Imperia Online България  
Септември 28, 2024, 23:46:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: раэбиване  (Прочетена 16290 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #60 -: Май 24, 2009, 06:09:40 »

На мен Золофт не ми требе, аз съм на Серопрам, който комбинирам с мощни количества Феварин и Серокаст. Става страшна комбинация, в едрати еуфорията изпадам, анфетамините да ми ядат г...!~~!
Ти си ми новия фармацефт Grin Честита победа на Kandaon и Lafs за мен те са фаворитите тази ера във военната класация и честно заслужили признание *bravo*
Активен
moby
Гост
« Отговор #61 -: Май 24, 2009, 11:20:22 »

Ти си ми новия фармацефт Grin
Ъъъ , само фармацеВт ли искате да Ви стане ?
Активен
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #62 -: Май 24, 2009, 12:40:57 »

правописните грешки са страничен ефект на горепосочените медикаменти Smiley
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #63 -: Май 24, 2009, 13:36:16 »

Тъжна работа...Както и да се погледне в темата  заставам на страната на опонентите си в ерата..И Дончил е прав и Саднесс..Тъжно...Да гледаш играчи дето я играят тая игра ери наред да се борят със зъби и нокти и измами за класацийки ..Жалко..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
moby
Гост
« Отговор #64 -: Май 24, 2009, 13:48:17 »

правописните грешки са страничен ефект на горепосочените медикаменти Smiley
любофф , и поздрави от Тинкоффф  Tongue
Активен
Mastera
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #65 -: Май 24, 2009, 17:43:55 »

Ти си ми новия фармацефт Grin Честита победа на Kandaon и Lafs за мен те са фаворитите тази ера във военната класация и честно заслужили признание *bravo*

Само ги попитай,ако незнаеш,по колко пъти и двамата се разбиха в CrishtiaN Grin Grin Grin
Активен
kandaon
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #66 -: Май 24, 2009, 22:48:52 »

  Здравейте...
Ако искате четете, ако искате недейте...
Играя от скоро. Причините, поради които почнах да играя, и играя империята са лични...няма да ви занимавам с тях. Повечето от вас играят отдавна. Тази ера имах време да играя, и реших да играя. Не съм се стремял към първото място, исках само да взема голямата звезда. Но когато започнах да атакувам, се оказа, че съм в десетката.
Аз лично играя за военни и за доблест... на около 90 – 100 хиляди нетни. Мисля, че това е оптималното. Не искам да ангажирам никого с мнението си...нито се правя на велик играч.
 Разбира се, необходимо е да отделяш време, и то доста...и не по-малко важно е да имаш късмет... Е, тази ера ги имах и двете.  
 Та както споменах, играя си аз...атакувам си... и в един момент се оказвам в десетката...
След още малко усилия, 7-ми... И започнах да очаквам атаки към мен, за да ме сринат...
А все още играчите пред мен бяха далече... После бяха сринати „natplaner” , „bombata” , „robbruce” и те излязоха в мод, за да възстановят армиите си... Както казах имах късмет...
А аз продължавах да си атакувам, и да се стремя да съм постоянно в играта за евентуални атаки към мен... Разбира се кандидати имаше... нормално...                             
„lafs” ме атакува, но щеше да загуби и се върна.. в интерес на истината и аз го дебнех него... и изчаквах да проведе тежка битка, за да го атакувам...
 Както и да... и след това се случи срива... и както казах имах късмет... Smiley
Но някои нямаха... да се надяваме, че GM-тата вече ще спират своевременно атаките при такава ситуация...
„lafs” ,  благодаря, че не се отказа и реши да довършиш ерата... и то с честна борба...
„crishtian”  бе на над 170 хиляди точки, а там мисля че по-трудно се намират противници, които да издебнеш и да биеш... Въпреки, че на високите точки, с една победа вземаш доста военни...
 Така, че при създалата се ситуция – с разбитите армии на „robbruce”, „bombata” и „natplaner” ,  и унищожената армия на „lafs”, след срива…   за мене „crishtian” щеше да завърши на първа позиция...
 Разбира се, отчитах, че и „bgbpc” и „mastera” започваха да трупат доста военни и приближаваха доста бързо... доколкото виждах с честни битки – много изгубени нетни, трупаха доблест, победите им в защита си бяха както преди битките им...
„lafs” стана след удара от срива и почна да трупа армия... за да атакува... Още веднъж изказвам благодарност и възхищение...
Т.е. играта стана доста интересна, поне според мен...
Имаше я тръпката, дали като се логнеш, ще си спечелил битката, където си бил пратил армията си... дали някой не те е издебнал и не те е разбил, докато си пиеш биричката някъде на открито...
Изпитваш удоволствие от самата игра...
И все още всичко беше честно и достойно... разбира се.
А не щеш ли, „crishtian” взе че излезе в мод. „robbruce” – в мод... „lafs” възстановяваше армията си...
И аз се оказах първи... Smiley
И разбира се направих две глупости...
Един не беше влизал от около 12 часа, и въпреки че го бях ограбил предния ден, в същата провинция – 7ца , без армия... разпределих си армията и я пратих към всичките му провинции / хем пазех армията да не ме спайват, хем злато за хазната / ... Оказа се, че съм пратил требучети колкота да съборя 6-ца... и разбира се загубих... И въпреки че измъкнах доста злато от другите му провинции, все пак регистрирах първата си загуба в нападение...
А дотогава само „robbruce” и аз нямахме загуби в нападение...
Втората глупост – касичка... Бях пратил паладини, вместо гвардейци.... /недоглеждане = тъпа работа/ и загубих около 2 000 паладина... И регистрирах  и втората си загуба в атака...
Възстановявах два дена армията... и пак в атака...
А все още бях първи... Smiley  , но и колегите не спяха... Атакуваха и трупаха военни...
И все още всичко си беше нормално...
Но изведнъж както си проверявам кой докъде се е докарал...
И виждам, че „mastera” трупа победи в защита... за около 20-тина минути беше качил с 3 победи и беше избил около 110 хиляди вражески войници...
И така се почна....
Аз лично доколкото съм гледал, мисля че той започна пръв... /може и да греша/
Нямам нищо против него... нямам нищо против съюза му...
Дори симпатизирам....   / графа „приятели” / .
След него и „crishtian” започна, за да не остави някой да  спечели по този начин.../така поне си мисля/.
И изведнъж като че ли всичко загуби смисъл... всичките усилия, разбираш че са били напразни... става ти кофти, меко казано...хваща те яд...
Всеки си има причина да играе по-един или друг начин... всеки сам решава за себе си...
„mastera” каза в един свой пост, каква е била идеята му... Разбирам... Негова воля... каквото е решил, направил го е... Аз не мога да съдя...а и не го съдя...
Аз лично имах предложения да се разбиват в мен...но тактично отказах... Казвам тактично, защото ако някой тръгне да се разбива в теб... не може да му върнеш армията и да го спреш...той просто се разбива... Благодаря на тези хора, че не се разбиха в мен...щях да изляза от играта и да не вляза до края на ерата...
 Та ето стигаме и до мойте действия накрая...
Става дума за последния ден...
Та това мисля , че дава отговор на „gergancheto”… Не съм аз за поздравления... други са... аз завърших ерата не дотам достойно... ПРОСТО МЕ ХВАНА ЯД ЗА ПОЛОЖЕНИТЕ УСИЛИЯ...
 Аз лично се разбих в „crishtian”…причината я споменах по-горе – за да не допускам някой да печели по-този начин / “mastera”/ ...така мислех , че няма да се допусне такава победа... / пак повтарям, че според мен „mastera” започна първи... може и да греша.../
  Цялата си армия в една атака... удрям точно една минута преди 00,00 h. Когато ми казаха че свършва ерата... На сутринта видях че май повече съм му навредил отколкото помогнал... бях му избил доста армия... и ако бях пратил повече требучети, щях да го бия...    3 – та загуба в нападение...
На сутринта разделих на две армията и пак разбиване...
Така  загубите ми в нападение станаха 5...
Бих се разбил в „mastera”, ако мислех че другия бе започнал първи... Едно, че ми беше по-наблизо... Второ, че споменах за графа „ приятели”...
И после си пращах редовни атаки за военни точки към близки цели... и понатрупах малко...
Имам и нагласена битка в защита... спечелих около 150 военни точки...и около 2 доблест...  имаше главно тежка армия...   но целта му според мен беше, да не се разбивам повече в „crishtian”... не можеше да знае че повече нямаше да се разбивам
Не бих приел битката, но разбрах един един факт, който няма да споменавам...
Затова приех да се бия с него... а и армията ми тъкмо щеше да се върне от атака и след това да я пратя пак в атака... нали ерата се очертаваше да е безкрайна...  Smiley
След това наистина ги пратих към един наблизо за военни, но май прекратиха тогава ерата по средата на битката, защото не можах да разбера как така съм загубил на 60 морал... като на калкулатора ми дава победа на 77 морал...и нямаше как да загубя... а и не ми отчете военните точки...
Та ето равносметката...
Към 800 победи в атака...5 загуби в атака / 3 от яд /... 4 победи в защита / от които 1 е подла / , другите си ги спечелих честно..... и не знам колко загуби в защита... Доста чужда армия съм избил.Разминах се от разбиване на армията пред крепоста ми
 / късмет/...
Като цяло стана интересна игра... до 2 дни преди края... тогава всичко отиде по дяволите...
За мен играчите, които заслужават челното място във военната класация са:
 „ROBBRUCE”
 „BOMBATA”
 „NATPLANER”
 „LAFS”
 
 Поздравления, възхищение и поклон...
 За мен беше чест и удоволствие да наблюдавам играта Ви...
 Опитах се да Ви бъда достоен противник...

 Бих сложил и „crishtian” – ако мотивите му за нагласените битки са били, да не допусне някой да печели по-тоя начин...
Поне моите мотиви, да се разбия в него бяха такива...

ПП : Не се правя на велик играч...нито се опитвам да бъда... / за тези, които веднага ще       скочат с въпроса, ти пък кой си и на какъв се правиш /


Ето и няколко предложения към дамите и господата, GM –та… / не претендирам да са мои предложения, предполагам вече някой ги е предлагал/ :
1.   Да се определят правилата при срив... спиране на атаки за 12 часа... / това вече сте го коментирали /
2.   Да се вземат по 10 точки доблест, при опожаряване...така практикуващият тази атака, като понатрупа повечко и тръгне с много минус, ще започне да се замисля за опожаряване  / мисля, че повечето от играчите не приемат опожаряването /
3.   Да стават достояние докладите от битките през последната седмица на играчите в челната петица... веднага след завършване на ерата... или 24 часа след битката
      / това мисля би предотвратило до известна степен нагласените битки /
4.   При нагласени разбивания, да се отнемат военните точки, натрупани по този     начин...


Благодаря за търпението и усилието да изчетете този пост...
Не го пускам в нова тема, а в темата за разбиванията...
Активен

Gloria victis... /Слава на победените.../
Plambo
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #67 -: Май 25, 2009, 07:46:30 »

kandaon хубаво е , че взе отношение и ти по този въпрос.Аз няма да коментирам изказването ти тъй като всеки си има право на мнение.Само искам да те попитам и не само теб, Как модераторите ще преценят кое разбиване е нагласено и кое не.Лесно се сипят обвинения, но трудно се доказват.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #68 -: Май 25, 2009, 10:05:36 »

kandaon хубаво е , че взе отношение и ти по този въпрос.Аз няма да коментирам изказването ти тъй като всеки си има право на мнение.Само искам да те попитам и не само теб, Как модераторите ще преценят кое разбиване е нагласено и кое не.Лесно се сипят обвинения, но трудно се доказват.
Еми редно е като някой в последния ден има доста победи в защита, просто да му драснат всички военни и да не фигурира никъде. Измамници има и винаги ще има, но те никога няма могат да се сравняват с другите.
П.П. Миналата ера играх в свят 2 заедно с Морисън и знам, че той водеше през цялата ера почти по военни и накрая и я спечели - ЧЕСТНО. Но той сигурно просто не се е нуждаел от подкрепа в края на ерата, защото цяла ера го е можел и го е правил.
Активен
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #69 -: Май 25, 2009, 10:17:51 »

Еми в последния ден доста хора си разбиват армийте в случайни хора.Значи ако много хора са си харесали един и същи човек съвсем случайно и са се разбили в него защо да му ги трият военните точки.
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
gogoght
Гост
« Отговор #70 -: Май 25, 2009, 10:21:18 »

Еми в последния ден доста хора си разбиват армийте в случайни хора.Значи ако много хора са си харесали един и същи човек съвсем случайно и са се разбили в него защо да му ги трият военните точки.
Дааам... и един мармот там си завивал шоклада в станиол  *freak* *freak* *freak*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #71 -: Май 25, 2009, 10:34:16 »

Еми в последния ден доста хора си разбиват армийте в случайни хора.Значи ако много хора са си харесали един и същи човек съвсем случайно и са се разбили в него защо да му ги трият военните точки.
Имаше един виц по повода. Действието се равива в съда и викат обвиняемия да даде показания защо е убил с нож човек в трамвая. И той казва, г-н съдия стана неволно, белех си аз салама и трамвая рязко спря и горкия човечец загуби равновесие и се набучи на ножа ми.............. и така 42 пъти.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #72 -: Май 25, 2009, 11:19:52 »

Поне за хората които играят ИО от доста време е ясно като се види даден доклад нагласена или не е дадена битка...Иначе за миналата ера в 2 и победителя в нетната / Електра / и във военната / Морисън/ си взеха класациите без никакви уговорки и измами..Играх там и го твърдя на 101%..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #73 -: Май 25, 2009, 12:20:47 »

Поне за хората които играят ИО от доста време е ясно като се види даден доклад нагласена или не е дадена битка...Иначе за миналата ера в 2 и победителя в нетната / Електра / и във военната / Морисън/ си взеха класациите без никакви уговорки и измами..Играх там и го твърдя на 101%..
Щом ще вкл всички искам да спомена и Лейдифлейм, която също без нито една нагласена битка спечели класацията по доблест и ни накара да се гордеем с нея. И аз играх миналата ера и даже накрая се опитах да взема първото място на Електра от нея, но това не беше нагласено, а просто разбрах, че в даден свят сме били противници. Честито на всички, които достойно и честно са спечелили дадени класации, а за другите щом това ги удоволетворява нека са щастливи.
Активен
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #74 -: Май 25, 2009, 14:07:48 »

Победителите не ги съдят. [:-}
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!