Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:47:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОТНОВО МИЗЕРИЯ ОТ ЕБЕМ - ЛЕГИОН  (Прочетена 1787 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
expertoflove
еxpertoflove
Редник
*

Karma: +10/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Любовта, която сме дарили, ще притежаваме вечно !


Профил
« -: Май 16, 2009, 20:16:19 »

  *heart* Привет  на  всички  играчи  и  хора  ! *rose*  Круме ,  дъл  да  те  не  наричам  Страшний  ;D , кога  най - сетне  ще  намажеш  ските  на  ИО   скиора  ?   Grin  Думата  ми  алегория  е  за  наказание - редно  е  справедливостта  да  наложи  наказание  за  случилото  се  в  следващото  ми  словесно  сказание ...  wassup   Играем  си  ние  тази  игричка  и  съответно  воюваме  в  поредната   наша   войничка  Tongue  И  тук  се  отново  разля  мръсотия  фекална  от  към  бандата  толкова  смешна  ,  и  вече  толкова   много  с  мизерии  свои  банална  Shocked Електра  е  хубаво  маце  и  ...  сигурно  стройно  ,  но  ,  чрез   личния  неин  акаунт , тъпото  ,  жалко  и  плачевно - комичното   в  ИО   стана  само  още  по-многобройно !  Undecided Атаки  биват   пуснати  към  наши  играчи  от  към  тази  фея  ,  и  не  щеш  ли  -  оказва  се  ,  че  наглеждан  е  този  акаунт  от  подлеца   в  играта  и  от  злодея  !   Cry   --->       http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/12/2009_5_16/12032338_12036483_960104      <---   Обяснявам  сега  накратко  ,  следи  мисълта  ми  и  разумявай  я  , братко  !  Акаунтът  на  Електра  е   на   Легион  съюзен   член   ,  а  тук  се  вижда  ,  как  тя  става  ничия ,  докато  битката  мине  ,  военни  точки  те  така  не  губят  ,  и   всичко  отива  "по  дяволите" ,  или  по-точно   -  на  измамата  в  плен !!!  А  отдавна  известно  е  ,  че  самата  Електра  НЕ  играе  ,  тогава  ,  акаунта  кой   престъпно   наглежда  ,  редно  е  да  се  поразузнае  !  Значи  -  Легион   -  за  да  не  губят  точки  -  при  вида   на  мечовете  се  със  страх  обземат  и   с   нечестност  и  чрез  подлост  ИО   те  развалят  и  с  беззаконие  превземат !  *freak* *hahaha* 
Активен

Любовта, която сме пропуснали да дарим, ще бъде завинаги загубена!
the_knight
Гост
« Отговор #1 -: Май 16, 2009, 20:38:03 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=18101.msg222355#new

Освен това е излишно да се пускат 100 теми във всички отдели. Ще помоля някой от модераторите да изтрие излишните и да остане само една, защото вече ме ядосахте "велики" Защитници...
Активен
expertoflove
еxpertoflove
Редник
*

Karma: +10/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Любовта, която сме дарили, ще притежаваме вечно !


Профил
« Отговор #2 -: Май 16, 2009, 20:50:31 »

МУЛТИАКАУНТИНГ   В   ЛЕГИОН  !!!!!!!!!!    ---->        Elektra
Trusted Member
Karma: +1155/-135
  • [-]
Неактивен

Публикации: 799

           Re: РЕКОРД ПО БЕЗЗАКОНИЕ , ПОДЛОСТ И МИЗЕРИЯ ОТ ЕБЕМ - ЛЕГИОН
« Отговор #1 -: Днес в 07:29:15 »   Цитат

Този доклад нямаш право да го публикуваш без мое съгласие - аз не съм съгласна!
И изобщо не ми намесвайте името - от няколко месеца не играя в бг1...

   
Активен

Любовта, която сме пропуснали да дарим, ще бъде завинаги загубена!
Ririri
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2010, 21:48:31 »

В момента сте капитулирaли от Vlado (2010-12-01 20:28:57)
А ДНЕС 24.11.10 В 21:45 ИМПЕРСКО ВРЕМЕ МЕ НАПАДА, ОПОЖАРЯВА СИ ЧОВЕКА, РАЗГРАБВА........ КАК СТАВА ТАКА,
МОЛЯ ОБЯСНЕТЕ.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2010, 21:52:23 »

 Откъде изровихте тази тема и как решихте че това е мястото за въпроса ви Sad Или пуснете  тема в съответния свят и напишете ник с който играете , или ми я дайте тази информация на лично съобщение да я постна в служебната секция за проверка.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!