Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:26:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят България 3 - Ера 1  (Прочетена 13217 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #15 -: Март 23, 2009, 12:47:27 »

боре не осопрвам това че Лина си заслужава 1-то място по военни-даже се радвам,но не всичките ви играчи са взели медалите и военните си в честни битки,повечето са срещу играчи от 4-5 обхват,на това честнно спечелини медали и военни точки ли са.няма да давам вече примери за венус-според мен "наи-големия" в тази игра.
ти също не си прав  ... щом го има като опция нападение в този обхват битките са честни ...човека който ги е провел си е платил със значително количество доблест за тях
Активен

upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #16 -: Март 23, 2009, 13:19:40 »

ти също не си прав  ... щом го има като опция нападение в този обхват битките са честни ...човека който ги е провел си е платил със значително количество доблест за тях
според мен това в играта трябва да баде оправено-защото играч на 300к неможе да има армия като играч на 1,5кк
и когато някав такъв доиде с огромната си армия и победи започва да се прави на велик играч Smiley така и баба знае.
пример мога да дам с член на моя съюз.
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #17 -: Март 23, 2009, 13:37:12 »

Атаката извън х2 обхват е най-разпространената в играта...Щом го оспорваш ,и защитаваш позицията ,че не е честно,как искаш да слушаш похвали за това,че си станал първи по нетни?!?  *freak*

Чингиз,съюзът на петте краля ни покани да воюваме,това и правихме,а те отидоха да се борят за нетната класация.Едва ли са го направили защото е ПО-ТРУДНО!!!  Shocked  Shocked

п.п.upsah,наистина,не се обиждай,но нищо не си разбрал...отговори си на този въпрос например-защо хармони и чингизхан са се присъединили към КОМЕКОН?Защото когато бяха от една барикада със зелоти,крале,патриоти и т.н.,никой не им оказа военна помощ срещу нас  Smiley Едва ли е било защото сме фермери  *freak*
п.п.п. Впрочем нееднократно играчи от горните съюзи искаха да се присъединят към КОМЕКОН/няма да ги споменавам/,и не бяха приети ,понеже не са готови да играят отборна игра.А това е главното за един съюз,не нетните точки или личния състав на въоражението ,нали така ?? *freak*
Бях прочел един твой пост колко добър и способен играч е георгиев-а само той си знае как се е молил да не го нападаме и даже си е дал паролата на лина  *crazy* Аз лично върнах няколко атаки от него,за да го разбият другите понеже нямаха хора с армии в обхват  *freak*
Както и да е , пожелавам ти успех в играта,виждам че се опитваш да станеш по-добър ,и ще станеш,надявам се,за да направим хубава игра когато се срещнем в някоя ера  Smiley
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #18 -: Март 23, 2009, 13:48:16 »

Атаката извън х2 обхват е най-разпространената в играта...Щом го оспорваш ,и защитаваш позицията ,че не е честно,как искаш да слушаш похвали за това,че си станал първи по нетни?!?  *freak*

Чингиз,съюзът на петте краля ни покани да воюваме,това и правихме,а те отидоха да се борят за нетната класация.Едва ли са го направили защото е ПО-ТРУДНО!!!  Shocked  Shocked

п.п.upsah,наистина,не се обиждай,но нищо не си разбрал...отговори си на този въпрос например-защо хармони и чингизхан са се присъединили към КОМЕКОН?Защото когато бяха от една барикада със зелоти,крале,патриоти и т.н.,никой не им оказа военна помощ срещу нас  Smiley Едва ли е било защото сме фермери  *freak*
п.п.п. Впрочем нееднократно играчи от горните съюзи искаха да се присъединят към КОМЕКОН/няма да ги споменавам/,и не бяха приети ,понеже не са готови да играят отборна игра.А това е главното за един съюз,не нетните точки или личния състав на въоражението ,нали така ?? *freak*
Бях прочел един твой пост колко добър и способен играч е георгиев-а само той си знае как се е молил да не го нападаме и даже си е дал паролата на лина  *crazy* Аз лично върнах няколко атаки от него,за да го разбият другите понеже нямаха хора с армии в обхват  *freak*
Както и да е , пожелавам ти успех в играта,виждам че се опитваш да станеш по-добър ,и ще станеш,надявам се,за да направим хубава игра когато се срещнем в някоя ера  Smiley
за теб не съм казал лоша дума,малко са ми наблуденията но по военните и по убити бойници съдя че не си стоял на 1 място Smiley
за това колко е добър жоро аз знам 1,вие друго,такаче няма смисал да го коментираме.
знам че повечето атаки са такива,поне да се нали този обхват-защото наистина няма как някои да се справи с армиа на играч от 1,5кк а тои да е с 300к.
за отоборната игра си прав- и за това кои ще приемате и кои не.но ние-колкото и атаки да са имали ваши срещу нас от какъвто и да е обхват никога не са предали съюза си.
надявам се некои ден да се срещнем по боините полета-но няма да е скоро,взимам си почивка.а за това че се опитвам да стана по-добър е заради дразнители като вас или гладиаторите Smiley
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #19 -: Март 24, 2009, 18:16:08 »

Атаката извън х2 обхват е най-разпространената в играта...Щом го оспорваш ,и защитаваш позицията ,че не е честно,как искаш да слушаш похвали за това,че си станал първи по нетни?!?  *freak*

Чингиз,съюзът на петте краля ни покани да воюваме,това и правихме,а те отидоха да се борят за нетната класация.Едва ли са го направили защото е ПО-ТРУДНО!!!  Shocked  Shocked

п.п.upsah,наистина,не се обиждай,но нищо не си разбрал...отговори си на този въпрос например-защо хармони и чингизхан са се присъединили към КОМЕКОН?Защото когато бяха от една барикада със зелоти,крале,патриоти и т.н.,никой не им оказа военна помощ срещу нас  Smiley Едва ли е било защото сме фермери  *freak*
п.п.п. Впрочем нееднократно играчи от горните съюзи искаха да се присъединят към КОМЕКОН/няма да ги споменавам/,и не бяха приети ,понеже не са готови да играят отборна игра.А това е главното за един съюз,не нетните точки или личния състав на въоражението ,нали така ?? *freak* ;D ;D ;D
Бях прочел един твой пост колко добър и способен играч е георгиев-а само той си знае как се е молил да не го нападаме и даже си е дал паролата на лина  *crazy* Аз лично върнах няколко атаки от него,за да го разбият другите понеже нямаха хора с армии в обхват  *freak*
Както и да е , пожелавам ти успех в играта,виждам че се опитваш да станеш по-добър ,и ще станеш,надявам се,за да направим хубава игра когато се срещнем в някоя ера  Smiley

Цезаре и ти малко изопачаваш нещата с Хармъни и с боя който беше в началото, все пак дълго време простирахте от един сеалот. Но да имахте широкоспектърен съюз и знаехте какво правите, но имахте и добра подривна дейност, така че истината сигурно е някъде по средата  ;D ;D ;D
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #20 -: Март 24, 2009, 22:50:03 »

аз съм се бил от началото на ерата,нещо не ми е ясно какъв бой е имало  Tongue Tongue Tongue ако имаш предвид ,че капитулирах от един подпалвачески акаунт - ще си призная ,така беше
а и зеалотите ни обявиха война и всички знаем какъв беше резултата  Cool  Cool
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #21 -: Март 26, 2009, 19:59:55 »

аз съм се бил от началото на ерата,нещо не ми е ясно какъв бой е имало  Tongue Tongue Tongue ако имаш предвид ,че капитулирах от един подпалвачески акаунт - ще си призная ,така беше
а и зеалотите ни обявиха война и всички знаем какъв беше резултата  Cool  Cool

Щом под палежи разбираш бой от самото начало, значи бая си се бил още в началото, когато седеше на - 200 доблест Wink
А относно войните със Сеалотите кажи за коя говориш, за първата при която се разпаднахте и ти лично стана уни в съюз с име Калипсо и един играч на 2000 нетни за лидер, както и повечето от вас, които отидоха в подобни съюзи или говориш за втората война, при която един унищожител на акк вече играеше с акк на Павли4ен, а останалите не бяха по-добри от него  Cool Cool Cool Cool
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #22 -: Март 29, 2009, 13:23:10 »

Да,не само се бих,ами и в продължение на 8 месеца срещу мен е имало само 2-3 атаки,защо ли  *freak*
Тъй като виждам,че добре познаваш развитието на играчите от съюза през ерата,смятам можеш и сам да се досетиш как от 250 място по нетни дълго време бях на 12то-за по нататък нямаше как,все пак почнах месец по-късно  Grin Wink
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #23 -: Март 30, 2009, 00:42:59 »

Колкото и да говориш, всички които играят ИО знаят коя класация се взема най трудно ...... и тя е класацията по военни и доблест.  *ok* *ok* *ok*
Факт е че тази ера 7 от топ 10 са Комеконци и никой не отрича. Само ти не знам защо си се запънал да го оспорваш този факт и постижение. А ако искаш и медалите може да оспориш.... те също се взимат много трудно ако не знаеш  *ok* *ok* *ok*

Боре  .... без да го приемаш като заяждане или опит за умаловажаване на постигнатото от теб и съюза ти ..... но не си прав ....всички които са играли ИО достатъчно дълго знаят ,че най трудната класация е за нетни точки .... другите които си дал ти могат лесно да се манипулират и доказателство за това е станалото последния ден от ерата в световете които завършиха и изтруиването на военните точки от екипа на не един или двама

Да,не само се бих,ами и в продължение на 8 месеца срещу мен е имало само 2-3 атаки,защо ли  *freak*
Тъй като виждам,че добре познаваш развитието на играчите от съюза през ерата,смятам можеш и сам да се досетиш как от 250 място по нетни дълго време бях на 12то-за по нататък нямаше как,все пак почнах месец по-късно  Grin Wink

И я сега да видим, казваш бил си 12 ти по нетни, но не си можел да отидеш нагоре, но във военната беше дълго време първи Huh? Та сега коя класация е най-трудна Huh? Нещо май не мога да ви хвана течението на мислите ви или просто няма такова  Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Март 30, 2009, 00:45:36 от SOMEBODY » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #24 -: Март 30, 2009, 00:50:27 »

Определено нетната класация е най - трудната ..Там може да ти помогнат , да ти разчистят пътя но в края на краищата показваш какво можеш сам...Останалите класации са много лесни за манипулиране...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #25 -: Март 31, 2009, 12:33:31 »

И я сега да видим, казваш бил си 12 ти по нетни, но не си можел да отидеш нагоре, но във военната беше дълго време първи Huh? Та сега коя класация е най-трудна Huh? Нещо май не мога да ви хвана течението на мислите ви или просто няма такова  Grin Grin Grin Grin
Е ти като си толкова по-умен ,я ми кажи как се нарича онзи,който обсъжда действията на другите надълго и нашироко,без да споменава думичка за себе си  Tongue

п.п. И за да не кажеш,че те нападам лично,а и понеже много добре явно ме познаваш  *xxx* , ще те питам аз според теб за нетна класация ли съм се борил,или за това да имам хора в обхват .
Но тъй като според теб ,а и според много други хора съм далеч от играта , явно нямам право да имам стратегия.С това само ми показвате колко е ограничено вездесъщото Ви мислене.Желая ви успехи в живота.
п.п.п. Сега ако кажа например,че с лелемале се знаем от 5 години,ще преобърна мирогледа на половината ми врагове  *hahaha* *hahaha* *rose*
« Последна редакция: Март 31, 2009, 12:41:11 от Cesar » Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #26 -: Март 31, 2009, 22:18:34 »

Е ти като си толкова по-умен ,я ми кажи как се нарича онзи,който обсъжда действията на другите надълго и нашироко,без да споменава думичка за себе си  Tongue

п.п. И за да не кажеш,че те нападам лично,а и понеже много добре явно ме познаваш  *xxx* , ще те питам аз според теб за нетна класация ли съм се борил,или за това да имам хора в обхват .
Но тъй като според теб ,а и според много други хора съм далеч от играта , явно нямам право да имам стратегия.С това само ми показвате колко е ограничено вездесъщото Ви мислене.Желая ви успехи в живота.
п.п.п. Сега ако кажа например,че с лелемале се знаем от 5 години,ще преобърна мирогледа на половината ми врагове  *hahaha* *hahaha* *rose*

Не знам, как се нарича оня дето казва нещо за другите и нищо за себе си, но знам как се нарича тоя дето сам се хвали - САМОХВАЛКО. Относно мен, като за първа ера и за това че почнах 2 мес по-късно, 3 мес бях в мод ( докато изгирая една ера в 2 инт) и това, че ви взехме 2 войни и те спрях теб или човкеа играл с твоя акк в 2 атаки, не знам какво да кажа още.
Не съм казвал, че си играл за нетната, а просто констатирах факта, че ти каза, че не е било възможно да се бориш за нея, а пък иначе казвате, че военната е най-трудната. Просто намерих противоречие във ваште думи и го показах.
П.п. Никога не съм и няма и да играя за някоя класация, аз играя за кеф, а не за някаква статистика Wink
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!