Imperia Online България  
Април 27, 2024, 10:17:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DRAGON vs Blatoto - коментари ....  (Прочетена 20040 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #105 -: Април 26, 2009, 10:47:52 »

аз имам да пия 2 бири едната от касапа а другата от валвал  Wink  Wink
*beer*  *beer* *beer*
ВаллАлл не ВалВал ;D
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #106 -: Април 26, 2009, 10:49:17 »

Една "велика" война между двата най- добри  български съюза Smiley
Я по добре всички се скрийте някъде и не се показвайте по-вече Smiley

Имаш Да Кажеш нещо за БЛАТОТО ?  Cool

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #107 -: Април 26, 2009, 10:52:19 »

На война, като на война! Може би не съм аз човека, който трябва да пише в момента, но нека да няма сърдити и обидени и моля, да се запази добрия тон при  коментирането на играта на играчите от двата съюза.Щом е по правилата да се извади играч от съюза от мод и да направи серия от атаки, след което пак да се модира....не виждам, защо да не е по правилата да се разпусне съюза, когато лидерът го намери за удачно.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #108 -: Април 26, 2009, 10:52:35 »

и аз не правя нищо извън феърплея,честита загуба  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue




Това е последното съобщение, което получих от Билли докато все още водеха със 170 точки преднина ...

Толкова не му пука, кой ще спечели че си разпусна съюз в момента в който успя да поведе с 10 точки  Cool


Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #109 -: Април 26, 2009, 10:52:39 »

Цитат на: vallall link=top ic=17621.msg218102#msg218102 date=1240732072
*beer*  *beer* *beer*
ВаллАлл не ВалВал ;D

извинявам се  *rose* в изблик на емоция го писах  *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #110 -: Април 26, 2009, 11:01:25 »

На война, като на война! Може би не съм аз човека, който трябва да пише в момента, но нека да няма сърдити и обидени и моля, да се запази добрия тон при  коментирането на играта на играчите от двата съюза.Щом е по правилата да се извади играч от съюза от мод и да направи серия от атаки, след което пак да се модира....не виждам, защо да не е по правилата да се разпусне съюза, когато лидерът го намери за удачно.

Ти май също писа, че не ти пука кой ще вземе Войната и нека е по-добрия и т.н. Да поровя ли ? ...

След като всичките ви играчи под 60 К нетни бяха в МОД ... BG55  - понеже ми беше най-близо също Излезе в МОД .... и От съюза Ви 48,17 % Нетни Бяха МОД-ирани ....  и то при положение, че Вие си избрахте момента на Войната  ....

Можехте да си позволите да палите ОН ... понеже нямаше как да Ви се спрат армиите ....


Но Аз много пъти съм го казвал, печеленето на ВОЙНА е СТРАТЕГИЯ ... а не просто наличието на по-голяма армия и много бой на по-слабите играчи .....

Аз също имам неоградени равнинни 6-ци .... защо не ми хванахте Блока и да ми ги разсипете от атаки Huh?
Защо при равен на практика резултат Избягахте ?

Ако 64 точки направени от Асс ... който Билли се похвали че е Разбит и Подпален КУРНИК, при положение, че от палеж визмате по 32  .... са ви Проблема да вземете войната .... тогава за какви Претенции за Военен съюз въобще ми говорите  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #111 -: Април 26, 2009, 11:05:46 »




Това е последното съобщение, което получих от Билли докато все още водеха със 170 точки преднина ...

Толкова не му пука, кой ще спечели че си разпусна съюз в момента в който успя да поведе с 10 точки  Cool



това беше преди да извадите торбата с лъжите,кажи ми кое правило наруших АЗ или някои член на съюза ми,тоест бихме ви по правилата-щом го има като възможност и играта го позволява ,бития си е бит  а в случая сте вие
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #112 -: Април 26, 2009, 11:09:16 »

това беше преди да извадите торбата с  лъжите,кажи ми кое правило наруших АЗ или някои член на съюза ми,тоест бихме ви по правилата ,бития си е бит  а в случая сте вие

Сам си отговори .....  За да ме е ПОБЕДИЛ някой .... той трябва да съществува ....  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!