Imperia Online България  
Април 27, 2024, 14:14:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: WINtheMANs vs Amazonki2009-06-02 04:08:582009-06-09 04:08:58  (Прочетена 15861 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #15 -: Юни 03, 2009, 16:28:42 »

Мен това с атаката на Джокера към празна крепост със 70 000 паладина ме впечатли сериозно.
Мислех да си пусна мод за два дни, та да можа да се навпечатля на спокойстве.
Джокера е прав, че голяма веселба има. А чувам, че и 1300 трабантчета си е загубил някъде по път. Пак по-добре от другите Менове, където си забравят да включат обсадните при атака.
И все пак не разбирам едно... до оня ден двата съюза имаха мирен договор, но единия е събирал яростно пари и е трупал войски само за да обяви война на другарчето. Уж "отзивчивата жена" трябва да съм аз... но явно на много още номера на "отзивчиви жени" трябва да се уча. А края на ерата е чак догодина.

Поздрави.
Активен

Моята вярност е моята чест!
JOKeRa
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #16 -: Юни 03, 2009, 17:01:50 »

Мен това с атаката на Джокера към празна крепост със 70 000 паладина ме впечатли сериозно.
Мислех да си пусна мод за два дни, та да можа да се навпечатля на спокойстве.
Джокера е прав, че голяма веселба има. А чувам, че и 1300 трабантчета си е загубил някъде по път. Пак по-добре от другите Менове, където си забравят да включат обсадните при атака.
И все пак не разбирам едно... до оня ден двата съюза имаха мирен договор, но единия е събирал яростно пари и е трупал войски само за да обяви война на другарчето. Уж "отзивчивата жена" трябва да съм аз... но явно на много още номера на "отзивчиви жени" трябва да се уча. А края на ерата е чак догодина.

Поздрави.
Таквиз като теб съм ги чел и преди , трабантчетата изобщо не са ми проблем след 2 дни пак ще ви идвам на гости ,а като ви гледам войските няма да доживея тази ера някой от вас да ми бутне крепост  *freak* *freak* *freak*
А това как някой трупал войски ,се обяснява с това как някой прибира враговете на приятелите си  Cool Cool Cool Няма да има мир за вас тази ера , и на 10 смени да се наглеждате пак ще ви бутам кочинките  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #17 -: Юни 03, 2009, 18:09:23 »

Късмет ти желая Джокер...
И помни.. гнева е лош съветник.
Високомерието - още по-лош.
Активен

Моята вярност е моята чест!
JOKeRa
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #18 -: Юни 03, 2009, 18:14:36 »

Късмет ти желая Джокер...
И помни.. гнева е лош съветник.
Високомерието - още по-лош.
Анн виждам си тръгнала на гости да ми идваш , сметна ли добре на калкулатора ?  *hihi* *hihi*
Активен
JOKeRa
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #19 -: Юни 03, 2009, 18:53:25 »

1 znam joker 4e v taq era ima dostoini hora. Maria vinagi vi e podkrepqla vie i zabixte noj v garba kato i obqvixte voina. Tova negovori dobre za vas. Evalata pravq samo na special zashtoto e pi4 i mush na mqsto. Do kolkoto do teb ti si znaesh....  wassup wassup wassup wassup
Zatova i da napravish za 2dena tribu4etite qko 6te si po prexvurlqsh zna4i a i s prexvurlqne nikoi ne e stanal igra4 ne se misli i ti za takav. Zashtoto i tqx 6te gi zagubish kato prednite.  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*
Всички "големи " играчи като теб които не знаят как да си развиват икономиката , и съответно да играят - говорят за прехвърляне  *stop* толкова ли е трудно да разберете, че има хора , които имат малко повече гънки в мозъка и за това са по напред в класациите  Cool Cool Cool или по скоро не искате да признаете , че има по добри играчи  и е по лесно да кажете - този прехвърля ! Бегом да си избивате коплексите другаде  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #20 -: Юни 03, 2009, 19:00:23 »

Жокер вдигни още малко нивото!!! Съюзните не важат....
Активен

JOKeRa
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #21 -: Юни 03, 2009, 19:02:35 »

1 знам йокер че в тая ера има достойни хора. Мария винаги ви е подкрепяла вие и забихте ной в гърба като и обявихте война. Това неговори добре за вас. Евалата правя само на special защото е пич и муш на място. До колкото до теб ти си знаеш.... 
Затова и да направиш за 2дена трибучетите яко ще си по прехвурляш значи а и с прехвурляне никoй не е станал играч не се мисли и ти за такъв. Защото и тях ще ги загубиш като предните.
 wassup wassup wassup wassup wassup wassup wassup wassup wassup

Много точно го каза - муш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #22 -: Юни 03, 2009, 20:05:33 »

от цезар: Za kvi sa pomislixte 6te vi napravq sme6ni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Grin Grin Grin chovek sys samochustvie i zli namereniq  *freak*
Плагиати  *sos* *sos*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
unqnown
Ясен
Лейтенант
***

Karma: +41/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Профил
« Отговор #23 -: Юни 03, 2009, 20:09:27 »

az sega kato se ucha , koi da izbera kato uchitel .!?
Някой който пише на български.
Активен
Jaguar
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #24 -: Юни 03, 2009, 20:43:41 »

стана най после , аз се извинявам но ми беше трудно да пиша на бг, приемам забелешката  Grin Grin Grin Grin
Активен

Знанието е сила, мъдростта - свобода.!!!
moby
Гост
« Отговор #25 -: Юни 03, 2009, 21:29:12 »

Плагиати  *sos* *sos*
писаното , горе-долу е в твой стил  Tongue
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #26 -: Юни 03, 2009, 22:24:01 »

писаното  горе-долу е в твой стил  Tongue
Плагиати  *sos* *sos*
Wink
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #27 -: Юни 04, 2009, 01:47:06 »

Анн виждам си тръгнала на гости да ми идваш, сметна ли добре на калкулатора?
И какво стана с моето гостуване? Оказа ли се добра сметката ми с калкулатора? Славно спечелих или безславно изгубих?
Активен

Моята вярност е моята чест!
grigorbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #28 -: Юни 04, 2009, 22:44:44 »

Войната определено е интересна... най-малкото, защото е между два много големи съюзи.

Жокер,
Това не е ли 2-рото ти "разбиване по учебник" ? Имам спомени за подобно, но в Хъги Беър... Може да бъркам, но май имаше подобно нещо....

Най-хубавото на войната е че се вижда кой какво може и кой не го може - без оправдания, без извинения... чисто и ясно.

И двата съюза имат повече фермери и доячи на касички отколкото войни, но имат и по няколко наистина класни играчи и изхода на войната ще е интересен за мен. А дали след това ще се биете с цел "отмъщение" (абсурдна дума в онлайн игра ) само ще покаже кой е и кой не е достоен играч.

Иначе мнението ми за 6-ти свят (БГ) е, че фермерството е яко на почит.... преди години нямаше такова земеделие и беше доста по-интересно. Всеки е с договор, всички са приятели... все едно играем Симс или друга подобна семейна класика :-)

Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #29 -: Юни 04, 2009, 23:38:38 »

е някой няма ли да се сети да даде резултата досега !?
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!