Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 01:07:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според Вас, против правилата ли е Троянският кон?
Да, забранено е!
Не, не е забранено!
Това е част от играта!
Нашият съюз използва такива тактики!
Нашият съюз не използва такива тактики!

Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Против правилата ли е Троянският кон?  (Прочетена 6184 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #30 -: Март 26, 2009, 18:01:10 »

 *bravo*
Активен

Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #31 -: Март 26, 2009, 21:10:24 »

Момчета, някой хора не разбраха, че по време на война всичко е разрешено.
valmer75 не можеш да повярваш, че имахте предател в съюза ли? Говори лошо за теб, може би не си признаваш защото ти си Лидера Tongue
Активен
moby
Гост
« Отговор #32 -: Март 26, 2009, 21:19:50 »

това е сладоста от играта  Wink особедно ако вземеш важна война по този начин  Grin
имаше една дарк0на у свят 1 , португалка бе май , красива и ентусиазирана жена .
Още ми е болно за тази мацка .
Обявиха война на Нерон - неронци нямаха армии .
Ама пак взеха войната .
Целият и съюз ме молиха да ги запаля на 11 % ...хахахха
След един  час гледкат , че тяхен играч се е разбил в мене  Grin
« Последна редакция: Март 26, 2009, 21:23:55 от Fatboy Slim » Активен
valmer75
Гост
« Отговор #33 -: Март 26, 2009, 23:13:36 »

може и да съм имал в съюза си предател - като съм сигурен ще си призная, а ти, отворко, защо не си признаеш, че за една седмица ти чупиха три пъти главата с честна игра, не с използването на чужди акаунти?!? много си добър сега и говориш, но вътрешно знаеш, че ще ви бия и на сън да ме бутнете, защото вие сте аматьори и без измама не можеш да ми кажеш една война, която сте взели! жалки играчи сте вие ама какво се занимавам с един тъп таксиметров шофьор Grin
Активен
valmer75
Гост
« Отговор #34 -: Март 26, 2009, 23:29:21 »

Лошото е едно- ние ще се оправим, но вие ще си останете завинаги дребни душици. Дори да искаме да си го върнем, едва ли ще можем, тъй като ще излезете в мод, както направихте с Рим. Ако съм на твое място императоре, не бих въобще се показвал във форума, току виж някой е изкарал спрея против хлебарки и те е напръскал. Grin Tongue
Активен
Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #35 -: Март 27, 2009, 00:41:18 »

Не виждам какво против имаш таксиметровите шофьори, аз не съм, но не можеш да съдиш човек по това какво работи. Не сте ме разбили нито веднъж, истината е, че jadai и del4oo е един и същ човек и ти много добре го знаеш Wink както го знаем и ние, как реагира jadai като се върна от почивка, беше доста скофтен, а?  Grin еййй смешен си ми, защото още не можеш да разбереш кой те е предал *hahaha* ти си пълен "добряк"  *crazy*
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #36 -: Март 27, 2009, 02:35:37 »

По време на война всичко е разрешено!  *hihi*
Активен

valmer75
Гост
« Отговор #37 -: Март 27, 2009, 13:34:34 »

Въпроса е принципен ,някои хора се опитват да внушат ,че виште това е само една игра ,ние тук сме мижетурки но във реалния свят сме много пекани пичове.Такива филми няма или си пич или си отрепка както в играта така и във живота . Тези които имат раздвоение на личноста се наричят шизофреници, а за това дали сме те разбивали императорче ако още седят докладите и нямаш нищо против мога да ги покажа - да видят хората как дилчо и джадаи те минаха на влакче като някоя обща квартална мацка. Много ми се искаше да те видя как седиш зад клавиатурата и нищо не можеш да направиш,защото те засякоха до секундата.Явно тогава те заболя много и решихте да влизате по чуждите профили , споко трябва да свикваш ще те боли още много , ама вие сте мишоци нарочно не вдигате нетни точки за да не ви бият много
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #38 -: Март 27, 2009, 13:48:40 »

Тази тема е дъвкана много..В новите версии почти не се прилага освен ако лидера не познава съюза си и има предател..В класическата версия има бутон за заключване на съюза - който лидер не го използва е на негова отговорност и си носи последиците...Така че го приемете като част от играта..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #39 -: Март 27, 2009, 14:44:41 »

Въпроса е принципен ,някои хора се опитват да внушат ,че виште това е само една игра ,ние тук сме мижетурки но във реалния свят сме много пекани пичове.Такива филми няма или си пич или си отрепка както в играта така и във живота . Тези които имат раздвоение на личноста се наричят шизофреници, а за това дали сме те разбивали императорче ако още седят докладите и нямаш нищо против мога да ги покажа - да видят хората как дилчо и джадаи те минаха на влакче като някоя обща квартална мацка. Много ми се искаше да те видя как седиш зад клавиатурата и нищо не можеш да направиш,защото те засякоха до секундата.Явно тогава те заболя много и решихте да влизате по чуждите профили , споко трябва да свикваш ще те боли още много , ама вие сте мишоци нарочно не вдигате нетни точки за да не ви бият много

Не ми отговори за jadai и del4oo, че е един и същи човек, т.е. мулти, засякоха ме до секундата прав си, но и най-добрите биват удряни понякога  Grin, то иначе ще се самозабравят като Вас  *hihi* и още не можеш да разбереш, кой е предателя  *hahaha*
Мога само да ти кажа, ще се оправиш *ok*
Активен
valmer75
Гост
« Отговор #40 -: Март 27, 2009, 15:09:10 »

Колко мулти са повече от акаунтите на ленин и императора. *hahaha* А и не разбрах защо се причесли към добрите играчи за да си такъв първо трябва да се научиш да губиш със достойнство Tongue
Активен
hiena___
Редник
*

Karma: +1013/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #41 -: Март 27, 2009, 23:00:52 »

Колко мулти са повече от акаунтите на ленин и императора. *hahaha* А и не разбрах защо се причесли към добрите играчи за да си такъв първо трябва да се научиш да губиш със достойнство Tongue
писна ми да те чета вече валмер.не говори за хора и играчи които не познаваш - IMPERATORA е най-добрия лидер който познавам,един от най-добрите играчи тук,и като човек е супер пич,а не мишок- познавам го лично.
и не смяташ ли че прекалено много рева за 1 изгубена война ?!
Активен

valmer75
Гост
« Отговор #42 -: Март 28, 2009, 16:06:30 »

е аз вече не съм руса,така че ми остава да съм само умна.  Това си го писала ти хиена___ май второто ти обягва все още .Едва ли има някаква стойност мнението на човек играл до скоро със два акаунта във бг3   ;D Grin http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=5170.0
« Последна редакция: Март 28, 2009, 16:22:33 от valmer75 » Активен
Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #43 -: Март 28, 2009, 23:08:41 »

е аз вече не съм руса,така че ми остава да съм само умна.  Това си го писала ти хиена___ май второто ти обягва все още .Едва ли има някаква стойност мнението на човек играл до скоро със два акаунта във бг3   ;D Grin http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=5170.0

Къде чукаш яйцето, а то къде се пука, ние за какво говорим, той за какво пише  *crazy*
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!