Imperia Online България  
Април 25, 2024, 03:23:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: не мога да си затрая  (Прочетена 1280 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Ноември 29, 2007, 12:25:13 »

Ако може админите да проверят AntiTurk1 и AntiTurk2. тези са в саюз AntiTurk. бас държа че са един и същи човек...  *bravo* Имам и още съмнения, но не мога да си потплатя с доказателства...
Мерси за вниманието и ще чакам отговор какво е стаало с проверката.
Активен

Kochev
Сержант
**

Karma: +52/-108
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2007, 14:18:32 »

хахахаахахаххаахахахахахахаххахаах аз съм Antiturk2 a assam  е Antiturk1. Регистрирахме се с тези никове заради изцепката на оня турчин дето беше писал в свят 3, че са ни били 500 години и ще ни бият и в играта. много си ми смешен заклевам се
Активен

Kochev is here !
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2007, 15:52:33 »

хахахаахахаххаахахахахахахаххахаах аз съм Antiturk2 a assam  е Antiturk1. Регистрирахме се с тези никове заради изцепката на оня турчин дето беше писал в свят 3, че са ни били 500 години и ще ни бият и в играта. много си ми смешен заклевам се
еми нека да съм смешен, но на мен ми писна някой тука да мами. предпочитам да съм смешник от колкото да гледам как ве вършат измами и те остават безнаказани.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!