Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:11:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спиране на битките по празниците?  (Прочетена 5354 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 17, 2009, 22:52:56 »

Провокираш ме да ти задам един елементарен въпрос? Ако ти и аз играем тази игра - аз в БГ свят, а ти в международен...и екипът  прецени, че заради празника Великден ще спре битките в БГ световете няма ли да се чувстваш прецакан? За мен битки няма да има и аз ще празнувам нормално, за теб - битките си остават на дневен ред... Е, тогава, теб като представител на културата на българския народ по - малко ли излиза, че ще те уважава екипа отколкото мен?... Нелепо е. Ако бъдат спирани битки следва да бъдат спирани за всички играчи без изключение...В случая обяснено е, че това няма как да стане поради простата причина, че този празник, колкото и голям, и светъл да е не се празнува от всички народи на една дата...

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* Ти ме разби с мисленето си . Браво на тебе . Да ти дам един елементарен отговор - чети и след това пиши . Ахиликс не ме банна ама аз се самобанвам не само от форума , но и от играта , не за три а за повече дни . Весело посрещане на Великден на всички ...
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #16 -: Април 17, 2009, 22:56:16 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Ти ме разби с мисленето си . Браво на тебе . Да ти дам един елементарен отговор - чети и след това пиши . Ахиликс не ме банна ама аз се самобанвам не само от форума , но и от играта , не за три а за повече дни . Весело посрещане на Великден на всички ...
Да щото очаквах и ти да помислиш преди да пишеш- я си представи следната ситуация - 50 % от хората искат активно да си играят и празничните дни..Ако спрем битките - тяхната опция каква е...А ти имаш такава - мод...Весело посрещане на Великден и на теб..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #17 -: Април 17, 2009, 22:57:14 »

освен вярващи има и атеисти, за мен все едно дали ще бия някой(или някой мен) на коледа,великден и разни байрями.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #18 -: Април 17, 2009, 22:59:06 »

освен вярващи има и атеисти, за мен все едно дали ще бия някой(или някой мен) на коледа,великден и разни байрями.
Това имах впредвид - за хората които празнуват има мод...Останалите също имат права ...И между тях е и правото да играят..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Goshosi
Гост
« Отговор #19 -: Април 17, 2009, 23:01:31 »

Ако искате да няма битки на Великден, разберете си се по между съюзите бе. В БГ1 на Коледа се разбрахме и с едни малки изключения си празнувахме, а не воювахме.
Активен
Goshosi
Гост
« Отговор #20 -: Април 17, 2009, 23:09:27 »

Има и опция "Ваканционен мод" за тези, които не искат да се бият...
Да, това е и друг вариант. А може и както казах аз, стига да има съгласие и разбирателство между играчите.
Активен
Andre
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #21 -: Април 17, 2009, 23:15:25 »

Провокираш ме да ти задам един елементарен въпрос? Ако ти и аз играем тази игра - аз в БГ свят, а ти в международен...и екипът  прецени, че заради празника Великден ще спре битките в БГ световете няма ли да се чувстваш прецакан? За мен битки няма да има и аз ще празнувам нормално, за теб - битките си остават на дневен ред... Е, тогава, теб като представител на културата на българския народ по - малко ли излиза, че ще те уважава екипа отколкото мен?... Нелепо е. Ако бъдат спирани битки следва да бъдат спирани за всички играчи без изключение...В случая обяснено е, че това няма как да стане поради простата причина, че този празник, колкото и голям, и светъл да е не се празнува от всички народи на една дата...

Това е много странна логика. Ако съм се регистрирал в международен свят (а аз съм) смятам че е е ясно че автоматически съм се отказал от облагите които би ми предоставил български такъв (и там играя) и няма как да се чувствам прецакан и още по-малко ще си мисля че екипа не ме уважава. Това което очаквам от екипа е не да уважава отделни играчи а цели светове (българските по-конкретно). Обяснението защо няма спиране на битките в международните светове е ясно и обосновано - не се празнува на една и съща дата, но обяснението за българските защо няма - че трябвало да е еднакво с другите - това за мен е смешно. По тая логика можем да си поискаме и стария интерфейс в българските за да е еднакво с международните... Освен това след като имаше спиране на битките за коледа най-логичното нещо е да има и за Великден. Или смятате единия празник за по-важен от другия?
Активен
Goshosi
Гост
« Отговор #22 -: Април 17, 2009, 23:17:36 »

По Коледа нямаше, имаше по Нова Година.  *gamer*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Април 17, 2009, 23:20:56 »

Това е много странна логика. Ако съм се регистрирал в международен свят (а аз съм) смятам че е е ясно че автоматически съм се отказал от облагите които би ми предоставил български такъв (и там играя) и няма как да се чувствам прецакан и още по-малко ще си мисля че екипа не ме уважава. Това което очаквам от екипа е не да уважава отделни играчи а цели светове (българските по-конкретно). Обяснението защо няма спиране на битките в международните светове е ясно и обосновано - не се празнува на една и съща дата, но обяснението за българските защо няма - че трябвало да е еднакво с другите - това за мен е смешно. По тая логика можем да си поискаме и стария интерфейс в българските за да е еднакво с международните... Освен това след като имаше спиране на битките за коледа най-логичното нещо е да има и за Великден. Или смятате единия празник за по-важен от другия?
Пак да обясня за последно...Обяснението за неспиране на битките е следното - това че е празник по никакъв начин не означава че всички желаят да спрат да играят..Почивни дни са - има хора които ги използват за активна игра..Тези които искат да почиват имат опция Ваканционен мод...Ако спрем битките - каква опция имат тези които искат да играят....Така че при настоящата ситуация и едните и другите имат опция..За мен това е идеалния вариант...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #24 -: Април 17, 2009, 23:23:33 »

По тази логика защо битките се спряха по нова година  *pardon* нали и  тогава може някой да иска да  *pardon*воюва
Активен

Andre
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #25 -: Април 17, 2009, 23:32:37 »

Да щото очаквах и ти да помислиш преди да пишеш- я си представи следната ситуация - 50 % от хората искат активно да си играят и празничните дни..Ако спрем битките - тяхната опция каква е...А ти имаш такава - мод...Весело посрещане на Великден и на теб..

Може ли да попитам как го изчислихте този процент? Защото аз не видях да има анкета за това. А според мен така щеше да е най-справедливо. Вместо това имаше някаква друга анкета на която така и не разбрах какъв е смисъла (всъшност разбрах но няма да споменавам за да не се сметне за обида).
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #26 -: Април 17, 2009, 23:36:18 »

Може ли да попитам как го изчислихте този процент? Защото аз не видях да има анкета за това. А според мен така щеше да е най-справедливо. Вместо това имаше някаква друга анкета на която така и не разбрах какъв е смисъла (всъшност разбрах но няма да споменавам за да не се сметне за обида).
И един човек да иска да играе  трябва да има опция да го направи...Както и един човек да иска да почива също трябва да има опция да го направи...В случая опциите са налице и за двете страни..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
hehehe
HEROIC
Редник
*

Karma: +13/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Me4o_Grux


Профил
« Отговор #27 -: Април 17, 2009, 23:42:40 »

Голям проблем ей...  Tongue ще спират или не битките... аз също смятам да го празнувам великден, че и на рожден ден съм канен, но си има една много удобна опция за тая работа дето се казва "Ваканционен мод"  Wink Който иска да се трепе  *gamer* , който иска да си пие... аз смятам да злоупотребя с второто..  Tongue  Smiley  *freak* *xxx* Аре весли празници на всички  Smiley
Активен

Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече Мечо Пух го нямаше...
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #28 -: Април 17, 2009, 23:45:30 »

разлика във опции ,че да играеш-може без пари, а да пуснеш мод ,трябва да платиш.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
hehehe
HEROIC
Редник
*

Karma: +13/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Me4o_Grux


Профил
« Отговор #29 -: Април 17, 2009, 23:49:08 »

разлика във опции ,че да играеш-може без пари, а да пуснеш мод ,трябва да платиш.

 Smiley Ами има една приказка.... "Кат' за без пари... толкоз".  Wink Щом не ти се дават, играй си игрицата тъкмо може да опердашиш някой окъснял на масата  Grin
Активен

Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече Мечо Пух го нямаше...
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!