Imperia Online България  
Април 27, 2024, 11:45:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: WINtheMANs vs Amazonki2009-06-02 04:08:582009-06-09 04:08:58  (Прочетена 15860 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #60 -: Юни 09, 2009, 14:50:52 »

Честита победа на Амазонки.
Ни мога да подмина един факт - докато победата на Амазонки беше предвидима, най-вече поради поговорката "Който гроб копае другиму - сам пада в него", то нека за историята останат следните цитати:

Всички, които не знаят как да си развиват икономиката и съответно да играят - говорят за прехвърляне. толкова ли е трудно да разберете, че има хора, които имат малко повече гънки в мозъка и за това са по напред в класациите или по скоро не искате да признаете, че има по добри играчи  и е по лесно да кажете - този прехвърля ! Бегом да си избивате коплексите другаде
Явно наистина е трудно да приемете факта , че някой има малко повече мозък от вас и се опитвате да умаловажите играта на хората които са по високо в класациите. Не се учудвам ,такъв си е простосмърният българин , завистлив и злобен

Честния играч, с повече мозък от всички нас - е наказан за точене и чувам се сърди на Админите, че не били наказали малките acc-та, вместо него. Лошите админи бе...
При интерес от страна на админите, съм готова веднага да бъда подложена на проверка за нечестна игра, прехвърляне на ресурси, и каквито и да е други вреди (освен наглеждане на някого, който е умрял за миг сън, пазейки се от играчи, които имат малко повече акъл от другите, та прехвърлят ресурс, докато тъпите не спят и играят играта по правилата)  за да няма съмнения, че се "присмял Хърбел на Щърбел".
Активен

Моята вярност е моята чест!
PaLLaVNiCa
Редник
*

Karma: +20/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #61 -: Юни 09, 2009, 15:04:10 »

Честният играч ЖОКЕРА е Баннат,изложи се за пореден път..да те е страх от *честни играчи*...Анна евала ти казвам до сега само истини си казала...фенка съм ти!Жокера помогна на всички ни да го видиме колко е честен...благодарни сме му  Cool
Активен

Лошият човек е като въглена,ако не те опари ще те очерни!!
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #62 -: Юни 09, 2009, 15:07:27 »

Честита победа на всички от съюз Амазонки. Браво войната ви свари неподготвени но с отлична стратегия и отборна игра ги смазахте.Нито за миг не изгубихте преднината си. WINtheMANs ви отговориха с писане във форума. ГОЛЯМ СМЯХ..... За пореден път Давид победи Голиат.  Smiley . Продължавайте в тоя дух.
WINtheMANs вече не изглеждат толкова силни. Мисля че им предстоят доста проблеми за напред.
Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #63 -: Юни 09, 2009, 16:31:51 »

WINtheMANs вече не изглеждат толкова силни. Мисля че им предстоят доста проблеми за напред.
За силни - силни са си. Но не са непобедими. Невинаги големите армии и високите нетни и точенето на ресурси определят победителите. Има и стратегия, хъс, морал и дух.. които оказват влияние в една война.
Лошото е, че са наплашили излишно всички играчи и съюзи.. наистина са победили мъжете в много от съюзите, които са пълни с мъжлета, които тарсят приятелството и покровителството на силните. За известно време си мислех, че и Амазонки са така... но тази война доказа, че Амазонки са търсили приятелството на равен с равен...а не са се навеждали отзивчиво помръдвайки с гръб към на пръв поглед по-силния...
Разбира се винаги трябва да се помни, че този точно приятел забива нож в гърба, обърнеш ли се с гръб към него... да не казвам по.вулгарни определения..
Да го имат предвид другите им приятели. Доскучае ли им на Меновете...ще поискат от компаньонките си да ги повеселят... Ей така.. както каза Био в едно свое изказване тук, което вече е изтрил:
"Започнах тази война, защото ми стана скучно".
Е... дано следвашата им "компаньонка" също има куража да се опълчи. Не е страшно... сами виждате.. с точене и тайна подготовка... пак загубиха.. пък не вярвам ако им се опълчите и поискате помощ, такава да ви бъде отказана от Амазонки.

Няма ли да публикува някой резултата от войната? Като точки и разлика?
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 16:35:17 от anna » Активен

Моята вярност е моята чест!
XEPO
Сержант
**

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #64 -: Юни 09, 2009, 16:54:16 »

За силни - силни са си. Но не са непобедими. Невинаги големите армии и високите нетни и точенето на ресурси определят победителите.
Напротив, винаги големите армии, точенето на ресурс, нагласените битки, нагласените паления на 10%, нагласените влизания и излизания от съюзи по време на война ще са печеливши. За жалост...
Нямало ги още резултатите от войната...че на кого са нужни? След цялата тази лайнярщина, пренасяна от свят в свят, ера след ера мислите ли, че е важен резултата от войната?
Войната-пълна лайнярщита...
И ако някой се гордее от резултатите от нея да го направи с нещо добро, с нещо честно, с нещо коректно и да го покаже с факти-няма такова нещо.
Дет се казва "Двама като си мерят пишките не си залагай задника там", обаче вие не се траете вече. В стремежа си трима-четирима сраснали умствено и физически с играта елемента да се доказват един на друг, както казах вече от свят в свят и ера след ера не подминаха и шести свят Бг .
На мен не ми е ясно само едно-докога цялото управляващо тяло в играта ще трае цялата тази лайнярщина. Сигурно докато някой по-тарикат от мен не копира целия списък с участници и да напише срещу него-Да се провери за мулти, за нагласени битки и за други подобни екстри, подпомагащи спечелването на една война.
Ние все пак/аз и баба/ чакаме новото преструктуриране, пренаместване, преточване и разточване, пресъюзиране в свят 6Бг за да можем в следващата "голяма война" да ви напишем пак същото.
С уважение към участниците, неучаствали във войната.
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #65 -: Юни 09, 2009, 17:38:30 »

В стремежа си трима-четирима сраснали умствено и физически с играта елемента да се доказват един на друг, както казах вече от свят в свят и ера след ера не подминаха и шести свят Бг
За какво играем играта? За какво си даваме паричките? За какво караме безсънни нощи?
За да се доказваме в играта. Иначе кой луд ще играе тук цяла година... Затова е направена играта, затова сме се регистрирали.
Знам как се точи ресурс, знам как се прехвърля, знам за какво и как става така наречения мултиакаунтиг.. знам как се нагласят битки... с времето човек научава тарикатлъците. Неизбежно. Затова и в един по-горен постинг предложих да подам себе си за проверка.. и си признах дори единственото прегрешение.. да наглеждам. За него обаче няма наказания, въпреки забраната му. Пък и е човешко. И само една регистрация съм си направила за този свят.
Но истината в думите ти е една... не може да риташ срещу ръжена. Не може да се бориш успешно с хора, които се подхранват от няколко acc-та... дори и да издържиш малко, да спечелиш битка или две.. крайния резултат е ясен. Или почваш и ти... за да търсиш равен старт.. или си пускаш мода.
Его ги го примера с честния пич. Губи си 1160 требучета, след по-малко от 36 часа вече има нови 980.. Издръжката на войската му е 3 360 000 за 24 часа без да е в атака, дохода му в момента в който сметнах беше 3 646 500 с все бонуса, ако не е в атака и ако събираемостта на всичките му 11 провки е 100%. наистина не съм смятала добивния бонус на различните терени на провките и печалбата от пазара, но едва ли това променя съществено разликата... И как събира и обучава за 36 часа нови требучети, даже не питам, как разхожда армии непрестанно на майната си.
Няма лошо като е намерил някой баницата - да я яде... примирила съм се...лошо има когато почва това да дразни с размерите си, да е очебийна невъзможността на развитието му, че и същия този човек да пищи за честност и да ме нарича тъпа, защото аз не точа acc-та, а той точи..и с това претендира за повече мозък от мен.
Пак повтарям... предлагам се съвсем сериозно сама за проверка, ако Крум реши - ще му дам на лична acc-то си да ме провери и да ме накаже строго, ако съм си регистрирала повече от един асаунт, ако съм точила ресурс, ако съм прехвърляла ресурс на пазара по 0.1 или друга нереална цена, нагласяла битки, палила или палили ме на 10%... Твоята ярост и в мен я има... не ми е интересно да играя с повече бонуси от другите... интересно ми е да ги бия без да лъжа... ако мога де..ако не.. бият ме... Дори никога не съм докладвала някого за проверка, сега ми е първия път и за себе си...
Но това, че има баница и някой я яде... съм свикнала.. през целия ми живот съм се сблъсквала с това. И или ще се справям с каквото мога... или ще стана като тях... или ще духам супата...както казва Бате Любо.
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 17:43:57 от anna » Активен

Моята вярност е моята чест!
XEPO
Сержант
**

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #66 -: Юни 09, 2009, 17:45:45 »

Ти защо приемаш моето мнение така конкретно? Нито съм конкретизирал, нито съм посочвал тоя, или ония. Казвам това, което изясняваш и ти. Сега вече ако искаш да ми кажеш, че например Дред не влезе в последния момент във войната, запален навсякъде на десет процента е друг цирк...Ма то и това не се наказва. Обаче оказва влияние на резултата на войната. Затова ви казвам на всичките-опорочихте и този свят с доказванията си за честност, за неточене и за още други "не"-та.
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #67 -: Юни 09, 2009, 18:20:08 »

Нито съм конкретизирал, нито съм посочвал тоя, или ония. Казвам това, което изясняваш и ти. Сега вече ако искаш да ми кажеш, че например Дред не влезе в последния момент във войната, запален навсякъде на десет процента е друг цирк...Ма то и това не се наказва. Обаче оказва влияние на резултата на войната. Затова ви казвам на всичките-опорочихте и този свят с доказванията си за честност, за неточене и за още други "не"-та.
Не съм приемала лично думите ти. Не знам дали си разбрал, но аз не съм в съюза на Амазонки. И изобщо нямам представа дали Дред е влезнал запален. Може..но както казваш - това не се наказва и щом не е против правилата, не виждам къде е проблема. Влияние върху войната оказва всичко.. примерно едно съюзно повече. Но едно е да преточим ресурс за да имаме съюзно в повече, друго е по време на подготовката аз примерно седмица да внасям целия си добив в сюзната и да напусна съюза преди войната и да се върна след. Така съм дала своя дан, тези които ще воюват ще дадът и те своя дан - всичко е почтенно...  Не действията и рузелтатите от тях съдържат грях, а пътя, по който са постигнати.
Активен

Моята вярност е моята чест!
XEPO
Сержант
**

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #68 -: Юни 09, 2009, 18:31:33 »

  Не действията и рузелтатите от тях съдържат грях, а пътя, по който са постигнати.
Това е достойно за девиз на Басаев или на някой от талибаните на Осама. Ама айде да не се изплесваме от темата.
Активен
dian34
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0

http://vbox7.com/play:aab9a746&al=1&vid=954446


Профил
« Отговор #69 -: Юни 09, 2009, 19:21:11 »

Amazonki 2009-06-02 04:08:58 2009-06-09 04:08:58 28681 34097 -5416
 
   
Активен
m4r1o
Гост
« Отговор #70 -: Юни 09, 2009, 19:42:39 »

naftex eei bala4e q si trai i ne spami po forumite , predi nqkolko eri v blitz ti butnah kreposta 2 nivo i ti ze 4e me prepcuva i se otkaza, ako tova ne e noob .. :Smiley Grin Grin Grin
Активен
dian34
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0

http://vbox7.com/play:aab9a746&al=1&vid=954446


Профил
« Отговор #71 -: Юни 09, 2009, 20:07:15 »

ДО : ANNA
тема за съюзни  :

6 3 8 Siam  +  839160 115400

15 19 5 SS2  +  448599 25800

SS2  Siam  2011 448 2009-05-12 18:50:04 2009-05-19 18:50:04    това е на по 20000 нетни точки

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

сърце и дух няма

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Активен
grigorbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #72 -: Юни 10, 2009, 01:44:18 »

Честито на победителите !

Войната и най-вече темата в форума доказват, че точките и ... бързата клавиатурата  *gamer* не са определящи.... Самочувствието на базата нетни точки цоцане на касички явно изигра лоша шега на някой

Войната и в живота и в ИО се печели не с груба сила, а с сила и тактика. Излизането във ваканиция е тактика... Естествено на губещия това не го кефи, но да пуска смешни шотове.... е още по-смешно и показващо невъзможността му да победи във войната, която сам започна....


Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #73 -: Юни 10, 2009, 01:52:50 »

Честито на победителите  *rose* Казах и по рано, че изхода е ясен. Има хора в съюз Амазонки, които знам как воюват и съм воювал рамо до рамо с тях, което беше чест за мен Wink Това колко мода са необходими за спечелването на една война е само част от тактиката ......

На загубилите пожелавам бързо вдигане на армията и интусиазма ................. защото с това се познава кой е добър играч и войн.
Активен

PaLLaVNiCa
Редник
*

Karma: +20/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #74 -: Юни 10, 2009, 02:48:33 »

Просто не е тук мястото да се правим на честни и морални явно,защото и Жокера беше честен играч който не манипулира пазара,но всички видяхме как той първи изгоря!!!Всичкото това дето го пишеш ХЕРО е просто излишно,нито ще промениш нещо нито някой.Играй докато ти е кеф след това майната му живота продължава за някои от нас а за такива като Жокер и компания свършва тук  *crazy*
Активен

Лошият човек е като въглена,ако не те опари ще те очерни!!
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!