Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 09:16:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазар в свят Бг3  (Прочетена 1047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VellEll
Гост
« -: Май 05, 2009, 22:50:13 »

Писах във форума на свят БГ 3,но там никой от админите не отговаря....искам да знам дали ще се вземат мерки за пазара...ианче няма смисъл човек да си губи времето и съня за този дето клати гората Sad
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 05, 2009, 23:02:33 »

Писах във форума на свят БГ 3,но там никой от админите не отговаря....искам да знам дали ще се вземат мерки за пазара...ианче няма смисъл човек да си губи времето и съня за този дето клати гората Sad
мерките ги има  Wink само почакай не става толкоз бързо  ;D  ще ги изловят и изпонакажат  ;D
Активен

Age of Extinction
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #2 -: Май 05, 2009, 23:05:09 »

мерките ги има  Wink само почакай не става толкоз бързо  ;D  ще ги изловят и изпонакажат  ;D

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* дали

надеждата умира последна  Cool Cool Cool
Активен

VellEll
Гост
« Отговор #3 -: Май 05, 2009, 23:07:41 »

мерките ги има  Wink само почакай не става толкоз бързо  ;D  ще ги изловят и изпонакажат  ;D

Е какво да чакам...нека да купя по 250К от всичко на 0,1...пък нека да ме накажат за 3 дена...никой не може да ми влезе на този етап..в силен съюз съм и после ходи ме настигай...наказанията са малки това е ...

Хора или направете нещо или да си бием камшиците...не е честно да копая и да бия каси като луд, да не спя и накрая някой да купи за 10К злато повече от колкото му е добива за седмица Sad Sad Ако някой ще си избива комплекси да го прави другаде....
« Последна редакция: Май 06, 2009, 01:27:58 от VellEll » Активен
nasko_69
Лейтенант
***

Karma: +5/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 135



Профил
« Отговор #4 -: Май 06, 2009, 11:49:32 »

в свят бг3 е добра търговията,само желязото да не беше толкова скъпо ,я обясни добре какво точно не ти харесва Smiley
Активен
VellEll
Гост
« Отговор #5 -: Май 06, 2009, 12:09:37 »

в свят бг3 е добра търговията,само желязото да не беше толкова скъпо ,я обясни добре какво точно не ти харесва Smiley


Е ти ако от това което съм написал не си разбрал си мисля, че както и да го напиша пак не би разбрал....
Активен
nasko_69
Лейтенант
***

Karma: +5/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 135



Профил
« Отговор #6 -: Май 06, 2009, 21:19:54 »

off и аз немога да те разбера,ок нека друг отговори ако знае :Д
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!