Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:30:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят 3 - Ера 9  (Прочетена 9444 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #15 -: Март 26, 2009, 09:02:18 »

Bravo na ghim-333   *bravo*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #16 -: Март 26, 2009, 12:55:38 »

The_God za tezi 2 dni imah 10k voenni i sam ka4il o6te 30k No vse s hora na koito im trqbvaha voenni i e kraq na erata,taka 4e ne trqbva da ti puka za kakvo stava duma to4no na tebe:) Tova 4e 3-ma ot TANGRA se razbiha bez da vleznat ne zna4i 4e vs e bilo za men:) A ako trqbva da me iztriqt za tova,da go napravqt Sad Teb ne te zasqga 6tot si strahlivec da se ka4i6 na visokite to4ki *hihi* Ela da te vidim.A i si pla6tam za da igram ako ne znae6.To4no za tova si mlk  *hahaha*
първо маймуницата е забранена... и да ти разясня нещо сегичка... заради такива като теб и тангра такива като мен биват измествани от реалните места които би трябвало да заемат. Не ти трябва да се качвам на високите точки, толкова бой няма да можеш да понесеш... Страхливец или не аз си постигам целите по ЧЕСТЕН И ПОЧТЕН начин, без наговорени истории... и последно не си плащаш за да играеш, плащаш определена сума за да получиш кредити, с които можеш да си купиш определени блага... играта е безплатна и стига сте спекулирали с това ,че сте си закупили някой друг кредит, това не прави играта платена. А и още нещо, като постигнеш нещо в играта по нормален начин, а не с уговорки тогава ела е пъчи дотогава щи си останеш мишка, която само плямпа врели ни кипели
Активен

nadal4o
Редник
*

Karma: +9/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #17 -: Март 26, 2009, 13:43:14 »

Cinderella,  аз те докладвах бе мизернико, не може ние да си играем чесно а ти да уговаряш битки и да печелиш военни, спри да приказваш за това, мошенничествал си и си получи заслуженото, някоя ера ще се върна специално да ти счупя главата проста !!!!
Активен


monticar
Гост
« Отговор #18 -: Март 26, 2009, 14:23:11 »

Cinderella,  аз те докладвах бе мизернико, не може ние да си играем чесно а ти да уговаряш битки и да печелиш военни, спри да приказваш за това, мошенничествал си и си получи заслуженото, някоя ера ще се върна специално да ти счупя главата проста !!!!
Точно ти ли си взел да обясняваш на хората "Честна игра" какво е?
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #19 -: Март 26, 2009, 15:25:34 »

стана нещо напечено с тия словесни нападки, затова ви съветвам да се поуспокоите малко, че ще заключат темата  *scratch*
Благодаря за подкрепата, Billyes, гледам че и ти си се справил чудесно в свят 2, браво  *bravo* bgflag
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #20 -: Март 26, 2009, 15:33:41 »

стана нещо напечено с тия словесни нападки, затова ви съветвам да се поуспокоите малко, че ще заключат темата  *scratch*
да заключват... аз лично не мога да се успокоя, като гледам за какво става дума... >Grin >Sad
Активен

ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #21 -: Март 26, 2009, 15:36:17 »

е, и на мен не ми стана приятно като за един ден ме изпревари човек почти без военни точки...ама си трая, все пак нали си получи наказанието
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #22 -: Март 26, 2009, 15:42:08 »

е, и на мен не ми стана приятно като за един ден ме изпревари човек почти без военни точки...ама си трая, все пак нали си получи наказанието
не е точно така... днес те минава един, утре 5... дали е чесно... и като се има вредвид, че се случва всяка ера... затова става дума... нека по-добрия побеждава независимо на какви точки играе, всичко си е до стратегия...
Активен

djidji07
Редник
*

Karma: +39/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #23 -: Март 26, 2009, 16:36:46 »

The_God za tezi 2 dni imah 10k voenni i sam ka4il o6te 30k No vse s hora na koito im trqbvaha voenni i e kraq na erata,taka 4e ne trqbva da ti puka za kakvo stava duma to4no na tebe:) Tova 4e 3-ma ot TANGRA se razbiha bez da vleznat ne zna4i 4e vs e bilo za men:) A ako trqbva da me iztriqt za tova,da go napravqt Sad Teb ne te zasqga 6tot si strahlivec da se ka4i6 na visokite to4ki *hihi* Ela da te vidim.A i si pla6tam za da igram ako ne znae6.To4no za tova si mlk  *hahaha*

 
Няма значение на кой какво му трябвало, не може цяла ера да копаш и за 2 дена да станеш маршал по уговорен начин, такаче това което ти се случи е най малкото нещо което можеше да отнесеш. Неможе 10-15 човека да се бъхтат цяла ера за военни, а ти за 2 дена да ги издухаш.
Активен

moby
Гост
« Отговор #24 -: Март 26, 2009, 16:43:05 »

@Извратен - бил си ни бот в съюза преди доста ери .
Но нямах представа , че играта ти е толкова безсмислена .
Заключвам темата .

ПП: все пак доста хора са се трудили през тези месеци .
« Последна редакция: Март 26, 2009, 16:45:25 от Fatboy Slim » Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!