Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:20:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33283 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Goshosi
Гост
« Отговор #60 -: Май 13, 2009, 16:23:48 »

Нахули някое шефче и работата ще стане по-бързо.  Grin
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #61 -: Май 13, 2009, 16:24:01 »

От играта се отказах лесно,но с форума ще е по-трудно  *scratch*
тук по скоро говорим за играта....че как иначе ако не чрез форума ще се виждаме от време на време с хората които уважаваме ;-)

.....а ако търсиш начин да спеш goshosi е много прав.... *dance* *dance* *dance*
Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #62 -: Май 13, 2009, 16:27:04 »

Има я, има и безжичен нет, има и лаптоп, а и мацки минават. А и будката за бира е наблизо.  Grin Grin Grin
веднага и аз минавам на безжи4ния щом има мацки ще се прежала
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #63 -: Май 13, 2009, 16:28:09 »

Лафс дай шанс на императорите (Адмните) да се поправят опитай след ера две кой знае може всичко да е изгладено и да има има един устав. Че при подобен бъг ще има back up  или огромна компенсация от към кредити.  
Не отреагираха добре но пък и подобни проблеми се случват рядко затова и може би нямат по добра позиция/решение  с което да са доволни всички. Подчертавам всички.

Наистина ще е жалко ако приключиш така с ИО.
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #64 -: Май 13, 2009, 16:28:36 »

тук по скоро говорим за играта....че как иначе ако не чрез форума ще се виждаме от време на време с хората които уважаваме ;-)

.....а ако търсиш начин да спеш goshosi е много прав.... *dance* *dance* *dance*
Е аз пък не мисля че е прав..За мен решението да няма връщане е крайно неправилно и несправедливо , но в никакъв случай не е основание да се изсипят 1001 обиди по адрес на екипа..Най малкото защото обиждат този който ги пише повече от тези към които са адресирани..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #65 -: Май 13, 2009, 16:30:26 »

Лафс дай шанс на императорите (Адмните) да се поправят опитай след ера две кой знае може всичко да е изгладено и да има има един устав. Че при подобен бъг ще има back up  или огромна компенсация от към кредити.  
Не отреагираха добре но пък и подобни проблеми се случват рядко затова и може би нямат по добра позиция/решение  с което да са доволни всички. Подчертавам всички.

Наистина ще е жалко ако приключиш така с ИО.

много жалко ще е наи вероятно ще се свърши света
Активен

Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #66 -: Май 13, 2009, 16:35:55 »

Бих искал в тази тема да се изкажа и аз, макар и от страната на незасегнат. Смятам че е предателство това което реши екипа спрямо многоброините играчи на ИО .
 Вижте бъгове и сривове винаги ще има, съгласен съм че те са непредвидими , но в никакъв случеи не са непоправими. За мен наи правилното решение бе да се върне играта във състоянието от преди проблема. Макар че играя играта само от 1 година, поне 5-6 пъти срив в системата ме е връщал както се вика в първи клас. При първите пъти си казвах "Трябва да се откажа" в последствие се осъзнах че тази игра за мен не е просто загуба на време. За мен тя не е начин да се разнообразя или да помързелувам вкъщи. Аз обикнах играта, за мен тя е важна . Стана ми основно занимание. В нея се запознах с много невероятни хора. Спечелих много приятели. Не мога да разбера хората от екипа казващи "Това е само игра". Извинете ме но за мен и стотици други това не е само игра! Игра е нещо за което не ти пука , нещо което може да замениш с друго,  защото, да винаги може да си намериш друга игра. Но това за нас е Хоби, да играем е нещото което обичаме. Тук ние влагаме старанието си, създаваме приятества,забавляваме се . Повтарям за нас ИО не е само игра!
Не знам дали от многоброините играчи екипа може да изкара един които да играе от поне година и да не е страдал заради срив в системата, блокирани армии или нещо подобно. Всеки станал жертва на това поне веднъж би се съгласил че трябва да се вземе някакво решение което веднъж за винаги да реши проблема. За мен при всеки срив или да се спират битките за време за което екипа да може да отстрани проблемите или да се връща играта с необходимото време. Разбирам че с връщането ще пострадат и хора които проблема им е бил добре дошъл, но нима ако това се бе случило на тях те нямаше сега да изписват форума? Нима нямаше да има други на местата на Електра, Крокодила или Лафс ( извинявам се че не изброявам всички пострадали ). Затова ви приканвам всички вас хора от екипа, собственици, модератори, замислете се . Дори ако е нужно пуснете да гласуваме всички играчи на ИО как трябва да бъдат решавани подобни проблеми и дали връщането от преди срива е наи -  правилното решение. Сигорен съм че ако има такава тема дори тези, които не са засегнати биха гласували за връщането, защото утре не се знае дали няма да стане същото със тях. Не мисля че е трудно пускането на подобна тема, всички сем виждали гласувания за какво ли не.Понякога имам чувстото че хората от екипа не могат да ни разберат. Как очакват да приемем че може за 30 мин да загубим всичко градено с месеци. Хора поставете се на наше място , представете си колко труд е хвърлен, колко старание, оставета пък средствата за кредитите. Все едно да градиш къща и през седмица съседа да идва и да ти бута труда за отрицателно време. Та какво винаги ли ще се примирчвате и зе започвате отначало? Докога мислите че ще издържите? Разберете ни искаме справедливи решения.  За мен решенията относно играта може да се вземат и от форума, тук се сабират всички основни играчи, тук е вризката потребители - екип. От тук трябва да започват промените които да направят ИО нещо велико не просто игра ( както често обичат да се изразяват всички ).
Искам да приканя и всички играчи, противопоставяики се  на Лафс,...колеги тази игра няма да е същата без всички вас...не бягаите от трудностите трябва да се борим и да направим играта такава каквато тя трябва да бъде.... Лафс отказвайки се ти с нищо не доказваш величието си, ти като един от наи качествените играчи трябва да си начело в битката за справедливост. Отказваики се и съветваики така СПЯР  не правиш наи - правилното. За мен трябваше да покажеш защо играеш ИО от 2 години , нима старанието ти е било безсмислено, нима и за теб ИО е била само игра. Уверен съм че не е . Висял си толкова много безсънни нощи толкова старание си хвърлил , кредитите няма какво толкова да ги коментирам защото те са наи - малко важните. Лафс, човече замисли се и не прави глупости, помисли колко глупаво звучи точно аз да се старая да те запазя като един потребителите на играта. Знам че може би аз наи-много ще съм облагодетелстван теб да те няма, но не искам това, искам играта да запази блясъка си и всичките големи играчи да останат в нея. Крокодила е много прав и за пореден път му се възхищавам. Тои няма да бяга от проблемите а ще се опита да иска справедливост и вземане на решения. За мен трябва лидерите на саюзите ( поне на основните от всеки свят ) да се съберат в една стая на играта и да вземат някакви решения и идеи които да споделят пред екипа за да подпомогнат при така образувалата се ситоация.Вярно че едно са играчите друго собственици, но можеби съгласувани деиствия наи биха помогнали. Има достатъчно компетентни хора и от двете страни играчи - екип. Тази игра има своите велики личности и те трябва да поставят началото на промените към добро.
Активен
KacanuH
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #67 -: Май 13, 2009, 16:36:21 »

Напълно съм съгласен с лафс, за сега аз няма да се отказвам. Само ми кажете как обясних на едно приятелче защо са му изтрепали армията,
Печели       Доблест     Злато     Точки
 *****            62         1435705    -22595
      
Губи            Точки    Доблест    
****             -31354    0    
да не казваме че беше на - половин милион, както и аз в прочем въпреки че очахвах да съм с 1 мил на плюс. А не си заключих акаунта защото свикнах часовника да не е верен и за това гледам винаги имперския. Което е невероятната простотия да не е верен часовника на играта.
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #68 -: Май 13, 2009, 16:37:01 »

Лафс дай шанс на императорите (Адмните) да се поправят опитай след ера две кой знае може всичко да е изгладено и да има има един устав. Че при подобен бъг ще има back up  или огромна компенсация от към кредити.  
Не отреагираха добре но пък и подобни проблеми се случват рядко затова и може би нямат по добра позиция/решение  с което да са доволни всички. Подчертавам всички.

Наистина ще е жалко ако приключиш така с ИО.


След днешната им реакция силно се съмнявам....ще следя форума...ако нещата са се променили след минимум 2 ери може и аз да реша нещо различно...но силно се съмняяам...от 2 години съм в епицентъра на играта...досега не са се оправили...какво те кара да мислиш, че има шансове и тенденции за промяна...може би ако играта бъде продадена ...и основните решения и иновации зависят от друг......имам принцип в живота: никога не казваи никога.....така че засега спирам и паузата ми ще е много голяма...а за да почна отново ще трябва да ме спечелят отново и това няма да стане с e-mail-ите които сега пращат  Grin Grin....сина в момента е на година и половина....изграя ИО още отпреди да бъде заплануван.....може би някой ден след години, ако не са фалирали до тогава, ще привлекат сина....а той с "тати тати...аре ги мачкаме" може да ме върне...хехехехе
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #69 -: Май 13, 2009, 16:40:53 »

Е аз пък не мисля че е прав..За мен решението да няма връщане е крайно неправилно и несправедливо , но в никакъв случай не е основание да се изсипят 1001 обиди по адрес на екипа..Най малкото защото обиждат този който ги пише повече от тези към които са адресирани..

Ахиле, прекалено си сериозен...и 2мата с гоши се опитваме да намерим хумор в суздалата се ситуация...не взимай толкова буквално и серизно нещата...ако найстина го мислех....дали нямаяе да съм ги проклетиасал 1000да пъти до сега....С това още не съм се доказвал...но повярвай ми бива ме.....вчера някои ми беше ударил колата на ппаркинг....леле тя какво отнесе и какъв късмет има че не го знам кои е  Grin Grin Grin Grin
Активен

tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #70 -: Май 13, 2009, 16:41:30 »

Лафс дай шанс на императорите (Адмните) да се поправят опитай след ера две кой знае може всичко да е изгладено и да има има един устав. Че при подобен бъг ще има back up  или огромна компенсация от към кредити.  
Не отреагираха добре но пък и подобни проблеми се случват рядко затова и може би нямат по добра позиция/решение  с което да са доволни всички. Подчертавам всички.

Наистина ще е жалко ако приключиш така с ИО.

 абе за цела година спрях  дано се оправи нещо  .  Cry Пак си е същото не става така ,прав е кроки ма никои не го слуша и не му помага  треа да застанете зат него да се оправи нещо не само да спамим тука  .Казвам вие щот тая ера ми е за последно *freak*.
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #71 -: Май 13, 2009, 16:45:27 »

Много силен отговор, но използваш думите велик твърде много Smiley
Лафс е брилянтен играч и го е доказал.
Много си прав че не трябва да напуска играта.
Нека след ера две се завърне и докаже че не е загубил качествата си на лидер и играч.

Екипа реагира както реагира -Ок.  Не се понрави на много хора - ОК.  

Единственият начин е да напишат към правилата - като изброят няколко бъга и как ще се реагира ако се случат. Точно тогава няма да има това което се прави сега. Пак казвам не съм засегнат от Бъга (като по чудо) но  това не е гаранция че другият път няма да съм удареният аз.  И Затова всеки който се занимава и подържа играта нека се замисли и даде гаранции на хората че кредитите, времето, нервите и безсъннието  не са напразни.

неискам да ангажирам никой с мнението си, така ги виждам аз нещата.  *scratch*

П.П.  Лафс а ти си помисли  и не бягай като пораженец, не ти е присъщо.  Опитай след ера две отново, току виж си изненадан с ясна политика и нови правила като към бъговете  Wink
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #72 -: Май 13, 2009, 16:56:20 »

Винаги ще има доволни и недоволни. Всеки има право сам да вземе решение дали да играе или не. Аз лично не съм засегнат, защото будувах докато хората от екипа оправят проблема за да си пусна армиите, има и други които са си спасили армиите от вражеска атака, но всички  загубихме ресурс от издръжката. Поне това можеха да ни спестят админите.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #73 -: Май 13, 2009, 17:32:13 »

Много силен отговор, но използваш думите велик твърде много Smiley
Лафс е брилянтен играч и го е доказал.
Много си прав че не трябва да напуска играта.
Нека след ера две се завърне и докаже че не е загубил качествата си на лидер и играч.

Екипа реагира както реагира -Ок.  Не се понрави на много хора - ОК.  

Единственият начин е да напишат към правилата - като изброят няколко бъга и как ще се реагира ако се случат. Точно тогава няма да има това което се прави сега. Пак казвам не съм засегнат от Бъга (като по чудо) но  това не е гаранция че другият път няма да съм удареният аз.  И Затова всеки който се занимава и подържа играта нека се замисли и даде гаранции на хората че кредитите, времето, нервите и безсъннието  не са напразни.

неискам да ангажирам никой с мнението си, така ги виждам аз нещата.  *scratch*

П.П.  Лафс а ти си помисли  и не бягай като пораженец, не ти е присъщо.  Опитай след ера две отново, току виж си изненадан с ясна политика и нови правила като към бъговете  Wink
Не зная за лафс ама аз зная още 5-6 човека дето ще спрат   *stop*  да играят тая игра  заради това отношение  не съм станал на толкова години да се маитапят с мене   не съм пострадал тая вечер като изключим  ресурсите ама  вс си има граници бе хора или се прави нещо по въпроса или почваш да се занимаваш с това дет ти носи пари и удоволствие  призовавам всички които остават да помогнат на крокодила  тои има и идеите и не се скатава  направете играта такава че да ви ОСТАНЕ УДОВОЛСТВИЕТО ОТ ИГРАТА  а не сегашния хал  :Smiley Shocked  .Крокодиле отвори тема за предложения отново,   дано сега стане нещо bgflag  на бои  иначе неа да стане    Grin  да сте ставали маршали без бои Grin
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #74 -: Май 13, 2009, 17:43:00 »

И аз не съм засегнат от Бъга но, спирам да играя заради нехайното отношение на ЕКИПА ! Ако може да се нарече такъв !?!? Това не им е за първи ПЪТ !!!!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!