Imperia Online България  
Април 27, 2024, 10:05:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Извинение към БЛАТОТО  (Прочетена 1017 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« -: Април 27, 2009, 17:13:17 »

 Уважаеми членове на съюз БЛАТОТО...Преди няколко дни ви нарекох ИЗМАМНИЦИ, защото бях убеден, че сте точно такива....Е, опитаха се да ми докажат, че греша и че в това да наглеждаш и движиш няколко акаунто по време на война няма нищо измамно, напротив - в реда на нещата си е... В реда на нещата е това зад всеки акаунт в единия съюз да стои реален човек. В реда ан нещата е зад няколко акаунта в другия съюз да стои един човек...НАГЛЕЖДАЛИ сте се по време на войната - да, наглеждали сте се, но от екипът уточниха, че за това не можете да бъдете наказани...Парадоксално, но какво да се прави, приемам го.. Това обяснява защо сте не толкова добри, а толкова организирани....Нямам право да публикувам личната си кореспонденция и няма да го направя...Помолих екипът да бъде задочен арбитър в спора ни и те отсъдиха...Вие сте играли по правилата, защото явно наглеждането влиза в тези правила . Блатото е морален победител в тази война...Май само това ми остана да кажа...И едно Амин!!!...
« Последна редакция: Април 27, 2009, 19:41:05 от billyes » Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!