Imperia Online България  
Април 27, 2024, 11:03:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Capt.Blood-нефто  (Прочетена 3222 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« -: Май 29, 2009, 08:26:03 »

вчера след като шпионира milko75,му писах да му кажа "това е човека решил да си жертва войската за да бутнеме бабил",и го помолих да не го напада,с присъщия си   манталитет направи точно обратното,евала българче ,сега неискам да чувам повече реплики от рода-" да приключим с чужденците"
« Последна редакция: Май 29, 2009, 10:17:20 от billyes » Активен

stivi30
DRAGON
Редник
*

Karma: +208/-139
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #1 -: Май 29, 2009, 08:41:38 »

Бли е прав че повечето БГ играчи са П.....И вместо да се борим за БГ надмощие във СВЯТ 2  се бием по междуси. Говоря от името на Милко75. Лично аз го помолих да стане камикадзето. Момчето се съгласи без много да му мисли. И какво стана Българина който го помолиха да не го напада просто отиде и му разби армиата. Сега вече незнам как ще стане да БГ играчи да се преборят със чужденците.
ПО принцип маи чужденците са много по точки от БГ играчите
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #2 -: Май 29, 2009, 08:43:36 »

благодарение на неясните правила на ЙО вече на мултивитамините им се вика-наглеждачи ,при това условие как сега да бия 4 h път да удариш някои такъв,или както винаги ще получиш отговор ,нямаме основание за наказание хахаха те направо в свят 2 ви скриха шапката за 2 месеца няма наказани не ви ли е страно   *hmm*
Активен

milko75
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #3 -: Май 29, 2009, 08:47:15 »

CAPT.BLOT надявам се сега ти да станеш камикадзето за бабил. ИЛИ като се биеш със малките играчи във свят 2 се мислиш за много добър. ако си толкова добър за колкото се биеш във гърдите удари ОЛСИ или БАБИЛ.
« Последна редакция: Май 29, 2009, 08:49:08 от milko75 » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #4 -: Май 29, 2009, 08:48:55 »

Бли е прав че повечето БГ играчи са П.....И вместо да се борим за БГ надмощие във СВЯТ 2  се бием по междуси. Говоря от името на Милко75. Лично аз го помолих да стане камикадзето. Момчето се съгласи без много да му мисли. И какво стана Българина който го помолиха да не го напада просто отиде и му разби армиата. Сега вече незнам как ще стане да БГ играчи да се преборят със чужденците.
ПО принцип маи чужденците са много по точки от БГ играчите


Един път Ви го казах, за втори път ме принуждавате да го правя ......

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ОБОБЩАВАТЕ !!!!! ТОВА, ЧЕ НЯКОЙ БГ ИГРАЧ ИЛИ СЪЮЗ Е ПОСТЪПИЛ НЕАДЕКВАТНО НЕ ВИ ПОЗВОЛЯВА ДА ПРАВИТЕ ОБОБЩЕНИЯ !!!

В момента ще се спра до тук, като ще приема че изказванията са плод на емоции ....
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #5 -: Май 29, 2009, 08:57:13 »

Krokodil  атаката към Бабил започваше днес в 9 h сървърно,затва излязох от релси с нервите,но това не променя нито дума казана по адрес на селското парче
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #6 -: Май 29, 2009, 09:01:17 »

Krokodil  атаката към Бабил започваше днес в 9 h сървърно,затва излязох от релси с нервите,но това не променя нито дума казана по адрес на селското парче

Нищо напреки ... Определенията, които имате за Конкретни играчи или Съюзи, не съм Аз човека който да даде епитетите в случая или да определи дали са верни ... но 2 или 3 човека не правят ПОВЕЧЕТО БГ ИГРАЧИ !!!


Прати ми на ЛС .... кога е блока на БАБИЛ - Аз ще намеря БГ играч за камикадзе !
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Май 29, 2009, 09:01:34 »

я казвайте за кога трябва да се бие тоя Smiley))  ..... аз ще съм БГ камикадзето Smiley))
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Май 29, 2009, 09:07:56 »

ама казвайте бързо ,че над 6 часа пътувам до него Smiley
Активен

stivi30
DRAGON
Редник
*

Karma: +208/-139
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #9 -: Май 29, 2009, 09:15:52 »

Бли е прав че повечето БГ играчи са П.....И вместо да се борим за БГ надмощие във СВЯТ 2  се бием по междуси. Говоря от името на Милко75. Лично аз го помолих да стане камикадзето. Момчето се съгласи без много да му мисли. И какво стана Българина който го помолиха да не го напада просто отиде и му разби армиата. Сега вече незнам как ще стане да БГ играчи да се преборят със чужденците.
ПО принцип маи чужденците са много по точки от БГ играчите

извинявам се на КРОКОДИЛА и на другите БГ играчи но наистина се отнася за 2-3 БГ играчи от свят 2 те си знаят кои са Smiley
« Последна редакция: Май 29, 2009, 09:18:11 от stivi30 » Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #10 -: Май 29, 2009, 09:29:30 »

ама казвайте бързо ,че над 6 часа пътувам до него Smiley
недей,олси е по важен за играчите за нетна,пази се за него ако си решил да помогнеш ,Бабил все сте згреши,искам да благодаря на barona111 че беше готов да тръгне и да го разбие след като Milko75 се разбиеше,че на мен дори и с камикадзе войската не ми стига
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Май 29, 2009, 09:41:48 »

Олси ми се е паднал близко ....но немога да пробия със шпиони и почна да ме плаши:) .... а на Бабил мога да го бутна и сам след няколко дена Smiley ...ще пускам само армия
Активен

schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #12 -: Май 29, 2009, 09:49:55 »

вчера след като шпионира milko75,му писах да му кажа "това е човека решил да си жертва войската за да бутнеме бабил",и го помолих да не го напада,с присъщия си селски манталитет направи точно обратното,евала българче ,сега неискам да чувам повече реплики от рода-" да приключим с чужденците"

Нуждаеш се от спешна помощ в някоя клиника. Психиатрична. Поведението ти, начина ти на писане, шпионите (дори), не прилягат на възрастен човек и достоен играч. Изводите кой какъв е запази за себе си. Много добре всички знаем кой си бил. Ако Бабил ти е на сърце, запази личните чувства за себе си, няма нужда да ти четем личните ти терзания!
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #13 -: Май 29, 2009, 09:53:46 »

Нуждаеш се от спешна помощ в някоя клиника. Психиатрична. Поведението ти, начина ти на писане, шпионите (дори), не прилягат на възрастен човек и достоен играч. Изводите кой какъв е запази за себе си. Много добре всички знаем кой си бил. Ако Бабил ти е на сърце, запази личните чувства за себе си, няма нужда да ти четем личните ти терзания!
остахте се,и сега сте го ударите на спам ,както всеки път
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #14 -: Май 30, 2009, 00:42:00 »

добър играч си ,а аз се паля бързо,Не заслужаваш да те убиждам,това дали си прав и сам можеш да прецениш  wassup *beer*
« Последна редакция: Май 30, 2009, 00:47:50 от billyes » Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!