Imperia Online България  
Май 23, 2024, 10:48:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 - новата ера  (Прочетена 21016 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #135 -: Май 31, 2009, 01:35:00 »

Дончил е приятел с Мастъра (ама по какво ли??!!?), не ще е той.
 Grin Grin
не ве,крий си се личен избор е,но съдиш други за действията им...без да се представяш... Smiley явно има и ти какво да скриеш,не искаш се знае  ;D малко подло ми се струва това
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #136 -: Май 31, 2009, 01:36:40 »

Дончил е приятел с Мастъра (ама по какво ли??!!?), не ще е той.
 Grin Grin
Предавам се ама и вече няма да споря с теб..Просто предпочитам да имам реален субект когато говоря за играта..Човек ,който е с името си,условно казано...Или с ника си от играта..Особено пък когато се сипят обвинения за нечестна игра , национализъм или шовинизъм..Другото го приемам за празни приказки на анонимник дето нещо го боли... *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #137 -: Май 31, 2009, 01:40:27 »

Джибри, я ме светни какво общо има кой съм с това, че ти се разби нарочно в Мастъра и заяви, че това е напълно в реда на нещата? Аз съм Демонико. Колко пъти трябва да го повторя? Ти постъпи подло, не аз. Освен това ще постъпваш още много пъти по този начин, както казах, за теб това е в реда на нещата, естествения ход на играта. Аз съм тук за да критикувам постъпката ти. И не само това, както се забеляза, говорихме за нещо съвсем друго. Също противно за мен: шовинизъм. Поне такова беше посланието в някои постове, което ме подразни. Не казвам кой какъв е, просто това, което се написа, не беше хубаво и аз го коментирах. Сега лична карта ли да представя?Huh?
Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #138 -: Май 31, 2009, 01:45:15 »

Джибри, я ме светни какво общо има кой съм с това, че ти се разби нарочно в Мастъра и заяви, че това е напълно в реда на нещата? Аз съм Демонико. Колко пъти трябва да го повторя? Ти постъпи подло, не аз. Освен това ще постъпваш още много пъти по този начин, както казах, за теб това е в реда на нещата, естествения ход на играта. Аз съм тук за да критикувам постъпката ти. И не само това, както се забеляза, говорихме за нещо съвсем друго. Също противно за мен: шовинизъм. Поне такова беше посланието в някои постове, което ме подразни. Не казвам кой какъв е, просто това, което се написа, не беше хубаво и аз го коментирах. Сега лична карта ли да представя?Huh?
Как беше - нека тоя дето е безгрешен да хвърли първият камък...Е ти си тоя с камъните...А дали си безгрешен?! Дали като обвиняваш другите сам ти не си нарушавал правилата на играта?!Дали не си постъпвал подло?Дали с действия не си опорочавал класация ?!  Дали не си правил националистически и шовинистични изказвания ?!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #139 -: Май 31, 2009, 01:49:42 »

Аз се чудя защо изобщо му обръщате внимание,тои  е г-н Никой,много го е яд,много пердах е ял,а и сега се пробва да стане нещо като форумна гъба,където не го очакваш там ниче Grin Grin
     Джил,той се опитва да изправи космоса,а не ракетата Wink
Активен
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #140 -: Май 31, 2009, 01:55:12 »

Това не са обвинения, това са факти. Джибри, да не би да отричаш, че се разби у Мастера? Не отрече, напротив, дори заяви, че е нещо нормално и ще го направи пак, и така е било, и така ще бъде. Някой от екипа взе ли отношение относно разбиванките в края на ерата в свят едно? А относно разбиванките в другите светове? Ахил, ти не беше ли модератор, поне престорено можеше да се възмутиш. ЛейдиБляк, не беше ли модератор, поне престорено можеше да се възмути. Какви камъни хвърлям, коментирам действията, подлите действия, на играч, нищо повече. Като направя аз нещо подло, ще коментирате мен. Само че аз не съм подлец. Нито шовинист. Сигурно за ваше съжаление, защото иначе нямаше да ви соча с пръст. А аз ви соча. И ви се присмивам.
Или, дай да хвърляме кал по другия, за да личи по-малко калта върху гърбовете ни? Аз съм бил такъв, аз съм бил онакъв. Простотии. Крил съм се. От кого да се крия, от теб ли?? Изразявам позицията си и въобще не ме керти дали това ви харесва или не, тук е форум, пиша заради другите, които ще прочетат, то вие сте изпята песен.
Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #141 -: Май 31, 2009, 01:57:21 »

Интересни думи от устата на човек, който щателно пази собствения си ник "в сянка"...или по - точно прекалено вживяване в ролята на ментор, бих казала...
Човек може да си позволи да критикува другите, ако самият той е безгрешен или поне не е направил нищо от това, в което обвинява хората край себе си...Но ако го е правил и сипе обвинения, то тогава изреченото от него олеква откъм съдържание...Нелогично е цялото това криене на ника ти. Имай доблеста, когато сипеш обвинения да заставаш зад името си...

Няма как да стане това...Хич не го очаквам..Човека раздаде оценките кой какъв играч е , кой какво нарушил , кой какъв националист бил и се скри пак в дупката..Въпрос на манталитет , какво да се прави... *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #142 -: Май 31, 2009, 01:57:59 »

аз си поръчвам войската,аз я командвам,и най-голямо удоволствие ми доставя когато последният ден от ерата я разбия някаде,и да знам,че нямам едно войниче:)))
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #143 -: Май 31, 2009, 02:00:02 »

аз си поръчвам войската,аз я командвам,и най-голямо удоволствие ми доставя когато последният ден от ерата я разбия някаде,и да знам,че нямам едно войниче:)))
просто и ясно  *ok* лека нощ от мен  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #144 -: Май 31, 2009, 02:02:13 »

взе ми думите Smiley
лека и спокойна и от мене
Активен
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #145 -: Май 31, 2009, 02:03:32 »

Интересни думи от устата на човек, който щателно пази собствения си ник "в сянка"...или по - точно прекалено вживяване в ролята на ментор, бих казала...
Човек може да си позволи да критикува другите, ако самият той е безгрешен или поне не е направил нищо от това, в което обвинява хората край себе си...Но ако го е правил и сипе обвинения, то тогава изреченото от него олеква откъм съдържание...Нелогично е цялото това криене на ника ти. Имай доблеста, когато сипеш обвинения да заставаш зад името си...


По-големи глупотевини отдавна не бях чел. Всеки човек може да си позволи да критикува другите, щом критиката е обективна. Масов убиец, с дванадесет изнасилвания и убийства, отправя към теб репликата: не трябваше да убиваш това бедно момче. Ти махваш пренебрежително и откликваш: хей, кой си пък ти да ме съдиш, нали и ти си убивал, нямаш право да ме съдиш, не можеш да си недоволен, напротив, аз съм чадо непорочно и заслужавам не критика, а уважение, особено от теб, защото съм спряла на едно, а ти си стигнал чак до дванадесет. Глупотевини и пак глупотевини.
Не сипя обвинения!!! Кое е обвинение? Това са факти, Джибриля се разби нарочно. Отричате ли го? Онези постове бяха с шовинистичен характер, обосновах се достатъчно, има ги, искате да ги цитирам ли?
Кое олеква откъм съдържание не разбрах? Или просто гилдията на модераторите се подкрепя. Ами одете и вие се разбийте по веднъж накрая, ей така, за спорта.
Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #146 -: Май 31, 2009, 02:05:47 »

Това не са обвинения, това са факти. Джибри, да не би да отричаш, че се разби у Мастера? Не отрече, напротив, дори заяви, че е нещо нормално и ще го направи пак, и така е било, и така ще бъде. Някой от екипа взе ли отношение относно разбиванките в края на ерата в свят едно? А относно разбиванките в другите светове? Ахил, ти не беше ли модератор, поне престорено можеше да се възмутиш. ЛейдиБляк, не беше ли модератор, поне престорено можеше да се възмути. Какви камъни хвърлям, коментирам действията, подлите действия, на играч, нищо повече. Като направя аз нещо подло, ще коментирате мен. Само че аз не съм подлец. Нито шовинист. Сигурно за ваше съжаление, защото иначе нямаше да ви соча с пръст. А аз ви соча. И ви се присмивам.
Или, дай да хвърляме кал по другия, за да личи по-малко калта върху гърбовете ни? Аз съм бил такъв, аз съм бил онакъв. Простотии. Крил съм се. От кого да се крия, от теб ли?? Изразявам позицията си и въобще не ме керти дали това ви харесва или не, тук е форум, пиша заради другите, които ще прочетат, то вие сте изпята песен.
Нерви нещо те налазиха..И хич не се криеш.. *hahaha* Не бил подлец - да бе..Не бил шовинист - вярно ли? Сочел с пръст..Присмивал се...И кой това - г-н мишле анонимник...С маркираното в червено съм съгласен на 100%..По добре не бих те обрисувал... *ok* П.П Теб какво да те коментираме - ти си г-н Никой..Някой да е виждал играч с такъв ник в играта?! *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #147 -: Май 31, 2009, 02:13:05 »

Не хвърляй кал по другите. Уцелиш или не, ръцете ти ще останат мръсни...
Позамисли се над това...

Едно е да хвърляш кал, друго е да коментираш действия. Аз не съм като теб, съвсем не съм, подписа ми го доказва. Ти искаш да си добричка с всички, ако Джибри пръдне, ще му кажеш колко хубаво мирише, но всъщност си един лицемер, нямаш собствена позиция, а дори да имаш, я криеш, за да не влезеш в конфликт с някой, да не би да не те харесат. Това ти е голямата болка, ами ако не те харесат, дори за миг, ами ако някак имат някакво минималничко лошо чувство за теб, леле, тогава е страшно. Нима наричаш ти правилно играч да се забие нарочно в друг за да го тика във военната класация?Huh? Тук за това си говорим, за това. Ти защитаваш ли това или не? Да или не? Имали право това, имали право онова, къде е екипа да ги тръкне такива, както ги триеше по-рано. Нямат право да пречат на удоволствието на другите играчи, нямат право, не могат да се разбиват нарочно, така съсипват играта, затова преди такива екземпляри бяха наказвани. И аз само тук се възмущавам на постъпката им, нищо повече. Нито съм играл тази ера, нито съм по някакъв начин засегнат от класирането, нито нищо. Просто такива постъпки трябва да се критикуват, трябва да се заклеймяват. Не ми разпрявай шегички празни.
А червения преди няколко дни щеше да ме псува, или как го написа, да ми тегли една. Големи играчи, голямо нещо, голяма доблест, голямо чудо.
Раздал съм оценки, да. Ама не кой какъв е, а какво е направил. Джибриля постъпи подло, като се разби нарочно миналата ера, не знам дори колко пъти. Джибриля не постъпва коректно, като пречи на удоволствието на другите играчи. Ахила и БГ... нещо си публикуваха в този форум мнения, които в своята основа са шовинистични или създават такова впечатление. Което за мен е гнусно. Аз реагирах. Кои сте вие да ми държите сметка???
Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
Demoniko
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #148 -: Май 31, 2009, 02:18:15 »

Нерви нещо те налазиха..И хич не се криеш.. *hahaha* Не бил подлец - да бе..Не бил шовинист - вярно ли? Сочел с пръст..Присмивал се...И кой това - г-н мишле анонимник...С маркираното в червено съм съгласен на 100%..По добре не бих те обрисувал... *ok* П.П Теб какво да те коментираме - ти си г-н Никой..Някой да е виждал играч с такъв ник в играта?! *pardon*

Вземи изкарай един опреснителен курс по български, пък тогава тръгвай да модерираш. Сега става ясно защо циклиш се в кръг: просто не разбираш по-голямата част от това, което четеш. Нищо. Не се притеснявай. И хората в неравностойно положение са хора, няма нищо.
Още не разбирам връзката между това "кой съм аз" с това, което коментирам. Аз съм г-н Никой, добре, съгласен съм. Е, и? И какво променя това? Променя ли факта, че Джибри се разби нарочно? Не. Променя ли факта, че има некоректно отношение към чужденците в свят едно? Не.
Соча те с пръст и ти се присмивам. На Джибри също. И на Червендалестия. Въобще тук сте се събрали все отбор юнаци.
Активен

Предпочитам да бъда мразен отколкото да съм безличен.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #149 -: Май 31, 2009, 02:23:33 »

Едно е да хвърляш кал, друго е да коментираш действия. Аз не съм като теб, съвсем не съм, подписа ми го доказва. Ти искаш да си добричка с всички, ако Джибри пръдне, ще му кажеш колко хубаво мирише, но всъщност си един лицемер, нямаш собствена позиция, а дори да имаш, я криеш, за да не влезеш в конфликт с някой, да не би да не те харесат. Това ти е голямата болка, ами ако не те харесат, дори за миг, ами ако някак имат някакво минималничко лошо чувство за теб, леле, тогава е страшно. Нима наричаш ти правилно играч да се забие нарочно в друг за да го тика във военната класация?Huh? Тук за това си говорим, за това. Ти защитаваш ли това или не? Да или не? Имали право това, имали право онова, къде е екипа да ги тръкне такива, както ги триеше по-рано. Нямат право да пречат на удоволствието на другите играчи, нямат право, не могат да се разбиват нарочно, така съсипват играта, затова преди такива екземпляри бяха наказвани. И аз само тук се възмущавам на постъпката им, нищо повече. Нито съм играл тази ера, нито съм по някакъв начин засегнат от класирането, нито нищо. Просто такива постъпки трябва да се критикуват, трябва да се заклеймяват. Не ми разпрявай шегички празни.
А червения преди няколко дни щеше да ме псува, или как го написа, да ми тегли една. Големи играчи, голямо нещо, голяма доблест, голямо чудо.
Раздал съм оценки, да. Ама не кой какъв е, а какво е направил. Джибриля постъпи подло, като се разби нарочно миналата ера, не знам дори колко пъти. Джибриля не постъпва коректно, като пречи на удоволствието на другите играчи. Ахила и БГ... нещо си публикуваха в този форум мнения, които в своята основа са шовинистични или създават такова впечатление. Което за мен е гнусно. Аз реагирах. Кои сте вие да ми държите сметка???
Принципно съм съгласен с теб..Разбиванията в края на ерата изкривяват класациите...До известна степен бих се съгласил и със забележките по мой адрес за националистически изказвания..Друго имах впредвид но може би грешно се изразих..Както и да е..Който ме познава знае що за човек съм и че крайностите не са ми присъщи...Толкова от мен...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!