Imperia Online България  
Април 28, 2024, 23:24:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вулгарни селяндурчета в ИО  (Прочетена 3021 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« -: Май 10, 2009, 09:14:28 »

Искам предварително да се извиня на админите за тази тема,дано не ви се стори излишна.Провокира ме изказването на ЛейдиФлейм относно псувните в играта.И мисля че трябва да има такава за да се докладва за подобни артисти и да се вземат мерки,било то от играчите или пък от админите.Защото и аз често си патя от такива селянчета
Активен
Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #1 -: Май 10, 2009, 10:25:11 »

Ще бъде по добре ако се докладва самото ЛС и автора му като на вулгарните думички се поставят****
Активен
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 22:13:34 »

Ще бъде по добре ако се докладва самото ЛС и автора му като на вулгарните думички се поставят****
Докладваме и какво? Никаква реакция! *pardon*
Активен
moby
Гост
« Отговор #3 -: Май 16, 2009, 01:30:00 »

хахах и какво й направиха .... сиг са я бичували  *crazy*
Активен
Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #4 -: Май 26, 2009, 11:54:14 »

Докладваме и какво? Никаква реакция! *pardon*
Ladyflame_защо си толкова скептична кам тоз проблем ами има играчи които сащо мразят лигавите истории и псувните и които ще помогнат да се справим с тея идиотчета в най-лошия случи да се откажат от играта защото това вече е на лична основа
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #5 -: Май 26, 2009, 12:00:01 »

Лабава ти е психиката  Wink

Адмните ще реагират, това че не е веднага незначи че няма да го направят.  Cool
Активен

Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #6 -: Май 26, 2009, 12:01:48 »

хахах и какво й направиха .... сиг са я бичували  *crazy*
на бесилото всички селяни >Grin ако има някой в БГ 3 със същия проблем да се обажда.....
Активен
Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #7 -: Май 26, 2009, 12:05:17 »

Лабава ти е психиката  Wink

Адмните ще реагират, това че не е веднага незначи че няма да го направят.  Cool
Grin Grin :Dхаха много си ми е добре психиката.Просто ме дразнят защото като не могат да играят да не се захващат.Аз и в една друга тема казах че с един такъв си спечелих първата генералска звезда.Много си ме кефят но не всички са като мен
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #8 -: Май 26, 2009, 13:29:30 »

Дразнят се само маймуните  Grin

ЕЕ какво се притесняваш тогава? След като така си печелиш звездите значи си потенциален Маршал, нема се оплакваш ей  ;D
Активен

Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #9 -: Юни 09, 2009, 11:35:28 »

Комплексари винаги е имало и ще има - особено във виртуалното пространство, където някои си мислят, че могат да вилнеят безнаказано и са скрити от всеки и от всичко...
Или подминаваш подобни напъни на простотие и не им обръщаш внимание или ги игнорираш - има си бутон за това...След това, както казваше един бивш имперец - бой с правата лопата докато се изкриви, като се изкриви, продължаваш с кривата...Във всеки случай, мисля си,много повече ще заболи ако смачкаш простака отколкото ако само му запушат устата и продължи да играе...

Напълно те подкрепям_LadyBlack,теб и този бивш имперец.Има моменти в които ние сме жертвите е какво сега да псуваме ли ето мен преди два дни ми разбиха армията която събирах цял месец и вместо да се псуваме си направихме страшен мохабет,и ето какво получих в отговор    "....Ти си невероятно свестен. Искренно ти желая успех не само в играта, а и в живота. Такива хора като теб заслужават повече късмет и сполука. Напред!...." ИО БГ3   Insomnia ™
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #10 -: Юни 09, 2009, 12:38:27 »

Е, всеки има подобни случай. С джадай и стенси се палехме и грабехме по време на война, буквално си разсипахме икономиките, пребиха ми армията и винаги си говорихме с много културен и учтив тон, а един "велик" играч за една гътната 4-ка ми изписа цял ферман псувни и закани. Е, поне той вече си е каса.
Активен
Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #11 -: Юни 10, 2009, 10:07:48 »

Е, всеки има подобни случай. С джадай и стенси се палехме и грабехме по време на война, буквално си разсипахме икономиките, пребиха ми армията и винаги си говорихме с много културен и учтив тон, а един "велик" играч за една гътната 4-ка ми изписа цял ферман псувни и закани. Е, поне той вече си е каса.
Те това е истината важното е да има разбирателство,независимо дали си хищник или жертва.С половината ми и повече подобни врагове сега имаме здрави игрови  и приятелски отношения.Значи темата никак не е излишна трябва да се докладва в нея за подобни артисчета,за да вземем отношение ние играчите ако на админите не им се занимава. 
Активен
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #12 -: Юни 10, 2009, 10:49:56 »

Подобна тема, никога няма да е излишна. Искам да добавя, че след достатъчно количество докладвани обидни съобщения - играча port в свят 2, не беше санкциониран с повторна лепенка...това не попречи обаче, да има монетка зад името си  *pardon*
Активен
Feraro
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #13 -: Юни 10, 2009, 10:56:23 »

Подобна тема, никога няма да е излишна. Искам да добавя, че след достатъчно количество докладвани обидни съобщения - играча port в свят 2, не беше санкциониран с повторна лепенка...това не попречи обаче, да има монетка зад името си  *pardon*
ХА-ХА-ХА наказанието е жестоко златна монетка зад името това ме кефи вместо бан или лепенка перфектно *hahaha*
Активен
mitashkiq
Сержант
**

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 83


Профил
« Отговор #14 -: Юли 04, 2009, 16:18:34 »

 Браво на всеки касирал такава измет *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!