Imperia Online България  
Април 27, 2024, 23:48:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 - новата ера  (Прочетена 20983 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #150 -: Май 31, 2009, 02:38:38 »

Вземи изкарай един опреснителен курс по български, пък тогава тръгвай да модерираш. Сега става ясно защо циклиш се в кръг: просто не разбираш по-голямата част от това, което четеш. Нищо. Не се притеснявай. И хората в неравностойно положение са хора, няма нищо.
Още не разбирам връзката между това "кой съм аз" с това, което коментирам. Аз съм г-н Никой, добре, съгласен съм. Е, и? И какво променя това? Променя ли факта, че Джибри се разби нарочно? Не. Променя ли факта, че има некоректно отношение към чужденците в свят едно? Не.
Соча те с пръст и ти се присмивам. На Джибри също. И на Червендалестия. Въобще тук сте се събрали все отбор юнаци.
Сега става ясно защо циклиш се в кръг: просто не разбираш по-голямата част от това, което четеш. Нищо. Не се притеснявай. И хората в неравностойно положение са хора, няма нищо. Когато сипеш обвинения хубаво да не го правиш анонимно...Щото ако и ти си вършил нарушения е безкрайно лицемерно да обвиняваш другите за каквото и да е..Още по малко да даваш оценки и квалификации..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Mastera
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #151 -: Май 31, 2009, 02:57:32 »

Дончил е приятел с Мастъра (ама по какво ли??!!?), не ще е той.
 Grin Grin

Ето тук си прав,Дончил ми е пиятел и винаги ще бъде такъв!!!Ти неможеш никога да бъдеш той...
Това твоето много ми прилича на гласуването на 70-80 годишни баби и старци на изборите и с гласа си решават,кой да ни управлява *hahaha*....Ти си бил длъженHuh? И те са длъжни ,а после им сърбаме попарата!!!Ахилеее,толкова много може да го боли само един,за да плюе така ( лафс )!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Нека всички да го помолим да си каже,кой е!!!Стига сме гадали *hahaha*
« Последна редакция: Май 31, 2009, 03:01:45 от Mastera » Активен
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #152 -: Май 31, 2009, 03:01:09 »

Изпускаш си нервите Демонико...
Оставям настрана това, че четеш написаното по - горе, както дяволът чете евангелието, но това е друг въпрос и друга тема - твърде отдалечена от непорочната ти и непогрешима порода предполагам...
Казваш, че коментираш нечии действия? Ок...Прави го. Някой да те е спрял?...Само, че от позицията на какъв го правиш? На ментор? На Господ БОГ?
Не..Правиш го от позицията на обикновен, безличен анонимник, който се страхува да застане зад собственото си име и лице. Но това не му пречи да сипе обвинения, да лепи "етикети" и да се опитва да раздава правосъдие според собствените си субективни  норми и закони...Извини ме, но ако от това има по - лицемерно поведение, здраве му кажи...
И в случая подписът, който толкова много държиш да набиеш в очите на другите, не доказва нищо, абсолютно нищо - нито кой си, нито какъв си, нито дали имат стойност изобщо думите ти... Безличен подпис на безличен човек, непревъзмогнал собствения си страх...

P.S. Ако успееш да посочиш в тази тема, а и не само в тази дори и един, единствен мой пост в който аз директно защитавам разбиванията на играчи в други накрая на ерата аз лично ще ти поднеса извиненията си...До тогава, приемам написаното от теб за думи, лишени от тежест, написани от ръката на човек, изпуснал нервите си...

Не, просто се възмущавам. Иначе по принцип съм нервак. Но това няма никакво значение в случая, освен ако не искате да ми правите психологичен портрет или секрет нещо да ми вземате.
Коментирам от позицията на обикновен потребител на ИО. И като обикновен потребител аз нямам идентификация. Аз съм обикновен средностатистически потребител. Като такъв искам да се забавлявам, без някой да ми пречи. Джибрил ми пречи. Пси_бот ми пречи. Червендалестият ми пречи. Мастера ми пречи. Ако бях чужденец, отношението на Ахил и БГ... и много други като тях щеше да ми пречи. От позицията на обикновен потребител, а обикновения потребител е анонимник. Той е просто един от многото, не иска да спаси душите ви, нито иска разкаянието ви, иска просто правила, контрол, морал, честна игра, забавление. Аз съм анонимник, както повечето в тази игра. Моето мнение тежи точно толкова, колкото и твоето. Аз съм потребител, ти си потребител, ако не броим, че си и модераторче. Ти си играла много повече от мен, аз съм сравнително от скоро и ника ми дори не сте го чували. Демонико. Просто някакъв ник някъде, дори не знаете къде. Един обикновен потребител, анонимник. Не сипя обвинения, кое е обвинение? Кое е обвинение? Кое е обвинение? Напротив, изразявам позиция, коментирам действия, факти, отношение. Така защитавам себе си, защитавам и другите анонимни обикновени невеличествени като вас потребители. Това е виртуално пространство, това е игра. Името ми, лицето ми, те нямат отношение. Тук се представлявам с моето прозвище. Толкова.
Не държа да набивам в очите на другите подписа си. Той ме изразява. Дадох го като пример за да се разбере по-добре разликата между нас. Не искам да доказвам нищо. Стойността на думите ми идва от правотата на разсъжденията ми. Ясно е кое е правилно и кое грешно, от моите субективни критерии няма нужда. Ясно е кое пречи на другите и кое не, кое е доблестно и кое подло. Не се страхувам, тук няма от какво да се страхувам. Ако ми кажеш от какво бих могъл да се страхувам ще те поздравя.

П.П. Ако успееш да ми посочиш един твой пост, не само в тази тема, но изобщо в този форум, в който директно заклеймяваш постъпката на Джибрил или изразяваш отрицателното си отношение към него или постъпката му, аз лично ще ти поднеса извиненията си. До тогава приемам, че отговора ти към мой цитат "защото играе, за да се забавлява", последван от намигване (лицемерно) е в защита на подобен род действия, в частност на точно този играч.
Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #153 -: Май 31, 2009, 03:12:57 »

Ето тук си прав,Дончил ми е пиятел и винаги ще бъде такъв!!!Ти неможеш никога да бъдеш той...
Това твоето много ми прилича на гласуването на 70-80 годишни баби и старци на изборите и с гласа си решават,кой да ни управлява *hahaha*....Ти си бил длъжен??? И те са длъжни ,а после им сърбаме попарата!!!Ахилеее,толкова много може да го боли само един,за да плюе така ( лафс )!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Нека всички да го помолим да си каже,кой е!!!Стига сме гадали *hahaha*

Как се чувстваш като първи в класацията? Добре ли ти е? Как е да си мошеник? Как е да си показваш лицето на другите с ясното съзнание, че знаят какъв лъжец си? Сигурно ти е добре. А поне запомни ли колко твои хора се блъснаха в теб? Защо не виждам постовете ти в темата за рекордите, ми че ти си рекордьор, бе, човече.
Разликата е съществена. Аз коментирам, изразявам мнение, споделям възгледите си, а други четат и правят собствени изводи, изграждат собствено отношение към лица или проблеми, развиват собствено мислене. Докато бабите с бюлетинките налагат собствените си изводи. Аз не налагам, аз възбуждам мисловен процес, поне така се надявам. Аз пиша, други четат и решават кое е правилно и кое не. За мен е важно да има дискусия, защото нещата са много прости и елементарни, не трябва да се мислят много много. Но когато се мълчи е страшно.
Хубаво е и да се напомня. Тук бързо се забравя. Например ще помня Джибриля с това винаги. И теб. И още куп народ. И ще припомням. От време на време ще пиша някоя язвителна забележчица, някое хапливо постче и на вас ще ви остава да се давите в собствената си злъч. Или пък да махнете пренебрежително с ръка. Един път така, друг път другояче.
« Последна редакция: Май 31, 2009, 03:19:30 от Demoniko » Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #154 -: Май 31, 2009, 03:18:02 »

Не, просто се възмущавам. Иначе по принцип съм нервак. Но това няма никакво значение в случая, освен ако не искате да ми правите психологичен портрет или секрет нещо да ми вземате.
Коментирам от позицията на обикновен потребител на ИО. И като обикновен потребител аз нямам идентификация. Аз съм обикновен средностатистически потребител. Като такъв искам да се забавлявам, без някой да ми пречи. Джибрил ми пречи. Пси_бот ми пречи. Червендалестият ми пречи. Мастера ми пречи. Ако бях чужденец, отношението на Ахил и БГ... и много други като тях щеше да ми пречи. От позицията на обикновен потребител, а обикновения потребител е анонимник. Той е просто един от многото, не иска да спаси душите ви, нито иска разкаянието ви, иска просто правила, контрол, морал, честна игра, забавление. Аз съм анонимник, както повечето в тази игра. Моето мнение тежи точно толкова, колкото и твоето. Аз съм потребител, ти си потребител, ако не броим, че си и модераторче. Ти си играла много повече от мен, аз съм сравнително от скоро и ника ми дори не сте го чували. Демонико. Просто някакъв ник някъде, дори не знаете къде. Един обикновен потребител, анонимник. Не сипя обвинения, кое е обвинение? Кое е обвинение? Кое е обвинение? Напротив, изразявам позиция, коментирам действия, факти, отношение. Така защитавам себе си, защитавам и другите анонимни обикновени невеличествени като вас потребители. Това е виртуално пространство, това е игра. Името ми, лицето ми, те нямат отношение. Тук се представлявам с моето прозвище. Толкова.
Не държа да набивам в очите на другите подписа си. Той ме изразява. Дадох го като пример за да се разбере по-добре разликата между нас. Не искам да доказвам нищо. Стойността на думите ми идва от правотата на разсъжденията ми. Ясно е кое е правилно и кое грешно, от моите субективни критерии няма нужда. Ясно е кое пречи на другите и кое не, кое е доблестно и кое подло. Не се страхувам, тук няма от какво да се страхувам. Ако ми кажеш от какво бих могъл да се страхувам ще те поздравя.

П.П. Ако успееш да ми посочиш един твой пост, не само в тази тема, но изобщо в този форум, в който директно заклеймяваш постъпката на Джибрил или изразяваш отрицателното си отношение към него или постъпката му, аз лично ще ти поднеса извиненията си. До тогава приемам, че отговора ти към мой цитат "защото играе, за да се забавлява", последван от намигване (лицемерно) е в защита на подобен род действия, в частност на точно този играч.
Само дето в момента си безличен...За мразен незнам..В мен предизвикваш по-скоро съжаление..Имаш ясни и прями позиции..С повечето от които съм съгласен / без субективните ти оценки и преценки /..Но нямаш лице...Оттам и морално право да даваш оценки.А думите ти с всеки изминал пост звучат като поредното мърморене , на поредния играч ,който го е страх да застане с лицето , историята и името си в тази игра..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #155 -: Май 31, 2009, 03:24:39 »

Ти някак не разбираш, че лицето ми не е важно, сигурно защото си свикнал винаги да слагаш себе си в центъра. Не съм безличен, защото имам позиция. И въпреки, че влизам в конфликт и противоречие, и въпреки, че дразня хората, които засягам в коментара си, аз не мълча. Това ме прави да не съм безличен. Имам право да правя оценки, имам право да изразявам мнение кое е правилно и кое не е от позицията си на потребител. Разбира се, това е поредното мърморене. Никой нищо няма да направи, нещата няма да се променят. Но и от поредното мърморене има полза. А дори и да няма, принципите трябва да се защитават, позиция трябва да се отстоява.
Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
moby
Гост
« Отговор #156 -: Май 31, 2009, 03:45:10 »

Само дето в момента си безличен...За мразен незнам..В мен предизвикваш по-скоро съжаление..Имаш ясни и прями позиции..С повечето от които съм съгласен / без субективните ти оценки и преценки /..Но нямаш лице...Оттам и морално право да даваш оценки.А думите ти с всеки изминал пост звучат като поредното мърморене , на поредния играч ,който го е страх да застане с лицето , историята и името си в тази игра..
Човекът не е "безличен" .... Печелил е много класацииии . Smiley
Активен
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #157 -: Май 31, 2009, 08:05:59 »

Миналата ера се коалирах с чужденци и не съм вярвала, че ще окажат такава сериозна подкрепа, от българите в тази игра видях само злоба и завист, приемете че не само ваши приятели трябва да застават на челните места *pardon*
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #158 -: Май 31, 2009, 09:11:36 »

Човекът не е "безличен" .... Печелил е много класацииии . Smiley
Да ...не е безличен Smiley))  ....предводителя на мъртвите ... господин Скелетан  / Necross ,tear_drop,Death ... / никога не може да бъде безличен .....
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #159 -: Май 31, 2009, 11:30:25 »

Да ...не е безличен Smiley))  ....предводителя на мъртвите ... господин Скелетан  / Necross ,tear_drop,Death ... / никога не може да бъде безличен .....
Знам...И точно от него очаквах спокойно да излезе и да каже и името и позицията си..Досега поне никога не се е притеснявал да го прави..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #160 -: Май 31, 2009, 11:42:18 »

Може ли да попитам нещичко,за да ме светнете и мене:
Вярно ли  е чекогато се ражда Габровец,Арменеца и Еврейна реват и ако е вярно бихте ли ми обяснили защо.
   Благодаря предварително
Активен
moby
Гост
« Отговор #161 -: Май 31, 2009, 15:29:35 »

То всъщност няма значение , кой седи зад този/тези форумни профили . Всеки е с пълното си право , да анализирва и да критикува , дори .Ясно е , че въпросният господин , е наясно с текущата ситуация , в този свят . Не казвам , че това е Скелетан . Всъщност и не ме интересува  Grin . След толкова алкохол тази нощ - мисля да направя , едно" следобедно неделно спам-матине"  , *freak* .

ПП:тази нощ , мисля да ви запаля всичките  Tongue .....както казах - играя с 3 акаунта. За всеки ще има по 1 равнина !
« Последна редакция: Май 31, 2009, 15:37:07 от Fatboy Slim » Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #162 -: Май 31, 2009, 16:10:25 »

Джибри, я ме светни какво общо има кой съм с това, че ти се разби нарочно в Мастъра и заяви, че това е напълно в реда на нещата? Аз съм Демонико. Колко пъти трябва да го повторя? Ти постъпи подло, не аз. Освен това ще постъпваш още много пъти по този начин, както казах, за теб това е в реда на нещата, естествения ход на играта. Аз съм тук за да критикувам постъпката ти. И не само това, както се забеляза, говорихме за нещо съвсем друго. Също противно за мен: шовинизъм. Поне такова беше посланието в някои постове, което ме подразни. Не казвам кой какъв е, просто това, което се написа, не беше хубаво и аз го коментирах. Сега лична карта ли да представя?Huh?
аз никога не съм крил и не съм претендирал че играя честно тази игра моето момче  :)и в друга тема го писах,чел си наверно....игра като всички други...било то бридж, табла или покер или каквато и да е игра...винаги е удоволствие да направиш некоя шмекерия,особедно за мен  ;)и ако досега не си разбрал защо го правя дълго време има да пишеш и бришеш тук още ;D а отностно това че аз, псубот и червения ...пък било и Ахил ти пречим,много е лесно братле  ;D ела набий ни е ...откажи ни даже от играта ако треба  Wink това е начина за мен...не да пишеш фермани тук и да си мислиш че некой от нас го еня за това  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Mastera
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #163 -: Май 31, 2009, 19:52:20 »

Как се чувстваш като първи в класацията? Добре ли ти е? Как е да си мошеник? Как е да си показваш лицето на другите с ясното съзнание, че знаят какъв лъжец си? Сигурно ти е добре. А поне запомни ли колко твои хора се блъснаха в теб? Защо не виждам постовете ти в темата за рекордите, ми че ти си рекордьор, бе, човече.
Разликата е съществена. Аз коментирам, изразявам мнение, споделям възгледите си, а други четат и правят собствени изводи, изграждат собствено отношение към лица или проблеми, развиват собствено мислене. Докато бабите с бюлетинките налагат собствените си изводи. Аз не налагам, аз възбуждам мисловен процес, поне така се надявам. Аз пиша, други четат и решават кое е правилно и кое не. За мен е важно да има дискусия, защото нещата са много прости и елементарни, не трябва да се мислят много много. Но когато се мълчи е страшно.
Хубаво е и да се напомня. Тук бързо се забравя. Например ще помня Джибриля с това винаги. И теб. И още куп народ. И ще припомням. От време на време ще пиша някоя язвителна забележчица, някое хапливо постче и на вас ще ви остава да се давите в собствената си злъч. Или пък да махнете пренебрежително с ръка. Един път така, друг път другояче.


Всички,които се опитваме да отговорим на тъпите ти разсъждения сме с открити лица и говорим открито,както трябва да бъде,но защо ти ,безгрешния постоянно се криеш?!?Не смияташ ли че тези дето четат всичко това ,няма накрая да си кажат"абе тоя само говори но няма име,а щом няма и се крие,явно не е така,както казва"Покажи се,както ние грешните го правим и нека после дискутираме всичко....

ПП Или спри да говориш или говори,но открит...поне така правят хората с достойнство....ти от кои си??? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Degradation
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #164 -: Май 31, 2009, 20:37:58 »

Сигурно е от тези, които не са се разбили в теб.
 Grin
Активен

Учудващо, но една онлайн игра може да бъде чудесен пример за деградацията на морала на съвременното общество.
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!