Imperia Online България  
Април 27, 2024, 09:41:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Несъществуваш (DRAGON) vs Blatoto - коментари - 2  (Прочетена 12628 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #15 -: Април 26, 2009, 13:25:17 »

Очаквах повече от всички ви. Тази война беше събитието на ерата, а се осрахте като елени.  Undecided
*freak* един мой съюзник използва израза: "... като карпатски вълци"  Grin
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #16 -: Април 26, 2009, 13:26:30 »

Очаквах повече от всички ви. Тази война беше събитието на ерата, а се осрахте като елени.  Undecided

Айде пак .... КАКВО ПРОТИВ БЛАТОТО ИМАШ ?

БЛАТОТО е НА ЛИНИЯ, Съюза е в състава в който започна Войната ....

И въпреки, че почти през цялото време беше догонващ в резултата .. и беше в по-неизгодно положение за тази война не се отказа  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #17 -: Април 26, 2009, 13:33:37 »

Айде пак .... КАКВО ПРОТИВ БЛАТОТО ИМАШ ?
Требушети  Grin

Разпускането на съюз е фермерски подход /то не, че не ви излязоха на всички мазоли от мотиката/. Не подобава на велики войни. Определено съм разочарован, и то не само заради бирата, която загубих.  Undecided
« Последна редакция: Април 26, 2009, 13:36:28 от kassap » Активен

Qui audet adipiscitur
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #18 -: Април 26, 2009, 13:36:19 »

 Преди екипа на ЙО да каже има ли нарушения кво· си чешите езиците,направил сам го зашото с измама и баба може да печели, и не ми се води война по този начин ,ако сам грешка(едва ли) сте се извиня на Крокодила и компания
Активен

cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #19 -: Април 26, 2009, 13:43:39 »

Преди екипа на ЙО да каже има ли нарушения кво· си чешите езиците,направил сам го зашото с измама и баба може да печели, и не ми се води война по този начин ,ако сам грешка(едва ли) сте се извиня на Крокодила и компания
Ама да не забравиш ;D  Нали знаеш че обещаното се търси като наследство Smiley
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #20 -: Април 26, 2009, 13:48:55 »

Не няма да забравя ,иначе въпреки всичко добре се биете ,без n1d1n,той няма атака затова нямам мнение
Активен

nidin
Гост
« Отговор #21 -: Април 26, 2009, 13:52:24 »

ми то освен един пожар и към мен нямате атаки май Undecided *freak*
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #22 -: Април 26, 2009, 16:23:50 »

Преди екипа на ЙО да каже има ли нарушения кво· си чешите езиците,направил сам го зашото с измама и баба може да печели, и не ми се води война по този начин ,ако сам грешка(едва ли) сте се извиня на Крокодила и компания

Били...не съм очаквала точно такова бягство от съюз като вашия ;D
Нали знаеш в такъв случай, че на всеки е ясно кой е спечелил войната независимо какво пише в статистиката Cool
Колкото до приказките ти, че Блатото сме мамили - да не забравиш после да се извиниш ей тук, в тази тема ;D
Активен
komisarq_bg
Редник
*

Karma: +183/-157
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #23 -: Април 26, 2009, 17:33:50 »

Мислех да не пиша повече относно войната( предвид последният ми постинг в тази тема), но сметнах че е редно да си кажа и моята гледна точка(предвид другите гледни точки, които прочетох).

- За войната - вече казах, че беше безмислена.  Sad
- За ненападаните играчи - до колкото си спомням и към мен нямаше атаки от немодиралите се играчи на "Блатото".  *hihi*
- За "по-добрата подготовка" преди войната - който мисли че 3000 елитни стрелци и 6000 тежка армия, "среден заем" за пускане на крепост 7 - 5 часа преди обявяването на войната, по-големият опит и знания на повечето играчи на "Блатото" и др - са по-добра подготовка от доста по-добре развитите икономически играчи на Блатото е изключително "смело" твърдение.
- Относно решенията на Били - по-принцип, нито обявяването на войната, нито разпускането бяха обсъдени и премислени с повечето играчи на "DRAGON" (не се сещам за такива), но той и за това е избран за лидер, за да може да преценява както сметне за добре и за това сме заставали зад решенията му.

Приятен ден и повече добро настроение играчи на ИО!
 *gamer* Komisarq
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #24 -: Април 26, 2009, 17:49:47 »

Мислех да не пиша повече относно войната( предвид последният ми постинг в тази тема), но сметнах че е редно да си кажа и моята гледна точка(предвид другите гледни точки, които прочетох).


- Относно решенията на Били - по-принцип, нито обявяването на войната, нито разпускането бяха обсъдени и премислени с повечето играчи на "DRAGON" (не се сещам за такива), но той и за това е избран за лидер, за да може да преценява както сметне за добре и за това сме заставали зад решенията му.

Приятен ден и повече добро настроение играчи на ИО!
 *gamer* Komisarq

Не съм много съгласна, че лидерът може да си разпуска съюза или да обяви война без да е говорено със съюза...То затова е СЪЮЗ за да си помагаме, да се грижим един за друг (дори и за по-слабите ни играчи), да обсъждаме важните решения, които засягат всички членове и т.н., което в Блатото се прави постоянно. Точно заради това си уважаваме и си слушаме толкова много лидера, Кро Wink Точно затова сме по-добрият съюз Smiley
Лидерството според мен е всичко друго, но не и това да правиш каквото си наумиш, без дори да се поинтересуваш от мнението на хората, с които играеш ...Не бих играла в такъв съюз *scratch*
Активен
komisarq_bg
Редник
*

Karma: +183/-157
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #25 -: Април 26, 2009, 18:03:33 »

"По-доброто" винаги има различни гледни точки, от които всяка си има силни страни - както се казва "Въпрос на избор"  Smiley
Активен

BG55
DRAGON
Редник
*

Karma: +108/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #26 -: Април 26, 2009, 18:06:04 »

Господа от Блатото, когато видяхте "дебелия", обърнахте палачинката. На вторият ден от войната водехме с 180 т., след това Крокодила ме размаза и поведохте, до снощи пак ви водехме с около 170 т. и вече вкарахте в действие "сивата стратегия". Не случайно сте се кръстили БЛАТОТО. Е, намери се един , който намери решение на вашите блатни стратегий. Нали знаете поговорката "каквото повикало-такова се обадило". Колкото до Дракон, той винаги си остава Дракон
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #27 -: Април 26, 2009, 18:15:39 »

Господа от Блатото, когато видяхте "дебелия", обърнахте палачинката. На вторият ден от войната водехме с 180 т., след това Крокодила ме размаза и поведохте, до снощи пак ви водехме с около 170 т. и вече вкарахте в действие "сивата стратегия". Не случайно сте се кръстили БЛАТОТО. Е, намери се един , който намери решение на вашите блатни стратегий. Нали знаете поговорката "каквото повикало-такова се обадило". Колкото до Дракон, той винаги си остава Дракон
Естествено, че ще вкараме всякакви стратегии, с изключение на тази да избягаме, когато сме повели...Мен щеше да ме е срам да напиша такова нещо *scratch*

п.п. А ти забелязал ли си, че нямаш съюз *freak*
« Последна редакция: Април 26, 2009, 18:20:25 от Elektra » Активен
BG55
DRAGON
Редник
*

Karma: +108/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #28 -: Април 26, 2009, 18:35:37 »

естествено  Smiley, независимо, че съм в мод, знам какво става, а това, че нямам съюз, може и да пробваме, но форума не е моето поле на изява  *rose*
Активен

leonny
Редник
*

Karma: +45/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #29 -: Април 26, 2009, 18:50:08 »

Сега няма ли да има война - _DRAGON_ - vs Blatoto?
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!