Imperia Online България  
Април 16, 2024, 10:33:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зависимост от ИО  (Прочетена 13887 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #60 -: Юни 13, 2009, 23:47:11 »

няма отърване ако не е ио ще да е друго аз лично не играя ио от мнго време но съм в и герой и ако пуснат номади  wassup wassup wassup wassup

поне в геройте мога и да не го мисля толкоз  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
moby
Гост
« Отговор #61 -: Юни 14, 2009, 12:43:27 »

И там ще пуснат уайрлес ...за закоравели интернет маниаци  Wink
уайърлес*  ;D
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #62 -: Юни 14, 2009, 12:52:18 »

уайърлес*  ;D
Вярно ли  Shocked Shocked Shocked
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
moby
Гост
« Отговор #63 -: Юни 14, 2009, 12:54:03 »

Леко се цикли , бре.  Grin
ПП: мерсаж за минуса  :Smiley
« Последна редакция: Юни 14, 2009, 12:58:09 от Fatboy Slim » Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #64 -: Юни 14, 2009, 17:53:27 »

Аз пък та изплюсщях, да не си на загуба!  *beer*
Активен

delenda est!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #65 -: Юни 14, 2009, 18:08:44 »

Леко се цикли , бре.  Grin
ПП: мерсаж за минуса  :Smiley

За това на друг трябва да благодариш ..Нямам участие там.. :Smiley Не знам защо ама минуси не давам почти никакви..Или плюс или нищо.. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #66 -: Юни 14, 2009, 23:01:26 »

Зависим от ИО

 Grin Grin Grin
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #67 -: Юни 14, 2009, 23:21:21 »

 *ok* *ok* Grin Grin Grin Grin точно това е  *hahaha*
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
vess
Гост
« Отговор #68 -: Юни 15, 2009, 14:41:09 »

*ok* *ok* Grin Grin Grin Grin точно това е  *hahaha*
дали  ;D
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #69 -: Юни 15, 2009, 15:41:08 »

бомба а падне имам ли нет не ставам от ИО  Grin Grin Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #70 -: Юли 08, 2009, 16:40:16 »

Чудя се как да започна... Исках да ви споделя как се чувствам от това, че играя ио и как се чувстват другите около мен. Исках да ви кажа как започнах да играя тази игра и как тя от хоби се превърна в мания, зависимост.Мисля, че доста неща няма да успея да ги опиша и да ги усетите така, както аз ги усещам. Вярвам, че много от вас се чувстват като мен, но не го осъзнават или не искат да признаят.
От година и половина имаше период от 5-6 месеца, в които това наистина беше мания. От нормална игра, в която аз си почивах, започна да става в рутинно ежедневие - сутрин с кафето ио, вечер преди лягане пак ио, а да не говорим за вечерите, през които съм оставал, за да следя атаки.. след това деня е пропилян. Това нарушава контактите с другите, работата или учението. Променя мирогледа и въобще цялата ти връзка с околния свят. Просто играта е направена така - изисква от играчите, за да са истински добри, да са постоянно он лине. Атаката се вижда 1 час преди удара- правило което те кара да поглеждаш през 40мин или да караш някой друг да поглежда  - в противен случай може да загине всичко, което си постигнал в играта. Всичко, което си постигнал в играта - звучи глупаво.. доказваш се и пред кого и за какво.. влизаш в глупави класации, които никой не поглежда; не помагат в реалния живот и дори това което си научил в играта е ненужно.
Играта я сравнявам със зависимост - същото е като зависимост от цигари, алкохол или дрога. Симптомите са същите: нужда, неудовлетворение, че я играеш; срам; прекриваш се от другите да не разберат; избиваш комплекси или някаква празното в живота, която се опитваш да запълнеш...
Преди време завърших една ера- приятелката ми каза: ,, И какво свършва ерата и всичко започва отначало?" И аз я б**х ,,да - може да дадат някаква награда", А тя ми отговори: ,, А ще ти върнат ли времето, което си прекаръл в играта"... Времето - това , което наистина няма кой да ми върне!
В последните дни тази игра започна да ме уморява, а да не говорим, че веднъж след оставяне вечер се разболях!
Искам да помоля админите да не ми трият темата - нека всички се замислят какво за тях е ио - забавна игра или ежедневие. Вярвам, че собствениците, когато са я разработвали, не са се замислили какво влияние може да има тя върху играчите.. за тях е работа - за нас би трябвало да е  просто една игра... е, не е така!
Във форума съм с друг ак - знам, че е забранено, но искам да остана анонимен.. така както има анонимни алкохолици! Да, признавам, че съм зависим от ИО и спрях да играя. Не играя нито една друга подобна он-лане игра и не съм играл до сега, не смятам и да започвам отново.
От няколко дена не играя ио и се чувствам свободен-не мисля за това дали някой ме напада или да следя аз някой, за да го нападна- ненужно пропиляна енергия..
Оставям темата отворена, за да може ако има и друг смелчага, който да си признае, че е зависим- да пише! Но ако видя, че спамете ще я затворя!

П.П. Сега нека, който има любим човек до себе си, да го прегърне и да му каже, че го обича... замислете се колко би било хубаво ако това време, през което сте играли ио,  сте го отделили за децата или близките си!  *rose*
това че някой трепери дали го нападат вместо да е с близките си си е само негов минус, (кофти стратегия+нежелание да е с тях, аз така си обяснявам нещата, много хора играят като съчетават и двете, разликата е следната
1.всеки по лабилен в каквото и да е влиза и излиза non stop от 50 акаунта при което се стига до insomnia, сърбежи навсякъде(хората които знаят че е такъв един нередовен се възползват да ги наглежда докато са с близките си  Grin ), в крайна сметка може да доведе до полуидиотщина или казано по-просто полуидиотщината на този играч да изпъкне със страшна сила, с ревове към близките му да не го занимават че еди кой си го напада  Grin
2.прекалена нервност и късосъединителни реакции
3.http://www.dar-center.com/article/?article=403
кво да ви кажа, слаб съм с литературата, играйте в един свят с блок и се радвайте на 6те часа  Tongue
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #71 -: Юли 08, 2009, 18:13:20 »

Та ние сме си отделение ,не огромна многоетажна клиника,степенувана по тежест на случайте и усложненията... Shocked Shocked

аз съм мед .сестра има и няколко доктора ,но за съжаление и персонала е засегнат в една или друга степен.... *freak* *freak* *freak*
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #72 -: Юли 08, 2009, 23:53:58 »

Та ние сме си отделение ,не огромна многоетажна клиника,степенувана по тежест на случайте и усложненията... Shocked Shocked

аз съм мед .сестра има и няколко доктора ,но за съжаление и персонала е засегнат в една или друга степен.... *freak* *freak* *freak*

сестричките по-луди от кеча!  Grin Grin Grin Grin
Активен

delenda est!
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #73 -: Юли 09, 2009, 00:08:15 »

сега излязох от болницата и да ти кажа ,че си напълно прав *xxx*
Активен
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #74 -: Юли 09, 2009, 00:09:15 »

не вярвах, че ще те пуснат...  Grin
Активен

Qui audet adipiscitur
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!