Imperia Online България  
Април 27, 2024, 18:49:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #45 -: Май 13, 2009, 15:32:41 »

Довиждане и от мен. Отивам в Студентски град.   Grin Grin *beer* *beer* *beer*

Спамерите вън,.....на по бира ...веднагааааа  Tongue Tongue Tongue
Активен

tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #46 -: Май 13, 2009, 15:34:19 »

Довиждане и от мен. Отивам в Студентски град.   Grin Grin *beer* *beer* *beer*
 Маи ще е по хубаво прекарване пне ще пиинеш ще хапнеш ще.........   тия три неща  ,а неа да се ядосваш  с ио *friends* *beer* *YAHOO*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
moby
Гост
« Отговор #47 -: Май 13, 2009, 15:43:36 »

http://vbox7.com/play:246448fe         Поздрав за ЕКИПА !!!
И какъв е смисъла на този клип , че нещо не загрях   *scratch* . Питам Ъпа , не Вас .
Иначе филма е много силен - love actually  *hi*
« Последна редакция: Май 13, 2009, 15:45:25 от Fatboy Slim » Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #48 -: Май 13, 2009, 15:45:00 »

И какъв е смисъла на този клип , че нещо не загрях   *scratch* . Питам Ъпа , не Вас .


До колкото разбирам ключовата дума е "сбогом"  Grin Grin Grin
Активен

karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #49 -: Май 13, 2009, 15:45:46 »

И какъв е смисъла на този клип , че нещо не загрях   *scratch* . Питам Ъпа , не Вас .

Къквто е смисъла на тяхното решение :-)))
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #50 -: Май 13, 2009, 15:46:57 »


До колкото разбирам ключовата дума е "сбогом"  Grin Grin Grin
  Правилно приятелю  Smiley
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #51 -: Май 13, 2009, 15:47:38 »

Довиждане и от мен. Отивам в Студентски град.   Grin Grin *beer* *beer* *beer*

schnitzer, кармата ти е достоина за уважение  *beer*

....но нека не спамим и да не изместваме темата
« Последна редакция: Май 13, 2009, 15:49:39 от lafs » Активен

kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #52 -: Май 13, 2009, 15:52:25 »

Аз си доигравам ерата и спирам. Просто не обичам да зарязвам нещо по средата.

Проблема има няколко аспекта. Сривове е имало и винаги ще има.
Това, което за мен е най-притеснително е, че собствениците и екипа се държат, като че ли играта е тяхна.
Много от нас знаят, какво представляваше тя някога, и какво би била без хората тук.
ИО се разви и порастна в качествен продукт. За съжаление, не се случи същото с отношението към клиента /ако искате и потребител му викайте/. Бяха поети ангажимети от страна на екипа, по отношение на комуникацията, а ето че отново се сблъскваме със същото отношение. Господа, в условията на конкурентен пазар, не е това начина, по който се прави бизнес.

Относно спекулациите, дали играта е безплатна ... всички знаем, че няма безплатен обяд. Банерите, мутрата на Бойко Борисов, кредитите... В тази връзка, е интересен въпроса, какво се случва с хората, които са излезли в мод, през въпросния един час. И какво ще заварят, когато решат да се върнат... Дали ще получат услугата /екстрата/, за която са платили?

Към Екипа /с цялото ми уважение/ - Приятели, за всички ще бъде по-лесно, ако имате ясна процедура за подобни ситуации, а не се решават всеки път по уникален и изненадващ начин.

Активен

Qui audet adipiscitur
Goshosi
Гост
« Отговор #53 -: Май 13, 2009, 15:53:51 »

Ами какво да кажа пък аз. Тая вечер аз не съм от потърпевшите, но тази игра винаги има 2 или повече страни. За съжаление както един потребител наскоро коментира едно съобщение от един от сините-играта е оставена на самотек. Жалко е, че един такъв проект като ИО бе изоставен почти напълно. Преди 2 месеца си набих мода и даже си изтрих акаунта и от форума и си викам край. Като една от причините беше, че играта нещо изобщо не върви надобре по мое мнение. Да, ама нямаше и месец и пак се регнах, като си викам, че може пък да се пооправят нещата, но след тази случка се уверих, че оправия в близко време няма да има. Разбирам и екипа, не е лесно да се занимаваш с толкова игри и форуми, но за всеки проблем си има решение. Лошо е, когато не се полагат грижи той да бъде решен. Най-вероятно ще поостана още малко във форума като повечето, които се отказаха и след това изобщо няма и да се занимавам повече. Пожелавам успех на всички, които остават. И айде една бира и от мене.  *beer*
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #54 -: Май 13, 2009, 15:56:04 »

Аз си доигравам ерата и спирам. Просто не обичам да зарязвам нещо по средата.

Проблема има няколко аспекта. Сривове е имало и винаги ще има.
Това, което за мен е най-притеснително е, че собствениците и екипа се държат, като че ли играта е тяхна.
Много от нас знаят, какво представляваше тя някога, и какво би била без хората тук.
ИО се разви и порастна в качествен продукт. За съжаление, не се случи същото с отношението към клиента /ако искате и потребител му викайте/. Бяха поети ангажимети от страна на екипа, по отношение на комуникацията, а ето че отново се сблъскваме със същото отношение. Господа, в условията на конкурентен пазар, не е това начина, по който се прави бизнес.

Относно спекулациите, дали играта е безплатна ... всички знаем, че няма безплатен обяд. Банерите, мутрата на Бойко Борисов, кредитите... В тази връзка, е интересен въпроса, какво се случва с хората, които са излезли в мод, през въпросния един час. И какво ще заварят, когато решат да се върнат... Дали ще получат услугата /екстрата/, за която са платили?

Към Екипа /с цялото ми уважение/ - Приятели, за всички ще бъде по-лесно, ако имате ясна процедура за подобни ситуации, а не се решават всеки път по уникален и изненадващ начин.


*bravo* *bravo* *bravo* *bravo*...нямам какво да добава *beer*
Активен

schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #55 -: Май 13, 2009, 15:59:08 »

schnitzer, кармата ти е достоина за уважение  *beer*

....но нека не спамим и да не изместваме темата

Нали се сбогувахме, сега сладки приказки на по бира.  Grin Grin Grin *beer*
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #56 -: Май 13, 2009, 16:01:03 »

Нали се сбогувахме, сега сладки приказки на по бира.  Grin Grin Grin *beer*
*beer* *beer*........я навънка имало слунце...олееееее...от тоя комп и ИО не съм и разбрал даже....хихихи  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Активен

tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #57 -: Май 13, 2009, 16:01:58 »

Аз си доигравам ерата и спирам. Просто не обичам да зарязвам нещо по средата.

Проблема има няколко аспекта. Сривове е имало и винаги ще има.
Това, което за мен е най-притеснително е, че собствениците и екипа се държат, като че ли играта е тяхна.
Много от нас знаят, какво представляваше тя някога, и какво би била без хората тук.
ИО се разви и порастна в качествен продукт. За съжаление, не се случи същото с отношението към клиента /ако искате и потребител му викайте/. Бяха поети ангажимети от страна на екипа, по отношение на комуникацията, а ето че отново се сблъскваме със същото отношение. Господа, в условията на конкурентен пазар, не е това начина, по който се прави бизнес.

Относно спекулациите, дали играта е безплатна ... всички знаем, че няма безплатен обяд. Банерите, мутрата на Бойко Борисов, кредитите... В тази връзка, е интересен въпроса, какво се случва с хората, които са излезли в мод, през въпросния един час. И какво ще заварят, когато решат да се върнат... Дали ще получат услугата /екстрата/, за която са платили?

Към Екипа /с цялото ми уважение/ - Приятели, за всички ще бъде по-лесно, ако имате ясна процедура за подобни ситуации, а не се решават всеки път по уникален и изненадващ начин.


   Браво за това изказване    *beer*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #58 -: Май 13, 2009, 16:02:17 »

*beer* *beer*........я навънка имало слунце...олееееее...от тоя комп и ИО не съм и разбрал даже....хихихи  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*

Има я, има и безжичен нет, има и лаптоп, а и мацки минават. А и будката за бира е наблизо.  Grin Grin Grin
Активен

tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #59 -: Май 13, 2009, 16:21:34 »

От играта се отказах лесно,но с форума ще е по-трудно  *scratch*
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!