Imperia Online България  
Април 17, 2024, 00:22:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще върнете ли състоянието на ИО от преди срива снощи ???  (Прочетена 9084 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #45 -: Май 13, 2009, 10:28:14 »

За съжаление не можем да се застраховаме от технически проблеми.
Взема се решение, което няма как да угоди на всички.
Недоволни винаги ще има.
Отново се извинявам за причинените неудобства на играчите.

Началниците са участвали във възстановяването на системата и на нормалния ход на играта.
Въпреки, че според Правилата, на които се съгласявате, не може да ни се търси отговорност за технически или каквито и да е други проблеми, ние се извиняваме.

И още нещо - при още една лична нападка срещу член на Екипа на ИО ще бъда принуден да отстаня съответните виновници от Форума.
Моля, спазвайте добрия тон.
Всички сме изнервени и предлагам да се успокоим.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #46 -: Май 13, 2009, 10:32:39 »

Добрият тон трябва да се спазва съгласен съм.
Аз лично не съм засегнат (като по чудо)   но от морална гледна точка не е справедливо.
Хората си загубиха и време и пари.
Според правилата неможем да търсим обяснения и т.н.
Но има и нещо друго. Има закони. Когато си даваш парите за нещо то трябва да има зашо .. .
Само че ний не сме "бяла" държава и тука можем само да кършим пръсти и да си пишем.


Всички сме наясно че Екипа на ИО не е виновен за срива. Хората питат и ще питат за компенсации от към кредитете им.  Наясно са че изгубеният сън и нерви неможе да им се върнат, но пък напълно реално е да се искат компенсации и да си търсят парите които са дали.
Активен

nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #47 -: Май 13, 2009, 10:33:03 »

аз предлагам да не се връща играта назад!
Активен

isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #48 -: Май 13, 2009, 10:33:24 »

Ако това ти е мисленето, то много жалко. След като можеш да замениш едни  с други.   *crazy*


представи си че ти си заменената.  *hmm*


3 пъти мисли 1 път пиши .. а ако е такова е мненнието ти по добре не го публикувай  ;D

Kазвам ти как стоят нещата реално, не 5 часа след като си загубил армията и ти иде да претрепеш целия колектив на ИО. Била съм потърпевша сигурно повече пъти от теб, армия съм губила, приятели съм губила, отказвах се, един път избухнах във форума и отнесох бан - И КАКВО ? Какво стана от това, нещо промених ли ? Такова ми е мнението и имам право да го публикувам - като поиграеш още малко и твоете мнение може такова да стане защото просто така стоят нещата.

Не съм съгласен с теб!!! 100 %. Доста хора се отказаха отдавна, след сривовете!!! Познавам хора, които и сега ще се откажат. Дали други ще ги заменят? И за колко време? Адвокат бъди другаде, не тук. Ако всичко беше читово, shits w`ll be not happened!!!

Ами ще се откажат, нормално е след като са разочаровани, въпроса е че винаги ще има такива защото сървъра не е перфектен и не може да е 100% от времето читав. Не знам кой ще ги замени и за колко време, ама знам че веднъж дадено ли е официално становище по въпроса, има шанс да се промени нещо нулев. И да се псува, и да се мърмори, само вашите нерви са опънати.
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #49 -: Май 13, 2009, 10:37:57 »

Kазвам ти как стоят нещата реално, не 5 часа след като си загубил армията и ти иде да претрепеш целия колектив на ИО. Била съм потърпевша сигурно повече пъти от теб, армия съм губила, приятели съм губила, отказвах се, един път избухнах във форума и отнесох бан - И КАКВО ? Какво стана от това, нещо промених ли ? Такова ми е мнението и имам право да го публикувам - като поиграеш още малко и твоете мнение може такова да стане защото просто така стоят нещата.

Ами ще се откажат, нормално е след като са разочаровани, въпроса е че винаги ще има такива защото сървъра не е перфектен и не може да е 100% от времето читав. Не знам кой ще ги замени и за колко време, ама знам че веднъж дадено ли е официално становище по въпроса, има шанс да се промени нещо нулев. И да се псува, и да се мърмори, само вашите нерви са опънати.



3 пъти мисли, един път пиши.  ( в пълна сила важи за теб)
Играя от 2-рата ера на играта с 2 прекъсвания. за по една ера.
Публикувай си колкото искаш теми, аз имах предвид да не публикуваш подобно мнение че аджеба ако не сме ний ще е друг.   Извинявай но с това ще изнервиш много хора.  Неможе и  с  лека ръка да кажеш на някой че е заменим, толкова време е играл и е помагал с играта си за развитието на ИО.
Така че драга г-це (г-жа)   бъдете въздържана и моля мислете по няколко пъти и дори се консултирайте с някой да провери какво сте написали преди да публикувате и да изостряте и без това напечената ситуация
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #50 -: Май 13, 2009, 10:41:19 »

За съжаление не можем да се застраховаме от технически проблеми.
Взема се решение, което няма как да угоди на всички.
Недоволни винаги ще има.
Отново се извинявам за причинените неудобства на играчите.

Началниците са участвали във възстановяването на системата и на нормалния ход на играта.
Въпреки, че според Правилата, на които се съгласявате, не може да ни се търси отговорност за технически или каквито и да е други проблеми, ние се извиняваме.

И още нещо - при още една лична нападка срещу член на Екипа на ИО ще бъда принуден да отстаня съответните виновници от Форума.
Моля, спазвайте добрия тон.
Всички сме изнервени и предлагам да се успокоим.

Извинявате се - ОК...
Но само да попитам нещо...След като върнахте армиите от сейв и те останаха пред крепостите, докато хората не можеха да си влязат по акаунтите заради 6-часовата дупка и ужасно изостаналия часовник, не беше ли най-правилното да спрете битките за няколко часа, докато се нормализират нещата? Тогава тази "дискусия" нямаше да я има изобщо, защото и пострадали нямаше да има...
Знам, че техниката понякога сдава багажа, но винаги има начин да се направят нещата така, че да има възможно най-малко ощетени...
Знам, че нямаме право да търсим отговорност за такива неща от екипа, аз не го и правя...Единственото, за което моля е да се върнат събитията до времето преди да се обърка всичко...И това не сте длъжни да правите, но помислете за хората, които обичат тази игра...
Не един път съм казвала, че нямам никакво време за нея, но крада от малкото свободно, за да съм с приятелите си - това е най-хубавото, което намерих в ИО - и не само аз.Но скоро всички те ще започнат да се отказват заради неща от този род...и аз какво да правя повече в нея Undecided
« Последна редакция: Май 13, 2009, 10:44:08 от Elektra » Активен
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #51 -: Май 13, 2009, 10:44:35 »


Ами ще се откажат, нормално е след като са разочаровани, въпроса е че винаги ще има такива защото сървъра не е перфектен и не може да е 100% от времето читав. Не знам кой ще ги замени и за колко време, ама знам че веднъж дадено ли е официално становище по въпроса, има шанс да се промени нещо нулев. И да се псува, и да се мърмори, само вашите нерви са опънати.


Леле.  *wall* *wall* *wall*
Активен

isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #52 -: Май 13, 2009, 10:48:04 »


3 пъти мисли, един път пиши.  ( в пълна сила важи за теб)
Играя от 2-рата ера на играта с 2 прекъсвания. за по една ера.
Публикувай си колкото искаш теми, аз имах предвид да не публикуваш подобно мнение че аджеба ако не сме ний ще е друг.   Извинявай но с това ще изнервиш много хора.  Неможе и  с  лека ръка да кажеш на някой че е заменим, толкова време е играл и е помагал с играта си за развитието на ИО.
Така че драга г-це (г-жа)   бъдете въздържана и моля мислете по няколко пъти и дори се консултирайте с някой да провери какво сте написали преди да публикувате и да изостряте и без това напечената ситуация

Добре, ясно ми е че може да тълкуваш всичко което пиша по твой си начин, целта ми не е нищо да заострям а да покажа може би и друга гледна точка от която може да се опита да погледне човек ако не е заслепен от яда си в момента. Няма нищо общо с това кой е заменим или не - за ИО ние всички сме потребители и с това сме равнопоставени, без значение колко време сме играли и колко класации сме покорили, заради това няма да си променят решението. А пък аз съм въздържана, не буйствам въобще, просто спокойно излагам аргументи за тези които искат да погледнат разумно на тази ситуация Smiley

Между другото, ако играеш от втората ера, сигурна съм че това не ти е първия срив. Трябва вече да си свикнал Wink
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #53 -: Май 13, 2009, 10:52:23 »

Не ми е да, само че не го казвам за разлика от теб. заключвал съм се защото съм ставал сънен за да удрям и .. се случи че аз бях ударен. но това е друга тема.

По важното е че изглежда ръководството е взело окончателно решение.  Надявам се да не се откажат много хора.

Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #54 -: Май 13, 2009, 10:52:57 »

Леле.  *wall* *wall* *wall*
и да си блъскаш главата в стената и да не си я блъскаш това е положението  Wink пешко 1 е номер 1  Lips Sealed
аз предлагам да не се връща играта назад!
аз предлагам да престанеш да пишеш глупости  *stop*
Цитат на: Krum в Днес в 09:13:43
В случая няма справедливо решение. Или трябва да пострадат хората, които не са засегнати и да ги върнем назад или трябва да пострадат тези, които са засегнати(както се и получава) и статуквото да се задържи. В случая тези, които не са засегнати са повече така че нещата остават така.

със сигурност може да измислите поне нещо малко за тези които са засегнати много

Активен

enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #55 -: Май 13, 2009, 10:54:10 »

За съжаление не можем да се застраховаме от технически проблеми.
Взема се решение, което няма как да угоди на всички.
Недоволни винаги ще има.
Отново се извинявам за причинените неудобства на играчите.

Началниците са участвали във възстановяването на системата и на нормалния ход на играта.
Въпреки, че според Правилата, на които се съгласявате, не може да ни се търси отговорност за технически или каквито и да е други проблеми, ние се извиняваме.

И още нещо - при още една лична нападка срещу член на Екипа на ИО ще бъда принуден да отстаня съответните виновници от Форума.
Моля, спазвайте добрия тон.
Всички сме изнервени и предлагам да се успокоим.


Отонът, гафа си е гаф и въпреки че нямате вина, не бива играчите да обират пешкира всеки път. Още повече, че тая игра отдавна е безплатна...... формално! Само извинения не стигат, както се плащат кредити за допълнителни доходи, премиум и какво ли не още, така могат да се плащат кредити и за компенсация на всички, подчертавам ВСИЧКИ играчи. Друга позиция си е чисто незачитане.
Активен

delenda est!
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #56 -: Май 13, 2009, 10:56:45 »

Извинявате се - ОК...
Но само да попитам нещо...След като върнахте армиите от сейв и те останаха пред крепостите, докато хората не можеха да си влязат по акаунтите заради 6-часовата дупка и ужасно изостаналия часовник, не беше ли най-правилното да спрете битките за няколко часа, докато се нормализират нещата? Тогава тази "дискусия" нямаше да я има изобщо, защото и пострадали нямаше да има...
Знам, че техниката понякога сдава багажа, но винаги има начин да се направят нещата така, че да има възможно най-малко ощетени...
Знам, че нямаме право да търсим отговорност за такива неща от екипа, аз не го и правя...Единственото, за което моля е да се върнат събитията до времето преди да се обърка всичко...И това не сте длъжни да правите, но помислете за хората, които обичат тази игра...
Не един път съм казвала, че нямам никакво време за нея, но крада от малкото свободно, за да съм с приятелите си - това е най-хубавото, което намерих в ИО - и не само аз.Но скоро всички те ще започнат да се отказват заради неща от този род...и аз какво да правя повече в нея Undecided

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D точно тук и според мен е проблема, не в срива, а в реакцията. Сривовете не могат да се предвидят, но реакцията на имащите власт може да бъде адекватна или както в случая.

Едно въпросче имам аз сега към екипа. Сега последно ще се сверяват ли часовниците или ще си остане така, не че нещо, ама за мен е много важно.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #57 -: Май 13, 2009, 11:02:26 »

ПРИМИРЕНЧЕСКАТА ПОЗИЦИЯ НИКОГА НЕ Е БИЛА МОЯТА ПОЗИЦИЯ !

НЕНОРМАЛНО, БЕЗУМНО И НЕЛОГИНО Е ТОВА КОЕТО ЕКИПА НАПРАВИ !

БИТКИТЕ ТРЯБВАШЕ ДА БЪДАТ  СПРЕНИ СЛЕД СРИВА ..... ТОВА Е ТОЛКОЗ ПРОСТО И ЛОГИЧНО  *pardon*

След първата грешка, в момента се прави 2-ра грешка ...

Като ревностно затвърждават първата ....

ЕДИН БЕК ЪП ... ще реши доста проблеми и все още не е безумно късно .....

И колкото повече време минава , толкова по-нерешим става проблема .... *pardon*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #58 -: Май 13, 2009, 11:21:31 »

със спирането на атаките, хората които се заключиха поне ще бъдат малко ли много "компенсирани" с това че няма да бъдат разбити и те.
Aз лично нападам един и ако не влезне ще си загине, ако се е заключил то вече е загинал.
« Последна редакция: Май 13, 2009, 11:27:58 от CrishtiaN » Активен

tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #59 -: Май 13, 2009, 11:48:43 »

Back up няма да има,явно че ако се върнат нещата ще "пострадат" много хора с невероятния им 12 часов добив и неверотното им развитие за 12 часа.Несправедливостта е само в нашите очи на потребители(аз вече не съм,за което много се радвам,защото щях да пак да си късам нервите тази сутрин).Какво като играча "Х" си е набивал кредити за да си направи една армийка да си се бие за да му е интересно,тук идва играча "У"(тези хора неспрестанно се множат,в една военна игра),който си копа яко и пак набива смс-си ,но едно такова "бъгче" няма да му се отрази на  играта, но ще ореве света при едно връщане .Все пак става дума за пари в тази "безплатна игра"

П.П Напълно съм съгласен с всички,едно навременно спиране на битките и тази тема нямаше да я има  *pardon*
Активен

Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!