Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:53:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рекордите-те са затова,за да бъдат подобрявани  (Прочетена 11942 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #15 -: Май 19, 2009, 20:06:41 »

и аз имах удоволствиято да поиграя с 6i6o  доста месеци при това  Wink невероятен играч наистина ,но кофти играчи беха събрали в съюза а и ми се наложи да ги оставя в не много удобен момент.....евала за играта ти пич наистина  *ok*
« Последна редакция: Май 19, 2009, 20:18:53 от djibril » Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #16 -: Май 19, 2009, 21:59:56 »

нещо пак не се виждат сградите и проучванията, не знам защо, ама са нещо много малки  Undecided
Активен
JinKazama
Сержант
**

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 88



Профил WWW
« Отговор #17 -: Май 20, 2009, 07:47:42 »

Здравейте. Здрасти и на теб 6i6o Smiley В началото на ерата в 8-ми свят бяхме съюзници с 6i6o, но след известно време нещата се завъртяха така, че вече не можех да играя империя. Разпродадох войската и напуснах Temple. Преди една-две седмици обаче се сетих за играта в 8-ми свят и реших да вляза да поздравя моите бивши съюзници. Бях изумен от това какво е постигнал 6i6o и реших да направя скрийншот на това което видях. Тъйкато виждам че 6i6o не е успял да постне скрийншот ще си позволя да публикувам тука моя скрийн . Надявам се, че 6i6o няма да има нищо против Smiley

« Последна редакция: Май 20, 2009, 10:29:45 от JinKazama » Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #18 -: Май 20, 2009, 10:19:24 »

 *YAHOO* *YAHOO*
Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Май 20, 2009, 11:04:06 »

Абсолютният рекорд по нетни точки на DimDragon от миналата ера падна отдавна и бе подобрен от доста играчи.Тук е мястото да споделите своите лични рекорди или забелязани такива във играта през тази ера Smiley Ето,аз ще ви споделя за най-високото ниво военна медицина,която съм виждал,притежание на mareshalhk-a именно 22+8,т.е при победа възстановяването е 92%

 *xxx* *xxx* *xxx* ии тоя дим драгон не спря да подобрява рекордите Embarrassed не може се вредя вече от него  *freak* *freak*   поздравления  bgflag
дармон ти да  не отказа и ти класиката и влезе в новите светове  ;D
Активен

Age of Extinction
duralumin
УМРИ ПРАВ НЕ ЖИВЕЙ НА КОЛЕНЕ
Капитан
****

Karma: +65/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 298


$$$$$$$$$$$$$$


Профил
« Отговор #20 -: Май 20, 2009, 16:10:18 »

Уау ... браво на момчето.  *xxx*
Активен

enjoy the silece
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #21 -: Май 20, 2009, 17:16:32 »

няма такова фермерсто заклевам се според мен фермер си е 4иста обида
Активен

psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #22 -: Май 20, 2009, 17:35:33 »

няма такова фермерсто заклевам се според мен фермер си е 4иста обида
А ти не се меси където не разбираш, виждал ли си фермер с толкова медали или военни точки ?? Смятам че общо за всичките ти ери в ИО нямаш толкова и от двете за това спри да приказваш глупости. Има огромна разлика от чист фермер , до войн който знае как да си направи икономиката . Личи си колко си Номер 1  Cry Cry
Активен

darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #23 -: Май 20, 2009, 18:59:06 »

хмм,ето малко скрийнове,относно фермерството Grin
Активен
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #24 -: Май 20, 2009, 19:06:18 »

ето ми сградите:

а това са ми проучванията:
Активен
cvetko_cv
Сержант
**

Karma: +19/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #25 -: Май 20, 2009, 19:11:46 »

Искам да поздравя всички играчи които играха в саюза Temple и най вече 6i6o с който направихме една чудесна ера в свят 8 , браво брат рекорда на тоя етап мисля че е уникален , искам да пожелая на всички играчи успех през новата ера  [:-} а на всички останали дерзайте летвата е много високо  Tongue
Активен
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #26 -: Май 20, 2009, 19:11:55 »

а това е отговора ми на това,че съм "фермерствал":

ако е така,нямаше да завърша първи по военни точки и медали
Активен
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #27 -: Май 20, 2009, 19:17:16 »

Благодаря,Цветко! Поздравления и за тебе..В последните дни успя да измъкнеш под носа ми първото място по доблест ;)Честито!..Нека да отдадем дължимото и на другия български съюз NoName-поздравления и за тях!
Активен
moby
Гост
« Отговор #28 -: Май 20, 2009, 20:10:32 »

А ти не се меси където не разбираш, виждал ли си фермер с толкова медали или военни точки ?? Смятам че общо за всичките ти ери в ИО нямаш толкова и от двете за това спри да приказваш глупости. Има огромна разлика от чист фермер , до войн който знае как да си направи икономиката . Личи си колко си Номер 1  Cry Cry
Той е номер 1 , ама базирано на какво !?!
Активен
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #29 -: Май 20, 2009, 20:13:29 »

Ще направя един кратък анализ на играта си.Общо взето започнах ерата с мисълта да подобря рекорда по нетни точки на DimDragon от предната (8-месечна) ера-бях сигурен че ще го подобря,все пак разполагах с 4 месеца повече от него.Да не забравяме,че като проработи банкерството,това много помогна на мнозина играчи,които генерираха милиарди-аз също не съм изключение.Факт е че съм внесъл в съюзната каса над 1,5млрд злато мисля...По едно време разполагах с над 2млрд. злато във столицата-не е хвалба,могат да го потвърдят тези които играха с мен.Добре,че ограничиха банкерството до 38,4млн,че иначе не се знае до какви стойности щяха да хвръкнат съюзните ни проучвания,понеже по това време около 4-ма играчи от нашия съюз имаха около 1млрд и повече.През повечето време на играта съм бил на поста Изследовател,а това ми помогна да колонизирам всичките си провинции на 8-я месец(по-бързо от всички,които са го правили в дългите светове).А и медицината ми не е изоставала с развитието ми(30 в края на ерата,заедно със съюзната).В комбинация с 40-то ниво хамбари навсякъде ,20-то ниво на казармите-леко се вади по 500-600к елитна армия на седмица.Искам да обърна внимание на факта,че наистина(както пише в ръководството) дипломацията е много важен фактор,както за отделния играч,така и за съюза като цяло.Контактите ми с другите играчи ми дадоха важна информация за враговете и приятелите ми.Като особено голяма собствена победа в това отношение мога да определя,сливането на Temple със бившия съюз на cvetko_cv.
 Oбщо взето на върха е много самотно,както се видя от скрийна на "статистика-играчи",имам само 3-ма играчи в обхват които да атакувам(единия е от моя съюз *hmm*),а в x5 oбхват са около 15 и пак половината са ми от съюза.Мисълта ми е че не мога да се сравнявам с играчите от 6 свят които са направили по 28-30 медала,но забелязах,че това са го постигнали с двойно,тройно повече битки от мене,а разликата е около 100к военни,както и доблестта-когато нападам някого почти винаги губя доблест и морал за атаката,а ако врага влезне и избяга-значи всичко е било напразно за мене Cry..Не искам да омаловажавам труда и постиженията на момчетата от свят6,далеч съм от тая мисъл,просто правя сравнение,а и да си призная нашата ера беше някак странно спокойна.
 Като заключение,мога да кажа че това не ми беше перфектната ера,но за 1 година не можеш да си пределно концентриран през цялото време.Не бях играл досега по правилата на версия4,но ги научих в движение,някои по гадния начин-чрез попляскване от други играчи,други чрез малко късмет:)
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!