Imperia Online България  
Май 01, 2024, 15:14:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: iskam da znam  (Прочетена 5969 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
firebat
UED
Редник
*

Karma: +18/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #15 -: Септември 19, 2007, 11:16:39 »

Хайде да си говорим направо и да не се крием зад понятия като сарказъм. Ясно е, че не сарказма, а критиката не е позволена. Или просто администраторите и модераторите не разбират разликата между обида, неуважение и подигравка от една страна и конструктивна критика и мотивирано несъгласие от друга.
Предлагам да има нова точка в правилата: забранява се всякаква критика по адрес на екипа на Империя Онлайн.
Този форум лъха на тоталитаризъм!
Нямаш си на идея колко много си прав  ;D По принцип тука имаш право на собствено мнение стига да не засяга някой от екипа на ИО.  Сталинизма му е майката..  ;D
Активен

I'm a hand of justice.
Kochev
Сержант
**

Karma: +52/-108
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #16 -: Септември 19, 2007, 13:20:40 »

след следващото глобално умозаключение като "станилизъм" или "тоталитаризъм" темата ще бъде изтрита.
Активен

Kochev is here !
Crystal
Редник
*

Karma: +32/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #17 -: Септември 19, 2007, 13:21:49 »

след следващото глобално умозаключение като "станилизъм" или "тоталитаризъм" темата ще бъде изтрита.

Кочев, повярвай ми...в никакъв случай не искам да предизвиквам гнева на който и да е от екипа, но такава цензура не се налага в нито един форум. Да не говорим, че се намираме в тема "Общи приказки". Не мога да разбера защо трябва непрекъснато да ме е страх, че ще бъда банната...и непрекъснато някъде да чета за подобни заплахи, независимо към кого са отправени...Нормално ли ти се струва да премислям и претеглям всяка моя дума, защото аз това правя? ..Имам чувството, че се намирам в европейския парламент...казвам европейския, защото дори и в нашия не гонят за обиди, а всички знаем как ги сипят...
« Последна редакция: Септември 19, 2007, 13:32:01 от Crystal » Активен
SinanSakic
Редник
*

Karma: +8/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #18 -: Септември 19, 2007, 13:41:27 »

след следващото глобално умозаключение като "станилизъм" или "тоталитаризъм" темата ще бъде изтрита.

Само доказвате авторитарното си мислене. Глобалното умозаключение е факт!
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #19 -: Септември 19, 2007, 13:55:13 »

в Русия съм,в Русия съм ;D
Активен

КуКу
firebat
UED
Редник
*

Karma: +18/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #20 -: Септември 19, 2007, 14:57:17 »

в Русия съм,в Русия съм ;D
ххаха хахахаха  ;D Митак.. Тука отрепа рибата бате !  Grin
Активен

I'm a hand of justice.
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #21 -: Септември 19, 2007, 15:17:17 »

ххаха хахахаха  ;D Митак.. Тука отрепа рибата бате !  Grin
;D
Активен

КуКу
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #22 -: Септември 19, 2007, 15:44:08 »

Кочев, повярвай ми...в никакъв случай не искам да предизвиквам гнева на който и да е от екипа, но такава цензура не се налага в нито един форум. Да не говорим, че се намираме в тема "Общи приказки". Не мога да разбера защо трябва непрекъснато да ме е страх, че ще бъда банната...и непрекъснато някъде да чета за подобни заплахи, независимо към кого са отправени...Нормално ли ти се струва да премислям и претеглям всяка моя дума, защото аз това правя? ..Имам чувството, че се намирам в европейския парламент...казвам европейския, защото дори и в нашия не гонят за обиди, а всички знаем как ги сипят...

Кристал повярвай ми,че такава цензура(даже и още по-злобна) има в много форуми,някои от тях са си като концлагери направо. Smiley Нормално ми се струва да си претегляш думите,това е присъщо за всеки разумен човек и не виждам защо потребителите да не го правят щом екипът го прави.Ако някой ден попаднеш на мястото на някой от екипа ще разбереш - ами не е приятно разни незнайни герои да си правят майтапа на твой гръб,в твоя форум,за твоята игра.Мен някоя игра като не ме кефи се отказвам и това е,с мрънкане и обиди нещата няма да се оправят.Може да изглежда,че нищо по играта не се променя,но всъщност не е така.Промените са невидими за потребителите,но никак не са незначителни.Както и друг път съм казвал - не разполагаме с вълшебна пръчица за да светне всичко от раз.Това че банката не работи или транспорта трябва да не се разтоварва сам и на нас не ни харесва,но като няма подходящото техническо решение ще си стоят така,по-добре една функция да не работи отколкото да се пусне и в следващия момент да се прецакат акаунтите на 1000 човека.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
mmmaria
Редник
*

Karma: +44/-72
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #23 -: Септември 19, 2007, 15:48:22 »

Кристал повярвай ми,че такава цензура(даже и още по-злобна) има в много форуми,някои от тях са си като концлагери направо. Smiley Нормално ми се струва да си претегляш думите,това е присъщо за всеки разумен човек и не виждам защо потребителите да не го правят щом екипът го прави.Ако някой ден попаднеш на мястото на някой от екипа ще разбереш - ами не е приятно разни незнайни герои да си правят майтапа на твой гръб,в твоя форум,за твоята игра.Мен някоя игра като не ме кефи се отказвам и това е,с мрънкане и обиди нещата няма да се оправят.Може да изглежда,че нищо по играта не се променя,но всъщност не е така.Промените са невидими за потребителите,но никак не са незначителни.Както и друг път съм казвал - не разполагаме с вълшебна пръчица за да светне всичко от раз.Това че банката не работи или транспорта трябва да не се разтоварва сам и на нас не ни харесва,но като няма подходящото техническо решение ще си стоят така,по-добре една функция да не работи отколкото да се пусне и в следващия момент да се прецакат акаунтите на 1000 човека.
Не че нещо,но сме били свидетели и ти да избухваш,пък не помня някой да ти е трил постовете.Както и да е...в редица случаи сте прави,но дали рестрикциите и триенето са адекватния начин ?
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!