Imperia Online България  
Април 27, 2024, 13:21:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Несъществуваш (DRAGON) vs Blatoto - коментари - 2  (Прочетена 12630 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Април 26, 2009, 11:23:54 »

Понеже Виждам, че има още желаещи да пишат по темата .......



Аз нямам какво повече да кажа  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #1 -: Април 26, 2009, 11:28:44 »

и аз,пуснах ви за проверка,ако сте чисти сте се ИЗВИНЯ  Smiley
Активен

nidin
Гост
« Отговор #2 -: Април 26, 2009, 11:45:37 »

АМИ ИЗВИНИ СЕ ДЕ -БЯГСТВО КЪМ ПОБЕДАТА го гледаме по БТВ а гук е ИО  Grin Grin Grin Grin *xxx* *hahaha* *hahaha*   БРАВО БЛАТАРИ  bgflag НАЗДРАВЕ КРО *beer* *beer*
Активен
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #3 -: Април 26, 2009, 11:55:13 »

и аз,пуснах ви за проверка,ако сте чисти сте се ИЗВИНЯ  Smiley
Надявам се да не забравиш Tongue
Интересно ми е все пак каква беше целта на тази война и дали според теб си я постигнал. Пешко1 е прав че на война всички средства са позволени, дори и разпускането на съюза НО стига с тях да се постигне дадена цел. Например струва си ако така си запазваш точките от войната за да вземеш съюзното класиране но случая не е такъв. Ако целта е да се види по добрия съюз, по добър ли е този който напуска бойното поле *pardon*
А иначе резултата от войната  DRAGON - Blatoto е следният :
 - DRAGON в атака спечелени точки от пожар 590, спечелени точки от разграбване 335, загубени точки 28, спечелено злато 3700174, загубено население 392959
 - Blatoto в атака спечелени точки от пожар 384, спечелени точки от разграбване 940, загубени точки 407, спечелено злато 4035189, загубено население 603383.
Май някъде около тези числа е ключът от бараката хахаххахха ...

п. Ако случайно си ме пропуснал в искането за проверка ще поискам аз да бъда проверен от екипа  *hihi*
пп. DRAGON мир на праха му, сега да видим _DRAGON_  Grin
« Последна редакция: Април 26, 2009, 22:55:58 от cvest » Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #4 -: Април 26, 2009, 12:06:18 »

не знам кво то4но е станало ,но посредата на ерата да си напуснеш саюза е гадно но те са си взели тяхното решение , а блатото що толко ревете като не играете за класацията тази ера не знам вярно е това малко ви позабавиха развитието ,но това е играта винаги ще се намери някои които да ви забави
Активен

nidin
Гост
« Отговор #5 -: Април 26, 2009, 12:10:55 »

peshko1 пак се изказа смислено хихих  Grin Grin но сега нека чуем Били  *heart*  Лейдито - моя любима *rose* и ВСИЧКИ ДРУГИ ЖЕНИ от НЕСЪЩЕСТВУВАЩИЯ ВЕЛИК СЪЮЗ  *hahaha* *hahaha*
Активен
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #6 -: Април 26, 2009, 12:25:34 »

peshko1 пак се изказа смислено хихих  Grin Grin но сега нека чуем Били  *heart*  Лейдито - моя любима *rose* и ВСИЧКИ ДРУГИ ЖЕНИ от НЕСЪЩЕСТВУВАЩИЯ ВЕЛИК СЪЮЗ  *hahaha* *hahaha*
Какво точно искаш да чуеш от мен уважаеми Нидин? *rose* И от кога станах твоя любима? Smiley
Активен
nidin
Гост
« Отговор #7 -: Април 26, 2009, 12:29:54 »

Ами кажи нещо по въпроса за невидимия и несъществуващ съюз Дра хахаха [:-} Иначе си те обичам от две години  *rose* *heart*
Активен
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #8 -: Април 26, 2009, 12:47:51 »

Неочаквана ваканция имаше и за блатните обитатели-всички, които нямаха желанието поради "стратегията " да воюват...jordy- от самото начало, tarankoly- вчера излезе за малко от мод и след като му пламна една провинция- отново се модира, jordy- велик боец, но не си гледа войната, а ходи да прави глупости по чуждите империи- неочаквано излезе в мод тази сутрин  *scratch* и KURNIKA....за него какво да кажа- "стратега на блатото", излезе от мод за 3 часа пред ноща, направи няколко кокошкарски блатни атаки и пак се модира....е това е, не твърдя, че ДРАКОН  постъпи по най-достойния начин, но Блатото, направи същото. Не искам да звучи като заяждане, това е моята гледна точка- в отговор на Нидин  *rose*, Кап. Блуд- чест и слава и успех във вашите войни!
Активен
nidin
Гост
« Отговор #9 -: Април 26, 2009, 12:54:40 »

Типично по женски - дори и по гръб пак търсиш изгодната позиция скъпа  *heart* запова те обичам *rose* ама БЛАТОТО си съществува и си е щял съюз а вие   ааа    КОЙ БЯХТЕ ВИЕ *scratch* *xxx* Grin
Активен
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #10 -: Април 26, 2009, 13:00:39 »

Неочаквана ваканция имаше и за блатните обитатели-всички, които нямаха желанието поради "стратегията " да воюват...jordy- от самото начало, tarankoly- вчера излезе за малко от мод и след като му пламна една провинция- отново се модира, jordy- велик боец, но не си гледа войната, а ходи да прави глупости по чуждите империи- неочаквано излезе в мод тази сутрин  *scratch* и KURNIKA....за него какво да кажа- "стратега на блатото", излезе от мод за 3 часа пред ноща, направи няколко кокошкарски блатни атаки и пак се модира....е това е, не твърдя, че ДРАКОН  постъпи по най-достойния начин, но Блатото, направи същото. Не искам да звучи като заяждане, това е моята гледна точка- в отговор на Нидин  *rose*, Кап. Блуд- чест и слава и успех във вашите войни!
Разликата уважаема Лейди е че да излезеш В мод когато не можеш да помогнеш на съюза и да излезеш ОТ мод когато можеш, е елемент от стратегията за спечелване на войната, а да си разпуснеш съюза НЕ Е стратегия защото повече такъв съюз вече няма, историята му приключва. Точка. Край. Дано да съм бил ясен  Smiley
Активен
nidin
Гост
« Отговор #11 -: Април 26, 2009, 13:06:57 »

БРАВО ЦВЕСТ ТОЧНО И ЯСНО *beer* *beer*  СЕГА ДА ЧУЕМ СТРАТЕГА  - БИЛЛИ  стига да не се е  *suicide*както направи със съюза си  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
komisarq_bg
Редник
*

Karma: +183/-157
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #12 -: Април 26, 2009, 13:18:10 »

Човек да не излезне в блок от 7 сутринта.... Супер безмислена война.....няма какво да напиша повече поради простата причина, че не виждам никакъв смисъл да оборвам който и да било или да аргументирам каквото и да е.

Успех на всички!!!

p.s. радвам се, че вече може се наспя и да бъда пълноценен през деня Smiley наспивайте се и Вие по-често.
Активен

kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #13 -: Април 26, 2009, 13:19:03 »

Очаквах повече от всички ви. Тази война беше събитието на ерата, а се осрахте като елени.  Undecided
Активен

Qui audet adipiscitur
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #14 -: Април 26, 2009, 13:22:57 »

Цвест, ти си последния човек, с когото  ще водя някаква полемика или ще споря...всеки си има гледна точка, но забравяме, че това е игра...Успешен ден на всички!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!