а аз 2 ден не съм се бил,немога да се издържам бре хора ,тая зган яде и пие като луда  Cry
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Юни 02, 2009, 10:21:12 »

Войната в момента между Блатото и Драконите само ще направи СТАРБЪРГ първи по Военни точки ...

Войните отдавна не са избиване на армии .... а по-скоро тактическо надиграване с бутане на крепости, палежи и някоя друга защита ....

Но всеки има право на мнение и на действия  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #3 -: Юни 02, 2009, 11:14:16 »

Войната в момента между Блатото и Драконите само ще направи СТАРБЪРГ първи по Военни точки ...
тупа каси като луд СТАРБЪРГ,и с 3 битки сте ни мине,тъй като незнаех твойто мнение по въпроса относно войните IV13 и undertaker ходят само по каси в случай че станеше фал,но при условие че вие(блатото)нямате желание,и ние също нямаме никакво желание за война,като всеки член на 2 съюза сам си  решава кой да напада разбира се,сте помоля IV13 да се заеме с СТАРБЪРГ че са съседи
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #4 -: Юни 02, 2009, 15:19:36 »

Направо си е проблем, скуката е ужасна...На високо пък съвсем няма кой да се бие...Ако знаех, че чужденците ще се откажат толкова лесно нямаше да копая толкова Sad
Бабил и Старбъг са ми единствените цели сега, но засега недостижими...И отгоре на всичкото са ми на половин ден път с камили *freak*
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 15:22:13 от Elektra » Активен
komisarq_bg
Редник
*

Karma: +183/-157
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #5 -: Юни 02, 2009, 16:50:14 »

Направо си е проблем, скуката е ужасна...На високо пък съвсем няма кой да се бие...Ако знаех, че чужденците ще се откажат толкова лесно нямаше да копая толкова Sad
Бабил и Старбъг са ми единствените цели сега, но засега недостижими...И отгоре на всичкото са ми на половин ден път с камили *freak*

Мислиш ли, че на мен ми е по-весело, като постоянно си крия армията по сейвове Smiley Чат пат се намира някой дето има към 30к армия на по 80-90к нетни и вземе, че сгреши, но и това е рядкост вече.  Grin Между другото незнам колко ти е далече, но Изабела ти е в обхват, а има към 40к армия, не прави сейвове и е въпрос да и хванеш блока. То на Бабил и на Изабела блоковете са им по едно и също време.
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 16:53:16 от komisarq_bg » Активен

the_knight
Гост
« Отговор #6 -: Юни 02, 2009, 17:12:38 »

Мислиш ли, че на мен ми е по-весело, като постоянно си крия армията по сейвове Smiley Чат пат се намира някой дето има към 30к армия на по 80-90к нетни и вземе, че сгреши, но и това е рядкост вече.  Grin Между другото незнам колко ти е далече, но Изабела ти е в обхват, а има към 40к армия, не прави сейвове и е въпрос да и хванеш блока. То на Бабил и на Изабела блоковете са им по едно и също време.
Изабела ми беше сейва тази нощ и от сутринта насам няма 40к армия Wink

elektra(Blatoto)   ISaBeLLa_(TATARiSTAN)   6972   841595   899   13006   0   0   464
Активен
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #7 -: Юни 03, 2009, 08:32:19 »

 *rose*
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #8 -: Септември 10, 2010, 16:32:53 »

Ex ............... колко бе6е хубаво преди. Undecided
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #9 -: Септември 10, 2010, 17:25:09 »

Винаги може да се случи отново. От нас самите си зависи... Undecided
е сега следващата ера .......драгон,хуни,корекомци и наща ботевата чета ще е многоооо веселооо  Tongue
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #10 -: Септември 10, 2010, 17:29:19 »

е и аз искам легионци ама едва ли 1234 ще дойде в свят 2  Embarrassed
Активен
tripi
Гост
« Отговор #11 -: Септември 10, 2010, 18:05:00 »

е и аз искам легионци ама едва ли 1234 ще дойде в свят 2  Embarrassed
еми отиди в бг1  Grin, когато планината не отива при ПОБЕДИТЕЛ, ПОБЕДИТЕЛ отива при нея
Активен
Pavell
Гост
« Отговор #12 -: Септември 10, 2010, 18:10:38 »

 Grin Grin
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #13 -: Септември 10, 2010, 18:11:20 »

еми отиди в бг1  Grin, когато планината не отива при ПОБЕДИТЕЛ, ПОБЕДИТЕЛ отива при нея
е аз съм там бре ама него го няма  Tongue
Активен
tripi
Гост
« Отговор #14 -: Септември 10, 2010, 18:24:16 »

е аз съм там бре ама него го няма  Tongue
  и мен ме няма  Grin тази ера се очертава скучна там, повечето големи играчи ги няма, няма интрига като преди  Grin Grin Grin другата ера мисля да поцъкам пак малко, да се палим с Симов че сега няма да има топли вечери тази зима ше студува  Grin
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!