Imperia Online България  
Март 19, 2024, 05:59:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят 6 Ера 3  (Прочетена 5100 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
janataBG
Сержант
**

Karma: +3/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« -: Май 14, 2010, 18:49:28 »

По Военни :


По Нетни Точки :


По Доблест :


Благодаря на Целия клан "KRIMINAL" за лоялността и отделеното време. Желая ви всичко най-най.  ;D
Жалко, че никой не можа да ме мине по военни дори след като ме наказаха *hahaha*
« Последна редакция: Май 14, 2010, 18:57:17 от janataBG » Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #1 -: Май 14, 2010, 18:59:53 »

еми късмет ако бяха наказали и мен може би ангел щеше да те мине ...той е специалист по заключените  *hahaha* *hahaha* и жалко че последните 2-3 месеца нямах времето нужно за да играя пълноценно и да променя доста неща в тоя интригантски свят 6  *hmm*
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2 -: Май 14, 2010, 19:14:25 »

а ти janatabg тъй тъй снимки прави защо не постна и съюзните  Tongue
Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #3 -: Май 15, 2010, 15:27:28 »

Победител жалко е! Като те побеждават приеми загубата, и си замълчи...
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
pobeditel1
Гост
« Отговор #4 -: Май 15, 2010, 20:18:23 »

Победител жалко е! Като те побеждават приеми загубата, и си замълчи...
кой кога и по какво ме е победил ? ти имаш ли една битка спечелена от мен ? нещо пак си в грешка май ми се струва  Grin
Активен
angel69
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #5 -: Май 15, 2010, 22:50:40 »

Благодаря на Lady Black за смисления и правилен отговор !!! Успех мом4ета и моми4ета !
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #6 -: Май 15, 2010, 23:23:44 »

Благодаря на Lady Black за смисления и правилен отговор !!! Успех мом4ета и моми4ета !
еми отговора е на място и е уместен  Smiley но вас никак не ви устройва и публикуването на съюзните класации  Lips Sealed
един цитат
djibril
BGWarriors
Капитан


Karma: +191/-168
  • [-]
Неактивен

Публикации: 415
BGWarriors« -: Февруари 04, 2010, 09:04:01 »   Цитат
абее...защо никой не споменава как един цял съюз от класиката се премести в новата версия и оглавява всички класации ''

та защо сега никой не поства съюзните класации да видим кои от тях са оглавили бг вариос  Grin
Активен
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #7 -: Май 17, 2010, 21:30:27 »

Поздравления на победителите  *bravo* Изключително се радвам, че отново всички класации са оглавени от БГ  bgflag
Активен

един живот не стига ...
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #8 -: Май 18, 2010, 00:03:51 »

еми отговора е на място и е уместен  Smiley но вас никак не ви устройва и публикуването на съюзните класации  Lips Sealed
един цитат
djibril
BGWarriors
Капитан


Karma: +191/-168
  • [-]
Неактивен

Публикации: 415
BGWarriors« -: Февруари 04, 2010, 09:04:01 »   Цитат
абее...защо никой не споменава как един цял съюз от класиката се премести в новата версия и оглавява всички класации ''

та защо сега никой не поства съюзните класации да видим кои от тях са оглавили бг вариос  Grin
тогава когато писах все още играеха 1-2 ма от истиските бгвойни,визирам ивчето и псубот.....за смотан не съм сигурен кой последно играеше с него,не ме набърквайте където не ви е работа....този съюз с който си правите гъргара всички не е истинския бгвойни,апропо беше първите 3 месеца....тогава имах удоволствието и аз да поиграя  с -Fish- за малко с стари бойни другари  :)поздрави и от мен за всички в челните класации
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
pobeditel1
Гост
« Отговор #9 -: Май 18, 2010, 02:20:20 »

тогава когато писах все още играеха 1-2 ма от истиските бгвойни,визирам ивчето и псубот.....за смотан не съм сигурен кой последно играеше с него,не ме набърквайте където не ви е работа....този съюз с който си правите гъргара всички не е истинския бгвойни,апропо беше първите 3 месеца....тогава имах удоволствието и аз да поиграя  с -Fish- за малко с стари бойни другари  :)поздрави и от мен за всички в челните класации
да и аз това казвам някога е бил наистина велик съюз но все пак говорим за минало време ..не за тоя вид в който завърши ерата в свят 6 Wink аз дори играя със човек играл в бгвариос (в друг свят )  и мога да му свалям шапка -научих доста неща от него наистина один от най добрите бг играчи
но просто в тоя бг вариос в края на ерата аз не видях достойни играчи  *pardon* и все пак поздравления на всички спечели ли челните мест във класациите и че отново се развя трибагреника  Wink bgflag
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #10 -: Май 18, 2010, 02:37:40 »

BG Warriors или  BG Arms?  Wink ;D
е много си любопитна пък ти  Tongue
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!