Imperia Online България  
Март 19, 2024, 06:10:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рекордите-те са затова,за да бъдат подобрявани  (Прочетена 11861 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valantain
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #30 -: Май 20, 2009, 20:48:02 »

Благодаря,Цветко! Поздравления и за тебе..В последните дни успя да измъкнеш под носа ми първото място по доблест ;)Честито!..Нека да отдадем дължимото и на другия български съюз NoName-поздравления и за тях!
Благодаря брат но  вас трудно можеше да ви настигнем.Все пак май първи свършихме по нетни  Grin но не съм сигурен след войната(в която май ви бихме  Grin Grin Grin) с вас излезнах в мод че нямах време и не съм влизал от тогава
Активен
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #31 -: Май 20, 2009, 21:24:14 »

Darmon имаш ли нещо против да пообработя снимките, които си дал и да ги постна в темата "В името на рекорда", прекалено ти е голяма резолюцията на която си ги направил Smiley
Активен

6i6arkata
Гост
« Отговор #32 -: Май 21, 2009, 01:11:20 »

Браво!Наистина много добро постижение.  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #33 -: Май 21, 2009, 05:46:24 »

Darmon имаш ли нещо против да пообработя снимките, които си дал и да ги постна в темата "В името на рекорда", прекалено ти е голяма резолюцията на която си ги направил Smiley
н нямам нищо против,ще се радвам даже
Активен
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #34 -: Май 21, 2009, 05:49:37 »

Благодаря брат но  вас трудно можеше да ви настигнем.Все пак май първи свършихме по нетни  Grin но не съм сигурен след войната(в която май ви бихме  Grin Grin Grin) с вас излезнах в мод че нямах време и не съм влизал от тогава


Войната я спечелихте,но не и съюзната класация по нетни-със около 3млн. нетни бяхте след нас *ok*
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #35 -: Май 21, 2009, 11:04:48 »

много обаркващо ми стана на мен darmon ли е 6i6o или 6i6arkata *pardon*
и аз това го питах като влезнах в съюза им  Grin но 6i6o не е 6i6arkata  Smiley верно копа като 6i6arkata  и са от един отбор  Wink но немат нищо общо  Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
valantain
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #36 -: Май 21, 2009, 18:09:09 »


Войната я спечелихте,но не и съюзната класация по нетни-със около 3млн. нетни бяхте след нас *ok*
Вярвам както казах вече бях в мод  *pardon*
Активен
moby
Гост
« Отговор #37 -: Май 26, 2009, 23:20:22 »

и аз това го питах като влезнах в съюза им  Grin но 6i6o не е 6i6arkata  Smiley верно копа като 6i6arkata  и са от един отбор  Wink но немат нищо общо  Grin
И мен пита , дори  Tongue
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!