Imperia Online България  
Април 27, 2024, 15:50:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DRAGON vs Blatoto - коментари ....  (Прочетена 20043 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #15 -: Април 22, 2009, 20:27:11 »

Тия пожари от войната ли са?
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #16 -: Април 22, 2009, 20:29:33 »

Естествено - всички точки са от пожари и разбити празни крепости, засега кръв няма *hihi*
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #17 -: Април 22, 2009, 20:39:35 »


P.S. а и вие и всички в свят 2 знаят че на полувината ви съюз  войските са колкото мойта,добре че е блока да направите нещо

Така ли било? А ти защо не нападаш тия дето имат войска колкото теб(които всичко на всичко са двама)? Всички нападате курника, който има на половина на войските ви и няма как да ви спре пожарите...
Били, не искам да се заяждаме, дай да си играем играта като нормални хора, спри да ме предизвикваш да говоря неща, които не искам *stop*
А между другото аз до преди 2 дни копах, защото лидерът ми каза, че имате уговорка засега да не се нападаме, а първо да убием турците и албанците...Планът на съюза ни беше да копаме колкото тях, за да може после да са ни равностоен противник, но...дотук с плановете...Мен за класациите не ми пука особено, защото нямам достатъчно време да играя за която и да е от тях(освен нетната, но тя не ме влече нещо Smiley ) Та не че ми пречи да воюваме и сега, докато те продължават да се потят над мотиките,но после само да сте проплакали, че чужденците са завзели класациите ;D
« Последна редакция: Април 22, 2009, 20:41:44 от Elektra » Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #18 -: Април 22, 2009, 21:20:17 »

в интерес на истината добре че Курника ме пали и държи да не се разхождам до  по- далеч ,а както вижда Блатото палим само тези които ни палят , Smiley
Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #19 -: Април 22, 2009, 21:39:48 »

във воина сте и си отворихте тема за пла4ко и ревлъо  *stop* що като си обявихте воина не се разбрахте нещо от рода да се атакуват само 4ервени провки на разграбване  *freak* и тогава да се види кои колко голям е и колко му стиска или просто да воювате без пожари също нямаше да ви навреди кои знае колко на икономиката Smiley
Активен

kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #20 -: Април 22, 2009, 21:51:27 »

в интерес на истината добре че Курника ме пали и държи да не се разхождам до  по- далеч ,а както вижда Блатото палим само тези които ни палят , Smiley
Както вървят нещата, и ние май ще им обявим война!  *freak*
Активен

Qui audet adipiscitur
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #21 -: Април 22, 2009, 23:01:17 »

А толкова ли е трудно да си играем играта без да се заяждаме? *SCRATCH*Вярвам, че двата воюващи съюза ще си направят седмицата интересна в духа на добрия тон. Wink
Активен
komisarq_bg
Редник
*

Karma: +183/-157
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #22 -: Април 23, 2009, 09:13:09 »

Дааа права си Милейди.
И без това едва ли на всички им е хипер спокойно, че да се натоварват само с нерви от играта. Няма смисъл...живота си върви и достатъчно ядове има, че и ИО да се превръща в поредното поле за нерви и.... *heart*.

Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #23 -: Април 23, 2009, 10:22:46 »

във воина сте и си отворихте тема за пла4ко и ревлъо  *stop* що като си обявихте воина не се разбрахте нещо от рода да се атакуват само 4ервени провки на разграбване  *freak* и тогава да се види кои колко голям е и колко му стиска или просто да воювате без пожари също нямаше да ви навреди кои знае колко на икономиката Smiley

Понякога като ти чета бисерите и почвам да се чудя дали някога си водил наистина война  *pardon*

Една война дори и без пожарите е достатъчно изтощителна за икономиката на всеки играч ....
Една война на този етап от играта, когато не можеш да разбиеш прилична армия .... и няма да имаш шанс да получиш прилични военни проходи и тази война ще се реши от бутане на празни крепости  и пожари ..... което нито ще донесе някакъв доход на който и да е играч нито ще му позволи да си развива сградите и проучванията а ще му редуцира съществено населението дори и само от наемането на армия ....
Една война от този тип .... ПОЗИЦИОННА .... където всичко е въпрос на дебнене и тактически решения  не ти позволява да грабиш заспалите си съседи  и да оправдаеш издръжката на армията си ....

Една таква война ..... ВИНАГИ е ще ти се отрази СЕРИОЗНО на развитието  Cool

И като не разбираш идеята на дадена тема .... просто  *stop*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #24 -: Април 23, 2009, 10:34:12 »

в интерес на истината добре че Курника ме пали и държи да не се разхождам до  по- далеч ,а както вижда Блатото палим само тези които ни палят , Smiley

КУРНИКА няма да те притеснява известно време ..... той си изпълни поставената задача перфектно Wink

 *beer* *beer* *beer*

Винаги съм харесвал, качествените войни  [:-}
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #25 -: Април 23, 2009, 10:34:59 »

КУРНИКА няма да те притеснява известно време ..... той си изпълни поставената задача перфектно Wink

 *beer* *beer* *beer*

Винаги съм харесвал, качествените войни  [:-}
браво,изненадваща и хубава битка *ok*
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #26 -: Април 23, 2009, 10:51:58 »

браво,изненадваща и хубава битка *ok*


Спеше ми се и направих грешка .... но в границите на приемливото .......  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #27 -: Април 23, 2009, 11:52:06 »

Понякога като ти чета бисерите и почвам да се чудя дали някога си водил наистина война  *pardon*

Една война дори и без пожарите е достатъчно изтощителна за икономиката на всеки играч ....
Една война на този етап от играта, когато не можеш да разбиеш прилична армия .... и няма да имаш шанс да получиш прилични военни проходи и тази война ще се реши от бутане на празни крепости  и пожари ..... което нито ще донесе някакъв доход на който и да е играч нито ще му позволи да си развива сградите и проучванията а ще му редуцира съществено населението дори и само от наемането на армия ....
Една война от този тип .... ПОЗИЦИОННА .... където всичко е въпрос на дебнене и тактически решения  не ти позволява да грабиш заспалите си съседи  и да оправдаеш издръжката на армията си ....

Една таква война ..... ВИНАГИ е ще ти се отрази СЕРИОЗНО на развитието  Cool

И като не разбираш идеята на дадена тема .... просто  *stop*
Тук можеме да поспориме, имам впредвид ето тази фраза    не ти позволява да грабиш заспалите си съседи
На вас ви е скучно и точно товаправите, обирате си заспалите съседи ;D ;D ;D
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #28 -: Април 23, 2009, 11:59:53 »

Тук можеме да поспориме, имам впредвид ето тази фраза    не ти позволява да грабиш заспалите си съседи
На вас ви е скучно и точно товаправите, обирате си заспалите съседи ;D ;D ;D

На мен атаките ми са на 95 % от войната откакто е обявена  *scratch* 5 % са сейфове  *pardon*
Другите играчи от Блатото са постоянно на сейф, понеже нямат противопоставими или необходимите нападателни армии  *scratch*

За какви грабежи иде реч .... че нещо днес бавно схващам  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #29 -: Април 23, 2009, 12:07:09 »

На мен атаките ми са на 95 % от войната откакто е обявена  *scratch* 5 % са сейфове  *pardon*
Другите играчи от Блатото са постоянно на сейф, понеже нямат противопоставими или необходимите нападателни армии  *scratch*

За какви грабежи иде реч .... че нещо днес бавно схващам  *scratch*
jordy
Точки - 64585    Разстояние - 724
jordy(Blatoto) elmatador(Scourge) 30 30068 13 80 0 0 2
jordy(Blatoto) elmatador(Scourge) 104 5542 13 80 0 0 6
jordy(Blatoto) elmatador(Scourge) 0 84605 8 0 0 0 0
jordy(Blatoto) elmatador(Scourge) 0 110668 8 0 0 0
Това не ми прилича на сейв; утре сутрин като дойде пак ще се върне без требучети ;D ;D ;D
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!