Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:59:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕКОРД ПО БЕЗЗАКОНИЕ , ПОДЛОСТ И МИЗЕРИЯ ОТ ЕБЕМ - ЛЕГИОН  (Прочетена 14942 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
expertoflove
еxpertoflove
Редник
*

Karma: +10/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Любовта, която сме дарили, ще притежаваме вечно !


Профил
« -: Май 16, 2009, 20:20:10 »

  *heart* Привет  на  всички  играчи  и  хора  ! *rose*  Круме ,  дъл  да  те  не  наричам  Страшний  ;D , кога  най - сетне  ще  намажеш  ските  на  ИО   скиора  ?   Grin  Думата  ми  алегория  е  за  наказание - редно  е  справедливостта  да  наложи  наказание  за  случилото  се  в  следващото  ми  словесно  сказание ...  wassup   Играем  си  ние  тази  игричка  и  съответно  воюваме  в  поредната   наша   войничка  Tongue  И  тук  се  отново  разля  мръсотия  фекална  от  към  бандата  толкова  смешна  ,  и  вече  толкова   много  с  мизерии  свои  банална  Shocked Електра  е  хубаво  маце  и  ...  сигурно  стройно  ,  но  ,  чрез   личния  неин  акаунт , тъпото  ,  жалко  и  плачевно - комичното   в  ИО   стана  само  още  по-многобройно !  Undecided Атаки  биват   пуснати  към  наши  играчи  от  към  тази  фея  ,  и  не  щеш  ли  -  оказва  се  ,  че  наглеждан  е  този  акаунт  от  подлеца   в  играта  и  от  злодея  !   Cry   --->       Обяснявам  сега  накратко  ,  следи  мисълта  ми  и  разумявай  я  , братко  !  Акаунтът  на  Електра  е   на   Легион  съюзен   член   ,  а  тук  се  вижда  ,  как  тя  става  ничия ,  докато  битката  мине  ,  военни  точки  те  така  не  губят  ,  и   всичко  отива  "по  дяволите" ,  или  по-точно   -  на  измамата  в  плен !!!  А  отдавна  известно  е  ,  че  самата  Електра  НЕ  играе  ,  тогава  ,  акаунта  кой   престъпно   наглежда  ,  редно  е  да  се  поразузнае  !  Значи  -  Легион   -  за  да  не  губят  точки  -  при  вида   на  мечовете  се  със  страх  обземат  и   с   нечестност  и  чрез  подлост  ИО   те  развалят  и  с  беззаконие  превземат !  *freak* *hahaha* 
« Последна редакция: Май 18, 2009, 13:06:46 от Krum » Активен

Любовта, която сме пропуснали да дарим, ще бъде завинаги загубена!
the_knight
Гост
« Отговор #1 -: Май 16, 2009, 20:29:15 »

Този доклад нямаш право да го публикуваш без мое съгласие - аз не съм съгласна!
И изобщо не ми намесвайте името - от няколко месеца не играя в бг1...
Активен
expertoflove
еxpertoflove
Редник
*

Karma: +10/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Любовта, която сме дарили, ще притежаваме вечно !


Профил
« Отговор #2 -: Май 16, 2009, 20:48:10 »

 МУЛТИАКАУНТИНГ    В   ЛЕГИОН  !!!!!!!!!!    ---->      Elektra
Trusted Member
Karma: +1155/-135
  • [-]
Неактивен

Публикации: 799

           Re: РЕКОРД ПО БЕЗЗАКОНИЕ , ПОДЛОСТ И МИЗЕРИЯ ОТ ЕБЕМ - ЛЕГИОН
« Отговор #1 -: Днес в 07:29:15 »   Цитат

Този доклад нямаш право да го публикуваш без мое съгласие - аз не съм съгласна!
И изобщо не ми намесвайте името - от няколко месеца не играя в бг1...  !!!!!!!!!!!!!!!

   
Активен

Любовта, която сме пропуснали да дарим, ще бъде завинаги загубена!
the_knight
Гост
« Отговор #3 -: Май 16, 2009, 20:53:11 »

Абе ти наред ли си с главата *hihi*
Активен
st_Michael
Archangel
Капитан
****

Karma: +213/-189
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


The Hand of God


Профил
« Отговор #4 -: Май 16, 2009, 21:02:47 »

леле тоя стомин...ще ме умори с тия рими...а чичко плам тия палки дали за мен ги гласи...че и на мен имате да си връщате...това бг1 е наистина е---си латино сериала...добре че има няма 20 дена и свършва...
Активен


IF YOU WANT TO LEARN HOW TO FLY,BETTER FIRST LEARN HOW TO KNEEL
the_knight
Гост
« Отговор #5 -: Май 17, 2009, 06:58:25 »

Наистина е като латино сериал и не само бг1 - всички бг-та *hihi*
Аз затова се отказах да играя там и си подарих акаунта, че имаше добра икономика и добра армия, ама гледам, не са я използвали както трябва и са й видели сметката Grin Ще си го взема май, че хич не ми харесва да гледам такива доклади дори да не съм играла аз тогава *scratch*

Много ми се ще впрочем съюзът Дефендър да дойдат да ги понатупам и в свят 2 международен, че с бг-та повече няма да се разправям Smiley А беше интересно - веене на бели гащи от съюз от двама човека(аз и Насе772), модове, молби за спиране на атаките, искане на помощ за нас двамата от по-силни съюзи, които обаче им отказаха (защо ли Grin ) и какво ли не още Wink
Та...скъпи Дефендър, каня ви официално там Cool


п.п. И бих била благодарна горният доклад да бъде изтрит от тази тема и от останалите й клонинги - както вече казах не съм съгласна да бъде публикуван - нито сега, нито след 7 дни.

« Последна редакция: Май 17, 2009, 07:16:57 от Elektra » Активен
XEPO
Сержант
**

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #6 -: Май 17, 2009, 10:44:03 »

Наистина е като латино сериал и не само бг1 - всички бг-та *hihi*
Аз затова се отказах да играя там и си подарих акаунта, че имаше добра икономика и добра армия,...


Е за това сме на тва дередже... Ама като ревете за наказания от тука трябва да се почне
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #7 -: Май 17, 2009, 15:56:02 »

Хахахаха, нали не играеш с горния акаунт, коя си пък ти да даваш или да не даваш съгласие?Huh??!!!!!
 *freak*
 А ти пък кой си Huh?
Щом пише моето име, то тогава аз съм тази, която ще каже дали да се публикува или не, без значение кой играе с него - тоя акаунт повече от половин година аз съм го развивала, аз съм направила войската, която потрошиха *pardon*
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #8 -: Май 17, 2009, 16:02:38 »

Е за това сме на тва дередже... Ама като ревете за наказания от тука трябва да се почне
И пак си в грешка - акаунта съм го дала да се играе с него. Не да го точат. Не да се ползва за камикадзе. Не да пълни съюзната каса. Ето от тези неща трябва да се започне с наказанията и да се въведе системата за наглеждане.

Въпросният поет, който иска наказание за някого, стомин в бг1, е в съюз ( даже последно им беше лидер май), който има най-малко 10 акаунта-съюзни каси...Аз съм искала наказание за това, но такова нямаше, защото акаунтите не бяха регнати от едно Ай Пи. Какво да говоря повече *pardon*
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #9 -: Май 17, 2009, 16:40:44 »

То не е важно аз кой съм, нали ти имаш някакви искания. Какво като пише твоето име, че то твое ли е, "Електра", ти ли си Електра?Huh??? Как така без значение кой играе с него?? Как така?Huh??? Щом вече не играеш ТИ с него, не можеш да претендираш относно докладите с него. Може и две години да си го развивала, като си го подарила, гориш! То сигурно ако тръгне да се търси съгласие от всички, които са играли или играят с този акаунт, ще трябва да се питат поне дузина хора.
 Grin Grin Grin
Факт ли е, че доклади не могат да се публикуват преди да е минала седмица от битката - факт е *pardon*
И освен това акаунта си го взех - никой няма да играе с него повече, а и си взех поука. Повече няма да давам свой акаунт на когото и да е, ако ще да е родната ми майка Grin
И грешиш - не са играли дузина хора с акаунта ми - само аз и този, на когото го дадох. Той даже снощи ми се обади по телефона да ми съобщи, че ми е разбил войската...ама след дъжд качулка...
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #10 -: Май 17, 2009, 17:19:52 »

Ако при публикуването на доклада напишеш, че е публикуван със съгласието на двете страни няма да бъде изтрит.

Играла съм с акаунта си достатъчно, за да имам право на претенции към него - аз си ги предявих и си го взех. Може да стане каса с мод, но няма повече да бъде ползван. Ерата и без друго свършва скоро.

А иначе продължавам да твърдя, че този доклад трябва да бъде премахнат и съм права поне заради 7-те дни.

Колкото до гарантирането на действия на други хора - аз не го правя и знам за какво иде реч и без да чета каквото и да е. Не играя от вчера. И винаги гарантирам единствено за моите действия.
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #11 -: Май 18, 2009, 04:16:52 »

Не бе, понеже каза, че играл само той. Хаха, може и да не е така, с което си съгласна. А тва, че си го развилала, дет се написа по-горе, не важи - или играеш с акаунта, или не играеш. И ако требва да се напише, че другата страна била съгласна, ами да си представим, че го пише и проблема е решен. Мен това ми беше мислъта, как понякога модераторченцата решават, че наистина е дадено съгласие, а понякога си мислят, че се бъзикаме с тях. Щото на мен са ми тръквали при такива ситуации. Ма карай да върви. Друга ми беше мисълта, кат не играеш с акаунтта, къде си тръгнала да парадираш тук?? Ей сега, кат си го взела, мое да говориш, ма преди - малко надута работа ми се стори. Кой взел, кой дал, ебем работа е тая работа. Кат ебем Легион май. Ма карай да върви, дет вика Крум, ако не са мултаците, хехе, кой ше остане...
Дрън дрън, нищо не си разбрал...Докладът няма да остане, защото съгласие от двете страни няма. И да дойде човекът, който игра с акаунта да каже не съм съгласен, тогава пък ти ще му кажеш кой си, че не си съгласен, тука го няма твоето име. Схвана ли сега за какво иде реч?

п.п. Аз съм си надута :Smiley Tongue
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #12 -: Май 18, 2009, 12:08:22 »

Естествено, че си надута, то тук някой спори ли за това??
Може и да няма съгласие, може и да го изтрият, ама въпроса беше коя си ти, че да не си даваш съгласието?Huh?
Схвана ли сега за какво иде реч?


И да дойде човекът, който игра с акаунта да каже не съм съгласен, тогава пък ти ще му кажеш кой си, че не си съгласен, тука го няма твоето име.


Аз съм човекът, чийто ник пише в доклада Cool
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #13 -: Май 18, 2009, 13:21:45 »

След всичко изписано в темата взех следното решение - акаунти elektra и estir са наказани за по 48 часа. Разбирам, че играта омръзва, разбирам, че никой не иска да си зареже акаунта, но поне като подаряваш акаунт го подари на някой, който не играе! Няма как да спра това "подаряване", но сама ми кажи какво според теб се случва когато оставиш акаунта си на някой, който вече има?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #14 -: Май 18, 2009, 14:07:25 »

Причината поради която сте наказали Естир е достатъчна за да закриете ИО. Мога ли да попитам защо въпреки неколкократните ни искания за проверка на съюза Ерегион точно за игра с подарени ацц не последва никакво наказание? Йогг, Социалевил, Илич, Фреак, Лора82, Цецо_ду, Позитив, Но-тайм и още ацц много отдавна са "Подарени". Защо нямаше наказани при проверките???
В съюза Дефендер Андони играе с "подарено"ацц Марин2. Пак няма наказан. Според мен след като не сте обърнали внимание на нашите сигнали е нормално и ние да започнем да играем с "подарени" ацц. Аз лично се чувствам подведен от тези проверки.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!