Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:53:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Problem s voina vav sviat 4 !!!  (Прочетена 2311 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ACHILLIUS
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Септември 18, 2007, 18:58:06 »

Uvajaemi moderatori, ne znam dali tochno tuk triabva da pisha, no shte pomolia za otgovor na tozi vapros - normalno li e da se vodi po takuv nachin voina i ne bi li triabvalo da ima posledstvia za otkrovenno mameshtiat saiuz!!! Viarno che po vreme na voina vsichko e e pozvoleno, no chak puk tolkova!!!!!! Napravo sam potresen!!! Stava vapros za voinata mejdu CENTURIONS i Imp_Ace... Vsichko e normalno do vtoriat den - atakuvame se, opojariavame se... Vtoriat vodesht igrach na Imp_Ace izliza vav vakancia, zashtoto useshta, che shte bade smazan... tova ok... ACHILLIUS osvobojdava goliama chast ot armiata si, za da moje da atakuva tretiat vodesht igrach na Imp_Ace... V tozi moment obache, minuti predi da bude udaren Parmenion izliza ot Imp_Ace... posle izliza oshte edin igrach ot Imp_Ace... Defakto saiuza Imp_Ace v prodaljenie na 24 chasa igrae s trima chlenove. Sled koeto se vzimat dva novi chlena na bezumno malko tochki ( s ogled na tova da ima saiuz ), koito nie ne moje da atakuvame... vodeshtiat igra4 na Imp_Ace pravi edna bitka, izliza s malko tochki napred vav voinata i izliza vav vakacia... sega imame 3 chlena na bezobrazno malko tochki i dvama vav vakacia!!! NORMALNO LI E DA SE SMENIAT CHLENOVETE VAV SAIUZA PO VREME NA VOINA!!! VSE PAK VSEKI SI PRAVI SMETKATA S KOGO SHTE VOIUVA I NE E NORMALNO PO VREME NA VOINA DA SE SLUCHVA TOVA!!! Molia za vashiat otgovor... drug e vaprosa, che alcuzza mai igrae sas vsichkite malki akaunti vav saiuza si... Blagodaria vi!!!!
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2007, 21:30:54 »

Няма да дочитам тази мазаница,но ще ти отговоря-във война всичко е позволено .
Активен
ACHILLIUS
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Септември 18, 2007, 22:21:28 »

Фарфуй.... ако беше прочел само началото, щеше да разбереш, че се обръщам с въпрос към модераторите, а не търся мнението на форумни звезди и спамери!!!!  ;D
Активен
demon
Anahronic
Сержант
**

Karma: +20/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Бъдеще няма.Бъдещето е ново минало


Профил
« Отговор #3 -: Септември 18, 2007, 22:42:52 »

Абе щом системата позволява- вси4ко е разрешено / кво ти пука  Huh?
Активен

                Славата отлита, но забравата е вечна.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Септември 19, 2007, 10:14:20 »

Приемете и вие един играч на малко точки. Smiley
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #5 -: Септември 22, 2007, 16:13:39 »

ACHILLIUS разбирам ти проблема защото и на мен са ми го правили този номер. Затова е хубаво, когато правиш/вите съюз е хубаво да имате всякакви играчи и с малко точки и с много и тогава няма да имате такъв проблем.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!