Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:06:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мечти относно форума...  (Прочетена 6978 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Haho
Редник
*

Karma: +24/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #30 -: Юни 08, 2011, 22:13:54 »

Мечтата на роба - пазар, където може да си купи господар.  *SMOKE*
Активен
strast i seks
Гост
« Отговор #31 -: Юни 08, 2011, 22:21:36 »

На мен пък ми е мъчно, когато в така наречените теми за раздумка с приятели има обиди към потребители, които се подминават.  Cool
Виктория нека само да ти кажа че и ти самата доста пъти(както и аз) сме обиждали..според твойте думи ти е мъчно..защо тогава не се опиташ да смекчиш тона и да не търсиш с кой да си почесаш езика само защото не ти е кеф?
Освен "Тайфун с нежно име" и Румен( Bluebeard) е с наказание и то защото си позволи да изкаже мнение без конкретика,мнение което би могло да се тълкува и като самообидата. Защо,защо,защо....отговор няма да научим,заминаваме си един по един само защото сме се изказали..
Активен
Haho
Редник
*

Karma: +24/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #32 -: Юни 08, 2011, 22:22:59 »

Всеки си мечтае да присъства на тържеството на своите идеи.  *stop*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #33 -: Юни 08, 2011, 22:32:16 »

Виктория нека само да ти кажа че и ти самата доста пъти(както и аз) сме обиждали..според твойте думи ти е мъчно..защо тогава не се опиташ да смекчиш тона и да не търсиш с кой да си почесаш езика само защото не ти е кеф?
Освен "Тайфун с нежно име" и Румен( Bluebeard) е с наказание и то защото си позволи да изкаже мнение без конкретика,мнение което би могло да се тълкува и като самообидата. Защо,защо,защо....отговор няма да научим,заминаваме си един по един само защото сме се изказали..

Всеки си носи отговорност за постъпките, но много малко умеят да застават зад думите си, ето това е малката разлика. В този форум съм ЕТ и не искам да си "чешам" езика, с който и да е от Вас. Не ме кефите. Или ще го кажа по друг начин. Не ми харесва отношението ви един към друг и то това, че за една игра, вместо да се обиждате за стила на игра, го правите с обиди към реалните субекти, които седят зад тези асс и които дори не познавате. Дори и тази тема, която ти отвори е двулична, защото точно това "шеговито настроение", за което се бориш е един инструмент за ирония към другите. Нима нямаше тема за 18+ която отново беше твое авторство, какво друго имаше като съдържание там освен "пролетния нагон", който излизаше от нормите на моралното и се вливаше във вулгарни постулати, за които протестираш в тази тема. Е кое е истината?
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #34 -: Юни 08, 2011, 22:36:08 »

Всеки си носи отговорност за постъпките, но много малко умеят да застават зад думите си, ето това е малката разлика. В този форум съм ЕТ и не искам да си "чешам" езика, с който и да е от Вас. Не ме кефите. Или ще го кажа по друг начин. Не ми харесва отношението ви един към друг и то това, че за една игра, вместо да се обиждате за стила на игра, го правите с обиди към реалните субекти, които седят зад тези асс и които дори не познавате. Дори и тази тема, която ти отвори е двулична, защото точно това "шеговито настроение", за което се бориш е един инструмент за ирония към другите. Нима нямаше тема за 18+ която отново беше твое авторство, какво друго имаше като съдържание там освен "пролетния нагон", който излизаше от нормите на моралното и се вливаше във вулгарни постулати, за които протестираш в тази тема. Е кое е истината?
Слагането на всички под общ знаменател също е обида към реални субекти..Затварянето на всички теми или изтриването им слага хора които са спазвали и тон и правила наравно с тези които са ги нарушавали...Има една реплика от историята казана при завладяването на Йерусалим от християните - "Избийте всички , Господ на небето ще ги раздели" Не ми се иска да вярвам , че подобен примитивизъм има почва днес.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #35 -: Юни 08, 2011, 22:37:31 »

Само гледай...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #36 -: Юни 08, 2011, 22:43:27 »

Като няма хляб - ще ядеме пасти и тва е.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
strast i seks
Гост
« Отговор #37 -: Юни 08, 2011, 22:45:15 »

Всеки си носи отговорност за постъпките, но много малко умеят да застават зад думите си, ето това е малката разлика. В този форум съм ЕТ и не искам да си "чешам" езика, с който и да е от Вас. Не ме кефите. Или ще го кажа по друг начин. Не ми харесва отношението ви един към друг и то това, че за една игра, вместо да се обиждате за стила на игра, го правите с обиди към реалните субекти, които седят зад тези асс и които дори не познавате. Дори и тази тема, която ти отвори е двулична, защото точно това "шеговито настроение", за което се бориш е един инструмент за ирония към другите. Нима нямаше тема за 18+ която отново беше твое авторство, какво друго имаше като съдържание там освен "пролетния нагон", който излизаше от нормите на моралното и се вливаше във вулгарни постулати, за които протестираш в тази тема. Е кое е истината?
Не ми казвай,че ти когато седнеш да пиеш кафе с приятелки не споменаваш думата секс.Не мисля,че има човек,който когато се загови с приятели също не я споменава. А и не мисля,че във въпросната тема бе направено нещо нередно,даже напротив за 1-и път от доста време цареше една еуфория,забравихме кой с кого воюва и се смяхме...И ще те помоля да не ме анализираш,не смятам че си в това право,нито си компетентна за тази дейност. Написах съвсем приятелски предишния си пост,без да те нападам,нали?
Норма....  морал....това е доста обширна материя върху която би могло доста да се спори,но не мисля че темата е точно за това,нито бих искала да натоварвам другите потребители,четеики надпреварата коя от нас колко повече неща ще намери из гугъла.
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #38 -: Юни 08, 2011, 22:47:56 »

1) В играта има директна връзка с представител на поддръжката по време на работното време.
2) Винаги е възможно проблемът да се опише и да се изпрати към функциониращата поща на поддръжката.
3) Има секция "Задай въпрос" в самата игра.
4) Има помощни страници като "Как да играем".

Всяко едно от тези неща е изнесено извън форума. Нужен ли е той вече изобщо?

П.П: Ubisoft, EA Phenomic (част от EA Games) и други големи играчи в бранша също разполагат с тези инструменти (дори 24/7), но такива действия в разделите от Общи приказки няма. Не че си нямат общност и реклама във FB и другите социални мрежи, както и по редица сайтове. Но се държи на всичко, което може да помогне за развитието на общността в играта.
П.П.2: Нарушения има и по международните форуми, примерно в теми като: is IO dead for older players?, GSFTP, My opinion on IO, Where are all the old players?
П.П.3: Склонен съм да допусна, че е станало някакво недоразумение и вероятно никой от нас не е разбрал новината правилно, тъй като всички опити да се разтълкува досега водят само до (надявам се) погрешни изводи.
П.П.4: Аз пък си мечтая да се намери компромисен вариант.
« Последна редакция: Юни 09, 2011, 10:59:40 от Sheremetev » Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #39 -: Юни 08, 2011, 22:49:36 »

Ха ха ха....   Grin
Доста се посмях, може би защото не посещавам отдавна "така наречения" форум. Няма да е лошо, някои хора да си сменят дилъра, но все пак здравето си е тяхно, да си го третират както щат.
Да добавя - ако някой му се занимава може да ме тривне, както от форума, така и от играта, която пак заиграх, да се чудя на акъла си!  Господин Крум знае как...  Grin
Иначе - с риск да не бъда разбран правилно от уважаемия Отон, но да си кажа: демокрацията е дъвка за наивници!
Активен

Cerber
Гост
« Отговор #40 -: Юни 08, 2011, 22:58:36 »

успя да вбесиш всичкото С.М.
Е, дойде време да се извиня. Предлагам да ме хвърлят на прасетата и да се свършва. Както в доброто старо средновековие.
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #41 -: Юни 08, 2011, 23:19:58 »

Как сте, един месец, че и нещо не бях влизал тук и кво да видя всичко отива към коша...... мъже, жени, мечти......... като не върви играта, и форума не върви.......... предлагам, спирате първо форума, после играта и излизаме в градинките или парка, и почвате шах, табла, карти или игри с децата, или кой квото му се иска,  аз така правя вече месец и се чуствам добре.... не добре, чуствам се супер добре....  хайде наздраве  *beer* *beer* *beer* , че утре и виртуалното наздраве ще е забранено.
Активен

щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #42 -: Юни 08, 2011, 23:27:56 »

С интерес следя темата.
Признавам си! Аз също съм прекрачвал границата на добрият тон, но съм го осъзнавал ако не в момента на публикацията, то със сигурност на по-късен етап или поне се надявам, че е така. Но да се ръсят косвени обвинения, въз основание на личния интерес, без да си се замислил дали и ти не си допринесъл за това положение е леко казано несериозно. Поставен в положение да съм част от знаменател, с неясна стойност за мен, мога да се замисля за моята част от депозита, и четяйки това правя. Но в темата освен мечти има и доста от помията, която всеки твърди че не иска да чете .. но все някой я пише.  Huh? Не знам нито кой, нито защо.
Слагането под общ знаменател не се вписва и в моя светоглед, но ако някой е решил да си промени отношението в тази посока, то си е негова работа, позитивите и негативите също ще са негови. Ако не ми харесва на мен, то със сигурност няма в стремежа си да се махна от числителя, да доказвам, че принадлежа на знаменателя. На мнение съм, че трябва да се наказват само виновните, според вината им, ако и когато има такива. Ако покрай сухото изгори и мокрото .. ще остане само пепел!
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #43 -: Юни 08, 2011, 23:32:12 »

Понеже много се размечтахте, след 48 часа ще мечтаете да има отключена тема, в която да се изявявате. *pardon*
пфффф...... много неща си писала в тази тема, надявам се, че си осъзнала колко си се изложила.....

пп. Отоне ако смяташ, че казването на истина или гледна точка, е обида, накажи ме, изтрий ме и ми е все тая.... но жените и мъжете са равни, така поне казват жените..... *rose*
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #44 -: Юни 09, 2011, 07:35:09 »

Еееееех мечтииии.... Някои си мечтаят за форум, други за почивки... И май тез дето си мечтаят за почивки искат да затрият форума на пук на другите. Едни ще сме на моренце, други на планина, а трети ше оправят бъгове покрай световното. Е, приятно изкарване на всички. *beer* *beer* *beer*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!