Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:32:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще върнете ли състоянието на ИО от преди срива снощи ???  (Прочетена 9093 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #30 -: Май 13, 2009, 10:02:55 »


ПОСЛЕДНО СБОГОМ ОТ МЕН ТОГАВА И БЛАГОДАРЯ - КАТО СТЕ НЕГОДНИ ТАКА Е ! БИХ ВИ ТЕГЛИЛ ЕДНА ДЪЛГА АМА НЕ СИ СТРУВАТЕ !

Спокойно бе, човек, игра е, не е живот да е загубен ! Няма причина да обиждаш хората за проблем със сървъра, не е като те да са го причинили.
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #31 -: Май 13, 2009, 10:03:34 »

Рано сутринта е имало голям срив в доставчика на ИО.
Това е предизвикало спиране на битките за 30 минути и разместване на системното време в някои от световете.
Играта няма да бъде връщана в предишно състояние.
Изоставащите часовници могат да бъдат сверени, но все още чакаме потвърждение за това.


Съжалявам, няма да има компенсации.

Давате ли си сметка за последствията от това решение  Shocked
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #32 -: Май 13, 2009, 10:05:29 »

Давате ли си сметка за последствията от това решение  Shocked
Да, даваме си сметка.
Екипът на ИО се извинява на играчите за причинените неудобства.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #33 -: Май 13, 2009, 10:06:31 »

Какви компенсации  *crazy*... но един buck up e справедливо решение. Какъв е проблемът да се направи?
Аз влязох в кожата на филантроп и не се възползвах  Embarrassed, просто не се сетих за такъв, който толкова да ми е неприятен, че да му причиня това.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #34 -: Май 13, 2009, 10:06:58 »

за причинените неудобства Smiley
меко казано Smiley

какво са няколко стотин (да не казвам хиляди) кредита

Много хора ще се откажат.
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #35 -: Май 13, 2009, 10:13:43 »

Какви компенсации  *crazy*... но един buck up e справедливо решение. Какъв е проблемът да се направи?
Аз влязох в кожата на филантроп и не се възползвах  Embarrassed, просто не се сетих за такъв, който толкова да ми е неприятен, че да му причиня това.

В случая няма справедливо решение. Или трябва да пострадат хората, които не са засегнати и да ги върнем назад или трябва да пострадат тези, които са засегнати(както се и получава) и статуквото да се задържи. В случая тези, които не са засегнати са повече така че нещата остават така.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
the_knight
Гост
« Отговор #36 -: Май 13, 2009, 10:15:38 »

И какво - няколко месеца си висял пред компа да направиш войска, постигнал си нещо с цената на не малко нерви и безсъние и изведнъж играта те лишава от всичко...Просто...нямам думи да опиша колко ме е яд за тази ситуация въпреки че аз самата съм потърпевша само косвено, защото загубих не войската си, а един приятел *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*
Активен
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #37 -: Май 13, 2009, 10:16:18 »

за причинените неудобства Smiley
меко казано Smiley

какво са няколко стотин (да не казвам хиляди) кредита

Много хора ще се откажат.

Естествено че ще се откажат. Както се отказаха преди когато имаше 3 срива на сървъра един месец, като им телепортираха пак армиите и имаше сума ти войни загубени заради бекъпа. Още играят, просто свикваш с мисълта че е ИГРА и подлежи на проблеми и не може да инвестираш целия си живот в нея че после да се ядосваш нещо като се счупи.

Тези които се откажат, други ще ги заменят. Не можеш да угодиш на всички, не можеш и да съдиш хората че не си вършат работата. Shit happens.
Активен

schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #38 -: Май 13, 2009, 10:18:38 »

Само да попитам, уведомени ли са шефовете Ви за този срив и за всичките неудобства на играчите и възнамеряват ли за бъдеще да пооправят нещата? Питам за да знам, как да си наглася действията и евентуално колко време ще изисква всичко...Знам, че е частна фирма, ама все пак предлага някакъв вид услуга и ако някои от потребителите не са доволни от нея и казват чао.

П.С. Знам че играта е за забваление и е по желание!!!
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #39 -: Май 13, 2009, 10:18:45 »

В случая няма справедливо решение. Или трябва да пострадат хората, които не са засегнати и да ги върнем назад или трябва да пострадат тези, които са засегнати(както се и получава) и статуквото да се задържи. В случая тези, които не са засегнати са повече така че нещата остават така.
честно казано невиждам с какво ще пострадат незасегнатите хора ,както казваш .... че ще им върнете развитието с 12 часа назад  ..... като бас ловя ,че мнозинството от тези хора не са били на лининя и надали са пуснали нещо да се строи през това време  ..... грешно решение , грешна стратегия и подход при решаване на подобни проблеми ....
Активен

kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #40 -: Май 13, 2009, 10:19:49 »

В случая няма справедливо решение. Или трябва да пострадат хората, които не са засегнати и да ги върнем назад или трябва да пострадат тези, които са засегнати(както се и получава) и статуквото да се задържи. В случая тези, които не са засегнати са повече така че нещата остават така.
След установяването на проблема нощес, справедливото решение беше да се:
1. Върне последно стабилно състояние /което и направихте/
2. Спрат битките и издръжката за 12 часа.
3. Информират клиентите ви по подобаващ начин за случващото се.
Активен

Qui audet adipiscitur
nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #41 -: Май 13, 2009, 10:20:16 »

вчера с триста зора и 24 часа на компютъра си пуснах 8 Централизирана власт,но ще се откажа от играта,ако я върнат с дни назаде
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #42 -: Май 13, 2009, 10:21:43 »

Естествено че ще се откажат. Както се отказаха преди когато имаше 3 срива на сървъра един месец, като им телепортираха пак армиите и имаше сума ти войни загубени заради бекъпа. Още играят, просто свикваш с мисълта че е ИГРА и подлежи на проблеми и не може да инвестираш целия си живот в нея че после да се ядосваш нещо като се счупи.

Тези които се откажат, други ще ги заменят. Не можеш да угодиш на всички, не можеш и да съдиш хората че не си вършат работата. Shit happens.

Ако това ти е мисленето, то много жалко. След като можеш да замениш едни  с други.   *crazy*


представи си че ти си заменената.  *hmm*


3 пъти мисли 1 път пиши .. а ако е такова е мненнието ти по добре не го публикувай  ;D
Активен

schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #43 -: Май 13, 2009, 10:22:44 »

Естествено че ще се откажат. Както се отказаха преди когато имаше 3 срива на сървъра един месец, като им телепортираха пак армиите и имаше сума ти войни загубени заради бекъпа. Още играят, просто свикваш с мисълта че е ИГРА и подлежи на проблеми и не може да инвестираш целия си живот в нея че после да се ядосваш нещо като се счупи.

Тези които се откажат, други ще ги заменят. Не можеш да угодиш на всички, не можеш и да съдиш хората че не си вършат работата. Shit happens.

Не съм съгласен с теб!!! 100 %. Доста хора се отказаха отдавна, след сривовете!!! Познавам хора, които и сега ще се откажат. Дали други ще ги заменят? И за колко време? Адвокат бъди другаде, не тук. Ако всичко беше читово, shits w`ll be not happened!!!
Активен

nikitorres
Marshal not
Лейтенант
***

Karma: +34/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 167



Профил WWW
« Отговор #44 -: Май 13, 2009, 10:27:17 »

аз самия не съм засегнат от срива снощи въпреки, че 150к армията ми се върна от сейфа рано и можеха да я ударят
Активен

Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!